Kõige kiiremate sisse ja väljamaksetega online kasiinod

Kui vahel tekitab tuska mängijakontol olevad napid vahendid, siis kes oleks arvanud, et sama tunne võib tabada ekraanilt vastu vaatav priske võidusumma? Paraku nii juhtub, sest üsna paljud kasiino tekitavad mängija jaoks hulga probleeme ja takistusi, kui proovid raha mängijakontolt kätte saadaParim kiir kasiinod Eestis. Ühelt poolt on kasiinod kohustatud tegema turvalisuse kontrolli, et tuvastama mängija isik ja kontrollima võitude ausal teel saavutamine, samal ajal erinevad Eesti kasiinod selle poolest, kuidas ja kui kiiresti seda tehakse, üsna palju.

Kui sa ei taha jääda päevadeks või nädalateks on raha ootama või sellest üldse ilma jääda, loe edasi ja saad paar nippi, kuidas lihtsa vaevaga ebameeldivusi vältida. Võib-olla arvad, et mängukeskkond hoiab sinu raha kinni ilma mõjuva põhjuseta. Tegelikult on sellised juhtumid vägagi tavalised ja internetis võid leida õnnetuid hingi iga päev, kes oma võite lootusetult taga ajavad.

Kui vahel võib põhjuseks olla lihtsalt see, et näiteks 2-3 päeva ongi kasiino väljamakse ettenähtud ooteaeg või oled eksinud mõne reegli vastu, siis pole harvad ka juhud, kui tegemist on kasiinopoolse nii öelda “vingerdamisega”. Viimase vältimiseks on hea teha pisut eeltööd enne, kui raha üldse kasiinosse kannad.

Võta Eesti parimates veebikasiinodes raha välja kõigest mõne minutiga

Kui kiiresti võid eeldada, et sinu väljamaksetaotlus rahuldatakse?

Kas oled mõelnud, miks mõnes kasiinos toimuvad väljamaksed välgukiirusel samal ajal kui teistest võid oma raha ootama jäädagi? Tegelikult on siin võimalikke põhjuseid mitmeid. Esiteks väiksemates mängukeskkondades võib töötajate arv olla kõige mõnepealine, mis tähendab, et sinu väljamakse toimumise kiirus olenebki just nende paari inimese suvast. Samal ajal on olemas ka automatiseeritud väljamaksete töötlemise süsteemid, kuid need lähevad tavaliselt käiku alles siis, kui mängija on teinud eelnevalt juba mitu edukat väljamakset sama maksemeetodit kasutades.

Võib vabalt juhtuda, et mõni mänguportaal viivitab väljamakse töötlemisel meelega, et anda mängijale rohkem aega “küpseda” ja anduda kiusatusele väljamakse tühistada. Sellistel puhkudel aitab, kui võtad kasiinoga otse ühendust ja küsid lisainfot makse töötlemise täpse aja ja tingimuste kohta. Alati tasub meeles pidada ka, et pisut kannatlikkust tasub alati ära, kui tõesti tead, et sul on raha vaja muuks kui mänguautomaatidel keerutamiseks.

Jutt on ilus, aga reaalsus teine

Kasiinos mängimine võib olla parim ajaviide üldse pakkudes palju elevust ja emotsionaalseid hetki. Siiski ei tasu unustada, et tegu on samamoodi meelelahutuse teenusega nagu iga teine ja operaatorid teevad seda ise raha teenimise eesmärgil. Kui alles alustad uues mänguportaalis avastamist, võib alguses tunduda, et kõik on ilus ja arusaadav. Probleemid ujuvad pinnale alles hiljem. Maksete puhul kehtib see samuti, seega ainus võimalus tegelikult näha, kui efektiivne on mänguportaal nende töötlemisel, ongi mängida, võita ja taotleda väljamakset. See võib olla väike summa, mille kasiinost välja võtad, kuid annab sulle hea aimduse, kas portaal on üldse usaldusväärne ja täidab oma lubadusi.

Teine võimalus on otsida rohkem infot internetist ja võtta kuulda teiste mängijate nõuandeid ja lugeda nende kogemuste kohta. Väiksemate kasiinode kohta ei pruugi küll väga palju infot saadaval olla, kuid igal juhul tasub proovida. EestiKasiinod.info on veebileht, millel kogemus olemas kõigi Eesti uute ja vanemate mänguportaalidega, see tähendab, et meilt saad alati usaldusväärse ja ilustamata info kätte kõige kiiremini.

