Kiir kasiino - kuidas mängida netis ilma kontot avamata

Kui oled kogenud slotisõber või veedad rohkem aega internetis, märkad kindlasti, et mänguportaalid ja veebilehed püüavad tihti saada sinult kätte hulga isiklikke andmeid. Kuigi külastad kasiinosid elamuse saamiseks ja lõbusalt aja veetmise eesmärgil, tuleb uutel mängijatel tavaliselt esmalt läbida konto loomise ja kinnitamise tülikas protsess. Tänapäeva kiire elutempo juures ei ole selleks kellelgi enam aega ja miks peaksimegi tahtma oma isiklike andmeid kellegi teisega üldse jagada?

paynplay trustly kasiinod

Uuenduslikumad kasiinod on välja tulnud aga geniaalse lahendusega, mis kasutab ära innovatiivset tehnoloogiat PayNPlay, et kõik mänguhuvilised pääseksid rullikutele kohe ilma aeganõudvat registreerimise protsessi läbimata. Kuidas see siis käib? Mängija teeb sissemakse läbi pangalingi, kasiinoportaal saab kõik vajalikud andmed pangast ning oledki valmis võitma! Enam ei pea sa täitma registreerimise vormi, jagama oma e-maili ega saatma hulka dokumente. Samuti toimub väljamakse tegemine hõlpsalt, sest kasiinol on sinu panga andmed juba olemas.

Parim online kasiinod et mängida ilma kontot loomata

Kuidas iseloomustada ilma registreerimiseta kasiinosid?

Meie kogemusest lähtudes iseloomustab kõiki ilma registreerimiseta kasiinosid suurem läbipaistvus, lihtsus ja selgus. See tähendab, et nende portaalis mängimise reeglid on sõnastatud lühidalt ja selgelt, veebileht on kujundatud nii, et sellel ei ole midagi üleliigset ning, et sellel oleks lihtne navigeerida. Kõik selleks, et mängija ei peaks kulutama oma väärtuslikku aega suure hulga reeglitega tutvumise peale ja veebilehelt vajaliku ülesleidmise peale vaid saaks nautida hoolikalt valitud mänge.

Hea näide on Ninja kasiino, mis on Eestis esimene, kes ilma registreerimata mängimist võimaldama hakkas ja kus leiab justnimelt ainult parimate ja tuntumate mänguloojate mänge. Kui Betsafe’is on mängutootjaid mitukümmend, siis Ninja on välja valinud ainult mõned kõige paremad. See teeb mängija jaoks kõige populaarsemate ja kvaliteetsemate mängude leidmise eriti lihtsaks. Samuti on Ninja kasiino veebileht kujundatud nii, et sellel leiab kõik vajaliku üles väga kerge vaevaga ning reeglite ja tingimuste leht on kümme korda lühem kui vanakooli kasiinodel.

kiir kasiinod ilma kontot registreerimata

Fakt, et kasiino saab sinu panga andmed kätte kohe, kui teed esimese sissemakse, garanteerib selle, et nad ei saa sinu raha kinni hoida ega viivitada väljamakse tegemisega. Seda lihtsalt põhjusel, et neil on tänu PayNPlay tehnoloogiale kõik vajalikud andmed väljamakse tegemiseks juba olemas. See tagab, et üldjuhul toimuvad väljamaksed ülikiirelt maksimaalselt 10-15 minuti jooksul, samal ajal kui traditsioonilistes kasiinodes võid väljamakset oodata päevi või halvemal juhul isegi nädalaid. Mis veelgi parem- ilma kontota kasiinod on kuulsad selle poolest, et üldjuhul ei nõua nad boonuste ega tasuta spinnidega saadud võitude kasiinos läbi mängimist vaid raha saad kontole pärisrahas, et soovi korral see kasiinost kohe välja kanda. Kõlab hästi?

Turvalisus

Ilma registreerimiseta kasiinod on teinud teoks revolutsioonilise muudatuse online kasiinodes mängima hakkamiseks. Kas see on ka piisavalt turvaline? Tavakasiinod küsivad uutelt mängijatelt palju isiklikke andmeid ja tihti paluvad saata ka hulga dokumente. Nii saadakse kinnitus, et konto loonud mängija on ka tegelikult sama isik, kes ta väidab ennast olevat. Ilma registreerimiseta mänguportaalides seotakse rahalised vahendid omanikuga spetsiaalse panga-ID ja makseteenuse pakkuja, nagu näiteks Trustly, abil.

Peale esimese sissemakse tegemist kasutabki kasiino omaniku tuvastamiseks edaspidi just sedasama panga-ID’d. Väljamakse tuleb teha samale pangakontole, mida kasutati sissemakse tegemiseks.

