Skrill Eesti - konto loomine ja maksed online kasiinodes

Skrill (endine Moneybookers) on online mängude maailmas üks mugavamaid ja kiiremaid maksete teostamise viise. Tegemist on Suurbritannias Londonis peakorterit omava makseteenuste pakkujaga, mille fookuses ongi just online mängudemaailm.

skrill logo
Skrill
 • Valuuta Fiat
 • Kasiinode arv 21
9,1
Tervitusboonus
200% kuni €1,000
Läbimängimiskohustus:
x40
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
9,0
Tervitusboonus
100% kuni €400
Läbimängimiskohustus:
x30 (d+b)
Minimaalne nõutud sissemakse:
€1
Boonuskood:
CAS400
8,9
Tervitusboonus
Kuni 333 tasuta spinni
Läbimängimiskohustus:
x1
Minimaalne nõutud sissemakse:
€30
Boonuskood:
pole vajalik
8,5
Tervitusboonus
200% kuni €1,000
Läbimängimiskohustus:
x30
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
8,4
Tervitusboonus
100% kuni €100 + 100 tasuta spinni
Läbimängimiskohustus:
x25
Minimaalne nõutud sissemakse:
€10
Boonuskood:
pole vajalik
8,1
Tervitusboonus
Kuni €500
Läbimängimiskohustus:
x30 (d+b)
Minimaalne nõutud sissemakse:
€10
Boonuskood:
pole vajalik
8,0
Tervitusboonus
200% kuni €1,000
Läbimängimiskohustus:
x40
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
8,0
Tervitusboonus
200% kuni €1000
Läbimängimiskohustus:
x30
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik

skrill main

Skrilli eelised

Mis teeb aga Skrill mängija jaoks heaks, on pakutav võimalus suurema anonüümsuse järele. Kui sa ei soovi näiteks, et sinu pank teaks iga kasiinosse kantud summa kohta, siis Skrill lahendab selle probleemi hetkega. Lisaks juba Skrilli kontol olevad vahendid on sealt mängukeskkonda liigutatavad sekunditega ja ka väljamaksed käivad sama kiirelt- seda muidugi kui mänguportaal omalt poolt makse kinnitab. Pankade ees on eeliseid veelgi nagu näiteks mugav rakendus, mis kasutab erinevaid turvalisuse meetmeid.

skrill preview

Skrilli saad sissemakse tegemiseks kasutada pea kõigis Eesti online mänguportaalides ja ka välismaistes kasiino -ja spordiennustuse lehtedel.

Skrilli teenustasud

Skrill kontolt saad saata raha teistele Skrill kontodele 1,45% teenustasu eest ning raha pangakontole saata 5,5€ teenustasu eest. Kuigi Skrilli tasud ei ole ehk nii madalad kui teistel uuenduslikelt makseteenuste pakkujatel nagu eestlastele tuttav Transferwise või teine Suurbritannia finantsettevõtte Revolut, siis kasiinodesse raha kandmiseks on Skrill siiski seni üks paremaid ja mugavamaid variante.

Soovi korral võid lihtsa vaevaga tellida omale ka Skrill maksekaardi, millega raha välja võtta sularaha automaadist. Sellisel juhul pead jällegi arvestama väikese tasuga, milleks on 1,7% väljavõetavast summast.

Konto ja turvalisus

Kuigi Skrilli kohta võib Interneti avarustes leida ka negatiivset informatsiooni, siis tegelikult on tegemist väga turvalise ja usaldusväärse teenusepakkujaga. Skrilli tegevust kontrollib Suurbritannia finantsjärelvalve organisatsioon FCA, mis tähendab, et kõik operatsioonid alluvad rangele kontrollile.

skrill app security

Aeg-ajalt võib juhtuda, et Skrill küsib sinu käest kontole kantud raha päritolu kohta. See võib olla üsna tülikas protsess, kuid üldjuhul rahulduvad nad paari kuvatõmmise, maksekinnituse või muu lihtsasti hangitava tõendiga raha liikumise kohta. Nagu juba öeldud, on tegemist FCA poolt reguleeritud makseteenuse pakkujaga ning Skrilli ülesanne on veenduda, et nende kliendid ei tegeleks rahapesu ega terrorismi rahastamisega, samuti selles, et tehinguid teeb konto tegelik omanik.

