Eesti suurimad spordiennustuse pakkujad aastal 2024

Siit lehelt leiad hulgaliselt kasulikku infot Eestis litsentseeritud spordiennustuse portaalide ja neis pakutavate kampaaniate kohta. Usume, et isegi kui oled kursis spordiennustuse turul toimuvaga, siis järgnev artikkel aitab teil spordipanuste maailma paremini mõista.

Veebis panustamine Eestis - Bet365, Coolbet, Betsafe ja teised..

Viimastel aastatel on online kasiinode turg Eestis kõvasti arenenud ning seda ka spordiennustuse vallas. Praktiliselt igal Eestis tegutseval teenusepakkujal on olemas mugav online spordiennustuse keskkond, kus saab teha reaalajas panuseid erinevatele spordisündmustele ja jälgida sündmuste kulgu ja tulemusi ka oma mobiiltelefonis või tahvelarvutis. See on kordades mugavam kui arvuti või teleri taga istumine.

vivatbet website screen
Tervitusboonus kuni 1500 eur

Vivatbet

www.vivatbet.ee

ninja spordiennustuse veebileht
UUS SPORDIENNUSTUS NINJA KASIINOLT
Uuendatud tervitus boonus kuni 200%

Ninja Spordiennustus

www.ninjasports.ee

olybet spordiennustus veebileht
Spordiennustus ja Kasiino

Olybet Spordiennustus

www.olybet.ee

Spordiennustus, panused ja panustamine Eestis

Online kasiinod käivitavad pidevalt uusi spordiennustuse kampaaniaid ja uuendavad spordiennustuse tervitusboonuseid. See tagab Eesti turul üsna tiheda konkurentsi ning kõik spordiennustusportaalid proovivad üksteist üle trumbata. Hoides ennast pidevalt kursis spordisündmuste ja kihlveokontorite kampaaniaga, saad suurepärase võimaluse suurendada oma panuste tegemise kasumipotentsiaali. Siin lehel avaldame ajakohaseid spordiennustuse kampaaniaid ja pakkumisi, mis võiksid olla mängijale potentsiaalselt kasumlikud.

Näita rohkem

Siia lehele oleme kogunud kõik aktuaalsed ja aktiivsed spordiennustus portaalide kampaaniad. Uuendame pakkumiste nimekirja pidevalt, et pakkuda teile kõige värskemat infot Eesti spordiennustusmaastikul toimuva kohta. Need pakkumised on sobilikud kõigile mängijatele, kes on valmis kohe mängima hakkama ja soovivad oma panustest saadavat kasumit suurendada. Leia meie lehelt parimad koefitsiendid ja sinu kasum võib suureneda mitmekordselt. Need on parimad pakkumised, mis tänasel päeval Eesti spordiennustuse lehed pakuvad. Paljud neist pakkumistest hõlmavad ka spordiennustuse sissemakseboonuseid, tasuta ja riskivaba panused, millega saad deposiidi korral kontole rohkem raha. Spordiennustuse boonused on väga atraktiivsed ja neid tasuks kindlasti kasutada.

Parimad Eesti kihlveokontorid, kus teha spordiennustusi

 1. Paf Spordiennustus Logo
  Paf Spordiennustus
  Tasuta üllatusennustus 20x5€ iga päev!
  MÄNGI NÜÜD
 2. Coolbet Spordiennustus Logo
  Coolbet Spordiennustus
  Tervitus boonus 100% kuni €150 ja tasuta panused!
  MÄNGI NÜÜD
 3. BetSafe Spordiennustus Logo
  BetSafe Spordiennustus
  UUENDATUD TERVITUS SUPERPAKKUMINE Uue mängija boonus 100% kuni 200€
  MÄNGI NÜÜD