Maksete kiirus oleneb maksemeetodist

Tänapäeva kiirelt muutuvas maailmas on eriti kiiret spurti tegemas erinevad interneti makseteenuste pakkujad. Ehk oled kuulnud tegijatest nagu Trustly, Skrill, Neteller ja PayPal. Kui jah, oled teistest juba sammu võrra ees, sest raha liigutamine toimub kõige kiiremalt ja efektiivsemalt just tänu nendele nimedele.

Kui oled vanamoodne ja tahad kõike teha läbi oma internetipanga, siis sellisel juhul tasub pilgud pöörata Eesti kõige uuemate kasiinode Ninja kasiino, Kiirkasiino ja Slots.io poole. Nemad ainult pangamakseid aktsepteerivadki, kuid protsess on tehtud eriti lihtsaks tänu just Trustly makseteenusepakkujale.

Ülejäänud mänguportaalides probleemidevabaks toimetamiseks soovitame luua konto Skrill.com või Neteller e-rahakoti pakkujatega. See tagab, et sisse- ja väljamaksed toimuvad sekunditega ja enam ei pea sa ennast süüdistama, kui mõni väljamakse sai tühistatud just sellepärast, et selle töötlemine võttis liiga kaua aega. Pangaülekannete puhul on näiteks tavaline, et peale kasiinomeeskonna poolset makse kinnitamist, pead raha reaalselt kätte saamiseks ootama veel päevi, seda traditsiooniliste pankade aeglase toimetamise tõttu.

Korduma Kippuvad Küsimused

Milline maksemeetod on kõige kiirem?

Kõige kiiremini saad üldjuhul raha kätte e-rahakottide Skrill ja Neteller teenuseid kasutades. Need kaks on üle maailma kasiinodes ka kõige kättesaadavamad. PayPal ei ole enam nii populaarne kui varem, kuid areenile on ilmumas hoopis uued võimalused nagu näiteks krüptorahaga maksete tegemine.

Mis on KYC?

KYC tähendab inglise keeles “Tunne Oma Klienti” ja on vajalik, et ära hoida kasiinodes rahapesu, terrorismi rahastamine, sama mängija poolt mitme konto loomine ja veendumaks, et konto looja on sama isik, kes kasiinos mängib ja omab kasiinos kasutatavaid maksemeetodeid.

Eestis kehtivad mängijate tuvastamisel kõigile samad reeglid, kuid see, kuidas tuvastamist läbi viiakse, on siiski kategooriliselt erinev. Eesti kõige uuemates mänguportaalides saad mängima hakata ilma registreerimiseta nii, et portaal võtab vajalikud andmed internetipangast peale seda, kui oled teinud esimese sissemakse. Siiski ei ole mängima hakkamine sama hõlbus kõigis Eesti mänguportaalides ja võib vabalt juhtuda, et enne rullikutele pääsemist pead esitama hulga dokumentide koopiaid.

Kas väljamakse suurus mõjutab väljamakse töötlemise kiirust?

Igal kasiinol on üldjuhul väljamakse limiidid. See ei tähenda, et kui suurelt võidad, et sa siis oma raha ei saaks, kuid suuremate summade puhul võib nende töötlemine kahtlemata rohkem aega võtta.

Oletame, et võidad 60 000€, siis keskmises Eesti kasiinos tuleb summa jagada väiksema summaga väljamakseks näiteks 1000€ või 10 000€ ja kasiino kinnitab neist ootel olevatest maksetest iga päev näiteks ühe. Taolise käitumise põhjus peitub selles, et operaatorid vajavad aega, et kontrollida, kas võidud on saavutatud ausal teel, samuti suure summa korraga välja maksmine tähendab ootamatut väljaminekut mistahes mänguportaali jaoks.

Siiski on ka erandeid, näiteks kasvava võidusummaga jackpotid töödeldakse reeglina märksa kiiremini, sest nendele ei kehti tavapärased maksete limiidid. Jackpoti väljamaksja on mängulooja(näiteks NetEnt/Microgaming) mitte mänguportaal ja taoliste suurvõitude puhul on kasiino maine hoidmiseks äärmiselt oluline, et võit kantaks mängijale viivitusteta.

Mis takistusi võib veel ette tulla seoses väljamaksetega?

Esimene tingimus, millele pead vastama, on väljamakse limiit- see tähendab, kui suure summa saad korraga mänguportaalist välja kanda. Kui mängisid boonusega, tuleb enne väljamakse tegemist täita boonuse läbimängimise tingimused. Paljudel kasiinodel on ka sissemakse vähemalt ühekordne läbimängimise nõue.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.