VIP-programm ja lojaalsuspunktid

Kuidas kõlab iga makse pealt raha tagasi saada, väiksemad teenustasud ja VIP-teenindus? Kõike seda pakuvad Skrilli VIP-ja lojaalsusprogrammid. Kui Eestis ei ole igasugused cashback diilid veel eriline teema, siis ülejäänud maailmas jagavad firmad heldelt raha, mida rohkem kasutad just nende teenuseid. Kuidas aga töötab Skrilli lojaalsusprogramm?

VIP-programm

Skrillis võib VIP staatusesse jõuda igaüks. Selleks tee lihtsalt kolme kuu jooksul vähemalt 6000 euro eest tehinguid ja tõused automaatselt uuele VIP tasemele. Olenevalt, kui suure summa eest kolme kuu jooksul tehinguid teed, kujuneb ka sinu VIP tase.

Alates 6000€ saavutad “Pronks” taseme, mis tähendab, et saad ligipääsu 24/7 VIP klienditeenindusele, mis tähendab kiiret ja operatiivset probleemide lahendamist just siis, kui seda kõige rohkem vajad. Kui teed tehinguid üle 15 000 euro eest, saad lisaks eurodele lisada oma kontole juurde veel ühe valuuta ja teha eelisjärjekorras pangamakseid. Alates 45,000 eurost saad omale juba isikliku kontohalduri ja lisada veel ühe uues valuutas konto. Kõige kõrgem tase on “Diamond”, kuhu jõudnud saavad võimaluse teha tehinguid koguni nelja erinevat valuutat kasutaval kontol.

skrill knect loyalty

Hõbe-, Kuld- ja Teemant- taseme saavutanud kliendid saavad lisaks saata raha Skrill kontolt pangakontole ilma lisatasudeta ja nautida madalamaid valuutavahetustasusid.

Lojaalsuspunktid

Lisaks VIP-programmile on Skrillil ka tulutoov Knect-nimeline lojaalsusprogramm. Tegemist on alles uue teenusega, millest kasu saamiseks pead programmiga igal juhul enne liituma.

Kui otsustad liituda, saad iga tehingu pealt punkte ja piisava punktide arvu korral saad väärtuslikke preemiaid. Hetkel saad punktid rahaks vahetada alates 10,000 punktist. 10,000 punkti eest saad 10 eurot, 30,000 punkti eest 30 eurot jne. Skrill lubab preemiate hulka lähitulevikus lisada lisaks rahale ka erinevaid sooduspakkumisi, tasuta panuseid spordiennustuse portaalides ja muud põnevat.

Korduma Kippuvad Küsimused (KKK):

Kuidas Skrill konto loomine käib?

Skrilli suur eelis on konto loomise lihtsus ja kiirus. Mine lihtsalt nende ametlikule veebilehele www.skrill.com ja täida registreerimise blankett. Kui see tehtud, saadki kohe konto kasutama hakata.

Kes võivad Skrilli kasutada?

Skrill pakub oma teenuseid üle maailma nii eraisikutele kui ka äridele, sealhulgas Eesti klientidele.

Kuidas raha Skrilli kontole kanda?

Skrill kontole raha kandmiseks on hulgaliselt võimalusi, mille seast ehk levinuim on maksekaarti kasutades. Skrill võtab raha vastu kõigilt suurematelt krediit- ja deebetkaardi pakkujatelt ja töötleb makse koheselt kõigest 1,9% tasu eest. Maksekaarti kasutades raha Skrilli kandmiseks pead esmalt Skrilli veebilehel oma maksekaardi kinnitama.