Trustly

Enamik ilma registreerimiseta kasiinosid kasutavad kiir sisse ja väljamaksete tegemiseks tuntud ja äärmiselt usaldusväärset Trustly nimelist Rootsi makseteenuste pakkujat. Tegemist on mängija jaoks mugava variandiga, mis tagab nii turvalisuse kui kiiruse. Eraldi Trustly kontot looma ei pea vaid tuleb lihtsalt sisse logida oma internetipanka. Nii sisse- kui väljamaksed toimuvad ilma Trustly poolse teenustasuta, kuid igaks juhuks tasub alati oma kodupangast üle kontrollida, kas nemad võtavad Trustly maksete eest tasu.

trustly eesti

Trustly kasutab tehnoloogiat PayNPlay, mis ühendab sinu pangakonto ilma registreerimata kasiinoga, kuhu saadetakse vajalikud andmed maksemeetodi kohta. Enam ei pea sa avaldama kasiinole oma telefoninumbrit, aadressi ega muid isiklike andmeid. Trustlyt kasutades ei pea meelde jätma salasõna, sest iga kord, kui kontot kasutad, saad uue ühekordseks kasutamiseks mõeldud salasõna. Puudusena võib välja tuua, et kui traditsioonilises kasiinos saad sissemakset teha lisaks pangakontole ka deebet-ja krediitkaarti kasutades, e-rahakottide Skrill, Neteller, Paypal ja mitut muudmoodi, siis ilma registreerimiseta kasiinod pakuvad Eestis Trustly maksete tegemiseks ainult suuremaid panku nagu Swedbank, SEB ja LHV.

Krüptoraha maksed

Pole sugugi harv, et ilma registreerimata kasiinod pakuvad ka krüptoraha makseid. Tegemist on siiski kõige innovatiivsemate mänguportaalidega, mis tervitavad hea meelega tulevikku vaatavaid mängijaid. Kõige populaarsemad on bitcoini nimelise krüptoraha maksed. Eestis pakub ilma registreerimiseta kasiinodest bitcoin-maksed seni ainult Tonybet.

Ilma registreerimiseta kasiinoboonused ja kampaaniad

Miinuspoole pealt võib välja tuua, et kui sa kasiinole ei saada oma meiliaadressi, ei ole neil võimalik sinuga kuidagi ühendust võtta, mis tähendab, et kampaaniadiilide leidmiseks pead pidevalt silma peal hoidma nende boonuspakkumiste lehel. Kõik mängijad, kes naudivad slotte, live-kasiino ja lauamänge ilma registreerimata, saavad samamoodi nagu tavaliselt osa võtta kõigist kampaaniatest ja boonuspakkumistest. Kuid kui sulle meeldib, et saad teavitusi ka oma meili peale, siis uuri täpsemalt, kas saad registreerida oma meiliaadressi kasiino meilinimekirja või kasuta traditsioonilist konto loomise vormi, mida osad registreerimist mitte nõudvad kasiinod pakuvad, näiteks Chanz kasiino.

Ilma registreerimiseta kasiinod pakuvad suurepäraseid jooksvaid boonusdiile, kuid tervituspakkumised uutele mängijatele ei ole nii levinud. Leia oma lemmik ilma kontota kasiino Eestis tegutsevate Ninja-, Chanz-, Slots.io-, KiirKasiino (endine Pikakasino.com) ja Tonybet kasiinode hulgast, kuid enne kampaaniates osalemist tutvu kindlasti ka nende reeglitega.

Kui plaanid kasiinode boonuseid kuritarvitada, siis seda me ei soovita. Kuigi sa ei avalda ehk nii palju andmed enda kohta, kui traditsiooniliste kasiinode pikka konto loomise protsessi läbi tehes, siis ka ilma kontota kasiinod näevad sinu pangakonto andmeid ja saavad su soovi korral kerge vaevaga oma kasiinost eemaldada ja/või võidetud raha konfiskeerida.


Kokkuvõte

Ilma registreerimiseta kasiinod on algatamas mängude maailmas tõelist revolutsiooni. Kui maapealsetes kasiinodes on olukord põhimõtteliselt sama, mis ehk viiskümmend aastat tagasi, siis online mängude maailm võtab omaks kõik mängija jaoks kasulikud internetimaailma uuendused. Kui e-kaubanduse ja muudele veebilehtedele saad sisse logida Facebooki või Google kontoga, siis online kasiinodes saavad nüüd mängimist alustada kõik, kellel on olemas vähemalt pangakonto. Ilma registreerimiseta kasiinod pakuvad mugavat ja efektiivset mängukogemust, mille fookuses on meelelahutus, mitte enam oma andmete jagamine ja isiku tõestamine.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.