Tervitusboonus on kasiino esimene kingitus mängijale, kes avab konto

Kellele ei meeldiks raha võita ning põnevus kui rullikud keerlevad või areenile astub sinu lemmiksportlane? Kasiino-ja spordiennustuse peale panustajad on kirglikud inimesed, kes armastavad kvaliteetselt aega veeta ning tahavad selle eest ka väärilist tasu saada.

Lisaks erinevatele kampaaniatele ja pakkumistele kuulub iga kasiino-ja spordiennustuse portaali boonuste hulka ka tervitusboonus või isegi mitu. Üldjuhul on tervitusboonus, uue mängija tasuta panus/riskivaba panus, uue mängija tasuta spinnid või ka tervitusboonuste pakett kõige suurem boonus, mida kasiino pakub. Uue mängija tervitusboonuse eesmärk on tähelepanu tõmmata ning meelitada potentsiaalne klient mängima just tervitusboonust pakkuvas kasiinos. Vahel võib aga hoopis juhtuda, et oodatud efekti asemel kipuvad mängijad hoopis avama kontosid paljudes erinevates kasiinodes eesmärgiga ära kasutada just need väärtuslikud uue mängija tervitusboonused.

Parim online kasiino tervitusboonused 2024 aastal

Parimad kasiino tervitusdiilid Eestis

Eestis pakub kõige suuremat kasiinoboonust Optibet kasiino, kes paneb välja koguni 1000€ väärtuses tervitusboonuste paketi, Kingswin kasiinos saad esimese 5 sissemaksega 555€ boonuseid ja 155 tasuta spinni ning näiteks Unibeti alla kuuluvas Maria kasiinos saad mängimist alustada 300€ väärtuses VIP-boonusega.

Spordiennustuse tervitusboonustest torkavad eriliselt silma Betsafe’i 100€ väärtuses tasuta panuste diil ja Coolbeti 100% kuni 150€ spordiboonus. Optibetis saab uus mängija alustada mängimist 100% kuni 100€ boonusega.

Kasiino tervitusboonuse reeglid ja läbimängimise tingimused

Uue mängija boonustele, nagu ka teistele kasiinoboonustele, kehtivad läbimängimise nõuded. Näiteks, kui saad 100€ sissemakse eest 100€ kasiinoboonuse, tuleb see enne väljamakse tegemist samas kasiinos, kus boonuse said 40-50 korda läbi mängida. Kuigi läbimängimise tingimus võib tunduda kõrge, tasub siiski meeles pidada, et said boonuse siiski tasuta.

Spordiennustuse tervitusboonuste puhul jääb läbimängimise nõue tavaliselt 6-10 korra kanti. Näiteks 20€ boonuse puhul 6-kordse läbimängimise nõudega tuleb sul enne väljamakse tegemist spordi peale teha panuseid vähemalt 120€ eest.

Soovitame enne mistahes kasiino- või spordi tervitusboonuse saamiseks sissemakse tegemist tutvuda hoolikalt boonuspakkumise reeglitelega. Lisaks läbimängimise nõudele on üldjuhul kõigis kasiinodes määratud limiit panuse suurusele, mida võid teha kasutades kasiinokampaaniad. Tavaliselt jääb see 6€ kanti. Spordiennustuse boonuse läbimängimisel on ette antud minimaalsed koefitsiendid, millest madalamad panused boonuse läbimängimisel arvesse ei lähe.

Tervitusboonused on suurepärane võimalus alustada uues kasiinos mängimist rohkemate vahenditega kui sa kasiinosse ise sisse kannad. Kõige levinum tervitusboonus on sissemakseboonus, millele kehtivad läbimängimise nõuded, mis tuleb täita enne väljamakse tegemist. Lisaks sissemakse boonustele on laialt levinud ka tasuta spinnid, cashback-kampaaniad ning spordiennustuses tasuta panused ning riskivabad panused.

Enne tervitusboonuse jaoks sissemakse tegemist soovitame tutvuda vastava kasiino boonuse reeglitega.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.