Kui soovid kanda raha Skrill ilma vahendustasusid maksmata, saad seda teha pangaülekandega. Skrilli pangalingi kaudu raha kandmiseks vajad täpseid andmeid oma Skrill e-rahakoti kohta, et raha jõuaks õigesse kohta. Tehing võib aega võtta kuni viis päeva.

Mitmetes riikides pakutakse ka kohalikke levinumaid maksemeetodeid, näiteks automaatne pangaülekanne või isegi tšekiga raha kandmine Skrilli. Veel võid leida kolmanda osapoole online maksete tegemise võimaluse ja vähemlevinud maksekaardi pakkujate teenuseid. Enne, kui otsustad, millist varianti kasutad, tee omale selgeks, milliseid on sellega kaasnevad tasud.

Kuidas Skrillist raha välja kanda?

Kui soovid raha Skrill kontol välja kanda, saad seda teha nii pangaülekande kaudu kui ka tšeki abil. Teatud riikides on variant kanda raha ka näiteks Visa kaardile, kuid jällegi soovitame enne makse tegemist tutvuda rakenduvate tasudega.

Mis piirangud on Skrilli kasutamisel?

Kuigi maailmas on e-rahakoti laadseid teenuseid rohkem kui küll, siis Skrill on jätkuvalt neist üks kõige lihtsamini kasutatav. Konto loomisel rakenduvad küll teatud piirangud, kuid peale konto kinnitamist kergitatakse limiite märgatavalt. Olenevalt asukohast võidakse mängijalt nõuda identiteedi kinnitamist, maksekaartide koopiaid või pangakonto kinnitust.

Kas Skrill pakub füüsilist maksekaarti?

Kui sa elad Euroopas, saad oma Skrill kontol olevatele vahenditele ligi lihtsasti kasutades Skrilli MasterCard maksekaarti. Täida Skrilli veebilehel taotlus ja sulle saadetakse koju isiklik MasterCard maksekaart, mida saad kasutada mistahes kauplejate juures, kes aktsepteerivad MasterCardi.

skrill mastercard

Tasuks ära nimetada ka kaardi saatmise tasu 10€, kaardi hooldustasu 10€ aastas ja 1,8€ teenustasu pangaautomaadist raha välja võtmisel.

Tee sissemakse mugavalt läbi Skrill veebirahakoti teenuse

KOKKUVÕTE

Skrill on kahtlemata üks populaarsemaid makseteenuse vahendajaid online mängude maailmas. Kuigi Eestis ja mujalgi maailmas tekib järjest juurde kasiinosid, kus registreerida pole enam vajagi ja makse saad teha ainult läbi pangalingi, siis Skrill ei ole veel oma tähtsust sugugi kaotanud. Miinuspoole pealt peaks välja tooma, et Skrill kontolt pangakontole raha kandmine on üsna kulukas, eriti, kui teed seda sagedalt.

Teised maksemeetodid

bank transfer logo
Pangamaksed
Kasiinode arv 32
 • Sissemaksete kiirus
 • “Kontovaba” kasiino kasutamine
 • Kõrgemad maksete limiidid
Loe veel
visa logo
Visa
Kasiinode arv 23
 • Ülemaailmselt aktsepteeritav
 • Kiired sissemaksed
 • Boonusteks sobiv
Loe veel
mastercard logo
MasterCard
Kasiinode arv 23
 • Kohesed sissemaksed
 • Mobiilimaksed
 • Boonusteks sobiv
Loe veel
neteller logo
Neteller
Kasiinode arv 17
 • Toetab mitmeid valuutasid
 • Krüpteerimine ja pettusevastased tööriistad
 • Kohesed maksed
Loe veel
Paysafecard logo
PaySafe Card
Kasiinode arv 9
 • Tasuta ülekanded
 • Kõrge privaatsus
 • Saadaval 26+ valuutas
Loe veel
See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.