Mis mäng on online rulett?

Kus mängida ruletti online?

Rulett on terves kasiinomaailmas tõenäoliselt kõige tuntum ja populaarsem mäng. Selle ikoonilise mainega mängu mõtles juba 18. sajandi Prantsusmaal välja matemaatika geenius ja kuulus mängur Blaise Pascal. Mängu algsel versioonil oli 36 numbriga keerlev ratas, kus numbrid 1-st 36ni olid keerleva ratta peal võrdeteks osadeks ära jaotatud. Numbrid olid võrdselt jaotatud 18 punase ja 18 musta ruudukese vahel ning üks ruuduke jäetud maja jaoks varjatuks (sarnaselt tänapäeva ratastel “0” ruudukesega).

Kas tead, mis on kõigi ruletilaual olevate numbrite summa? Selleks on “666”, mida teatakse ka kui “Saatani number”. On käibel legend, et 1843. aastal tegi “0” väljaga ruletilaua välja mõtleja François Blanc kokkuleppe kuradi endaga, et omandata selle tohutult menuka mängu varjatud saladused. Selle legendi tõttu on rulett omale saanud ka hüüdnime “The Devil’s Game” (“Vanakuradi mäng”).

Rulett on füüsikalistel seadustel põhinev mäng, seega kui sul on hea silm kiiruse ja suuna peale, võid maja eelist tuntavalt vähendada ning noppida järjestikkuseid võite!

Kuidas ruletis võita?

Tee tutvust kõige tulusama ruletis võitmise strateegiaga, hakka nutikat mängima ja võida!

Ruleti boonused ja kampaaniad:

Vaata, millised kampaaniad on mõeldud kõigi ruletimängijate jaoks ja võid vabalt sama raha eest rohkem võita. Taba õige number ning teenid erilise boonuse või miks mitte ka cashbacki.

Kuidas internetis ruletti mängida – reeglid ja strateegia

Traditsioonilisel ruletil on mitu erinevat versiooni, mida tavaliselt mängitakse kas ameerika, euroopa või prantsuse reeglite järgi. Võib olla oled kuulnud ka vene ruletist, kuid see ei ole kindlasti mäng, mida tahaksid järele proovida. Online-kasiinode populaarsuse kasvuga on laienenud ka erinevate ruletimängu tüüpide hulk pakkudes mängijatele hoopis suuremat mitmekesisust kui maapealsetes kasiinodes see võimalik oleks. Tänapäeva online kasiinodes avaneb mängijale tõeliselt külluslik ruletimängude valik, millesse ära armuda.

Ruleti reeglid on väga lihtsad, mis on tõenäoliselt ka mängu tohutu populaarsuse üheks põhjuseks. Ühe panusega võib mängija oma panuse summa tagasi võita lausa 36-kordselt! Mängimiseks tuleb mängijatel arvata, millisel keerleva ruletiratta väljal kuulike seisma jääb. Peale panuste tegemist paneb diiler kuulikese veerema keerlevale ruletirattale vastassuunas. Mõned kasiinod lubavad keerutuse varajases staadiumis teha lisapanuseid. Keerutuse hilisemas faasis diiler rohkem panuseid vastu ei võta. Kui ratas lõpetab keerlemise, jääb kuulike ühele väljale pidama, mis ongi võidu number/värv ning võitjad saavad võidusumma vastavalt tehtud panuse suurusele.

Ruletis saavad mängijad panustada kas ühele kindlale numbrile, või mitmele korraga. Veel saab teha panuse, kas number on kõrge või madala väärtusega, paaris/paaritu, punane/must ja isegi numbrivälja nurga või veeru peale, mille puhul teed panuse mitmele numbrile korraga.

Mistahes ruletitüübi kasuks otsustad, võta alati aega reeglitega tutvumiseks kuna erinevatel ruleti versioonidel on tavaliselt pisut erinevad mängureeglid ja ka maja eelis võib olla suurem/väiksem. Üldiselt on mängija jaoks võrreldes Ameerika laudadega (kahe 0-väljaga) kasumlikum mängida Euroopa-tüüpi ruletilaudadel (ühe 0-väljaga), kus maja eelis on väiksem.

Kuidas leida parim rulett kasiino online mängimiseks?

Kuna oled juba meie eestikasiinod.info lehele jõudnud, on sul tõenäoliselt juba mingi idee olemas, mida me oma lugejatele pakume. Teame, et tahad kiirelt asja kallale asuda, seega aitame sul kohe leida mängimiseks parim koht. Kas otsid kindlat tüüpi ruletilauda, kasumlikke boonuseid või lihtsalt kõige mainekamat ja stiilsemat kasiinot? Leiad need kõik siitsamast! Soovime, et saaksid mängida turvaliselt ja muretult ning võtta oma ajast maksimum. Selle saavutamiseks anname oma lehel ülevaate ainult litsentseeritud ja usaldusväärsetest kasiinodest.

Alustuseks viska pilk peale meie põhjalikult koostatud ülevaadetele meie partnerite veebilehte kohta. Need leiad ülaloleva nupukesele vajutades, kus on info kõige tunnustatumate tegijate nagu Olybet, BetSafe ja Chanz kohta. Leiad kõik vajaliku klienditeeninduse ja muude põhiliste kasiino näitajate nagu mängude valik ja boonused kohta.

Levinuimad ruleti tüübid on virtuaalne rulett ja live-diileriga rulette, aga kuna online-kasiinode levikuga on mängu populaarsus niivõrd kasvanud, siis on välja tuldud ka uut tüüpi mängudega nagu “Big Wheel” või “Wheel of Fortune”, kus diiler keerutab suurt ratast nagu vanades telesaadetes.

Veebis mängides avaneb sul võimalus järele proovida ka mängu erinevaid moodsaid versioone nagu näiteks robotiga automaatne rulett (automatic roulette), kus kuulikesed paistatakse ruletilauale lühema ajavahemiku tagant muutes mängutempo märgatavalt kiiremaks! Need, kes tahavad põnevust veelgi suurendada, peaksid kindlasti proovima kahe kuuliksega ruletilauda (double ball roulette), kus ühe kuulikese asemel on kaks ning kus võiduvõimalused on kaks korda suuremad!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.