Parimad online kasiino mänguloojad ja tootjad

Parimad mängutootja pakuvad ausat ja ohutut mänguelamust, kvaliteetseid mänge ja suurepärast mängude valikut. Uute ja järjest paremate slottide tegemiseks tuleb olla innovatiivne, pakkuda mängijatele alati midagi uut ja põnevat ning mõista hästi online-mängude maailma laiemalt. Parimad arendajad ja disainerid peavad olema paidlikud ja loomingulised. Mõned suuremad mängutootjad alustasid oma tegevust tavamänguautomaatide loomisega, kuid aja möödudes muutusid mängijate vajadused ja eelistused ning mängutootjatel ei jäänud muud üle kui minna kaasa tehnoloogia arenguga. Tulusas online mängude maailmas püüab läbi lüüa loendamatu hulk erinevaid mängude loojaid, kuid mängude valik ja kvaliteet jätab tihti soovida. See artikkel püüabki anda sulle parema ülevaate, millised live- mängude pakkujad olemas on ning mille poolest nad teineteisest erinevad.

Top 5 kasiino mänguloojat

Online kasiinomängude tootjad erinevad teineteisest nii mängude valiku, -kvaliteedi kui ka stiili poolest. Kuna neid on väga palju, siis on head teada, millised on kõige tegijamad ning mille poolest nad teistest eristuvad. NetEnt, Microgaming, Play’n Go, Quickspin ja Yggdrasil Gaming on 5 tuntuimat ja popimat tegijad. See artikkel toobki välja iga eelnimetatud mängulooja põhiomadused ja kirjeldab täpselt, mille põhjal valida enda jaoks sobivad mängud.

Sobiva kasiinotarkvara valimine

Nagu juba mainisime, on mängude arendajaid ja loojaid lõputul hulgal. Kuidas siis leida just see kõige parem ja sinule sobilikem? On mõned näitajad, mida tasub alati silmas pidada, kui näed internetis uusi ja huvitavaid mänge. Üks ehk kõige olulisemaid näitajaid on mängu kvaliteet, millisena suudetakse slott mängija ette tuua. Live-kasiinosse sisenedes tahad sa tunda ennast osana millestki erilisest ja ekslusiivsest seega peavad online live kasiinomängude loojad käima ajaga kaasas ning pakkuma innovatiivseid lahendusi ja unikaalset lähenemist, et köita mängija tähelepanu. Püüa leida hea mainega mängutootja, kes on kursis just sinu piirkonna mängijate mängueelistuste ja soovidega. Selleks saad kasutada mängutootjate nimekirja, kus on välja toodud ka mängulooja asukoht ning see, mis piirkonnas oma teenuseid pakutakse. Peale selle pane tähele, millised mängud on laheda ning lõbusa kujundusega. Kui sulle meeldib mingi mängu ülesehitus ja kujundus, siis tõenäoliselt meeldivad sulle ka teised sama mängulooja slotid.


Mille poolest mängutootjad teineteisest erinevad?

Eestikasiinod.info on üks võimalus rohkem teada saada erinevate online mängude kohta. Meie ülevaadetes leiad erapooletut infot mängutootjate, tarkvara, pokkerimängude, slottide ja erinevate veebis panustamise võimaluste kohta. Hoia ennast kursis kõige adekvaatsema infoga.


Tarkvara omadused

Iga veebis tegutseva kasiino aluseks on nende kasutatav tarkvara ja tehnoloogia. Igaühel on oma unikaalne lähenemine mängude arendamisele, uute ideede rakendamisele ja mängudemaailma muutustega kaasas käimisele. Nagu tehnoloogia puhul ikka, areneb ka kasiinotarkvara iga päev, kuid tarkvara puhul on mõned võtmekohad, mida võiksid teada. Kasutaja jaoks on kõige olulisem kasutajasõbralik mängude vaade. Sisse-ja väljamaksete tegemise lihtsus, sinu lemmikmängude olemasolu ja erinevate mängude rohkus on mõned olulisimad näitajad.


Mängude kasumlikkus mängijale

Peamine põhjus, miks inimesed mängivad online mänge on võita raha. Jah, see on mõnus vaba aja viis, et ennast korraks igapäevasaginast välja lülitada, kuid võita on alati mõnus. Koefitsiendid ja eeldatav võiduprotsent on näitajad, mis mängija jaoks on kasiinomängu valimisel olulise tähtsusega. Inglise keeles RTP ehk Return To Player on näitaja , mida kasiinomängude loojad kasutavad, et kirjeldada eeldatavat võiduprotsenti, mida mängija statistiliselt saavutab kõigi tehtud panuste peale. Näiteks, kui slotimängu RTP on 90% ja mängija teeb mängul 100€ ees panuseid, võidab ta keskmiselt tagasi 90€.

RTP on üks kõige olulisemaid näitajaid mänguautomaatide puhul ning heade mängude puhul algab see number 90-st ja ideaalis küündib ka üle 95.


Mängutootjate tulevik

Slotimängude tegijad on mänge loonud juba ligi 20 aastat. Kuna tegemist on kiiresti muutuva tööstusega, mille tarbijad tahavad kogu aeg midagi uut ja üllatavat, siis lisandub mängudel pidevalt uusi funktsioone, boonuseid ja mänguviise ning ka tuleviks on oodata suuri muudatusi. Alles hiljuti oli igal kasiinol üks kasiinotarkvara pakkuja. Enam see ei pruugi nii olla- uuemad ja kiiremini arenevad kasiinod pakuvad kõigi suuremate kasiinomängude loomingut ning mõned kasiinod tulevad uue tootjaga välja lausa igal nädalal.

Ühest küljest, mida suurem mängude valik, seda tõenäolisem, et mängija leiab üles oma lemmik või vähemalt mõne mängu, mida mängides tunneb ta ennast hästi. Uued mängutootjad üritavad, aga teemade valiku, disaini ja mängude sisu ja vahelduslikkusele suurtest tegijatest erinevad ning millegagi slotisõprade hinge pugeda. Üks muutus, mida võib ette ennustada on järjest suuremad progressiivsed jackpotid. Kes ei tahaks võita suurelt ning ka jackpot-mängud on ühed kõige kaasakiskuvamad ja huvitavamad. Mõned neist maksavad ka päris korralikult väikeseid võite lisaks elumuutvale peavõidule.


Kasiinotarkvara uuendused

Kasiinotööstust on tihti kritiseeritud nende mängude pärast, mis olid populaarsed juba ammu ning mida mängitakse veel tänase päevani. Tegelikult ongi mõned mängud lihtsalt nii head, et mängijatel tekib nendega tugev side ning neid mängitakse hea meelega üha uuesti ja uuesti. Ometi on selliseid mänge vähe ning kasiinosõbra tähelepanu võitmiseks tuleb kogu aeg teha midagi uut ja huvitavat, et hoida lõbu elus. On palju juhuseid, kui kunagi populaarsetest mängudest tehakse tänapäevane versioon muutes pisut disaini ja lisades mõned boonusfunktioonid.

Viimaste aastate suurimateks uuendusteks võib pidada progressiivsete jackpottide esilekerkimist ja populaarsust ning live-diilerite ekraanile ilmumist. Live-diilerid on suurepärane näide, kuidas mängutööstus töötab selle nimel, et muuta veebis mängimine võimalikult reaalseks ja elamusterohkeks.