Jalgpalli peale panustamine

jalgpalli panustamine

Kes poleks vaadanud Premier League’i mehist rabelemist või elanud kaasa La Liga tehnilistele staaridele? Jalgpall on konkurentsitult populaarseim spordiala maailmas nii mängijate, fännide kui ka huvi poolest tulemuste peale raha panemises. Eesti jalgpall ei paku alati just kõige põnevamat äktšionit, kuid see eest kasvavad just siit välja tuleviku tegijad nagu näiteks Ragnar Klavan, kes on nüüd jõudnud juba oma karjääri lõpusirgele ja pallib tugevas Itaalia kõrgliigas Serie A. Eestlastele on läbi aegade südame kiiremini põksuma pannud ka Andres Oper, Mart Poom ja senini tegev jalgpallur Konstantin Vassiljev. Kui Eesti jalgpall sind ei köida, siis leiad alati telekast mõne suurlahingu Euroopa jalgpallistaadionitelt näiteks Inglise Premier League’is või maailma tugevaimaks peetavas La Ligas.

Eesti spordiportaalid parim koefitsientidega jalgpalli mängule

Paha tuju? Tee kõne sõpradele, väiksed õlled ja oled valmis kaasa elama oma lemmikmeeskonna võitudele! Eestis on palju usaldusväärseid spordiportaale, mis keskenduvad just spordi ja jalgpalli peale panustamise pakkumisele. Betsafe, Olybet, Coolbet ja Optibet on Eesti spordimaastiku tuntuimad nimed, mille pakutav teenus on usaldusväärne, kvaliteetne ning alati meelelahutuslik. Mis muudab jalgpalli peale panustamise eriti põnevaks ja mugavaks on tasuta panused, riskivabad panused ja uue mängija tervituspakett. Ära jäta neid kasutamata, sest promodiilid pakuvad võimalust teha rohkem panuseid kasutades kasiinode oma raha. Aeg-ajal teevad Betsafe, Coolbet ja Optibet ka ägedaid paisutatud koefitsientidega kampaaniaid, mis tähendab, et mõne mängu või spordisündmuse peale saad panustada erakordselt suure koefitsiendiga!

Kuidas panustada?

Levinuim jalgpalli peale panustamise võimalus on ennustamine mängu võitja peale. Selle panuse tüübi puhul on oluline tähele panna, et enamik kasiinosid arvestavad tulemusi normaalaja ehk 90 minuti perioodi peale. Jalgpall on ettearvamatu mäng ning statistika näitab, et väga palju väravaid lüüakse just matši lõpuminutitel või kohtuniku poolt antud lisaminutite jooksul. See tähendab, et kui teed panuse mängu võitja peale ja sinu soosik võidab mängu tänu lisaminutitel löödud väravale, siis ei pruugigi sa oma panust võita- juhul, kui arvesse läheb normaalaja skoor. Seetõttu, mistahes spordiennustuse portaalis panustad, soovitame alati enne sissemakse tegemist ja panustama hakamist lugeda panustamise reegleid ning eriti just spetsiifilise spordiala reegleid, mille peale panustada plaanid.

Panuste liigid

Lisaks mängu võitja peale panustamisele on just eriti jalgpalli puhul väga palju erinevaid muidu panustamise liike, mida pakutakse. Populaarsemad neist on poolaja võitja, poolaja skoor, kumb meeskond skoorib esimesena, milline mängija lööb värava jne. Mida suurem ja populaarsem kasiino, seda rohkem panustamise liike tavaliselt pakutakse.

Üksik- ja mitmikpanused

Kui paned paika oma panustamisstrateegiat, pead esimesena otsustama, kas tahad võite püüda üksikpanuste või mitmikpanustega. Üksikpanused on algaja jaoks märka lihtsam ja loogilisem valik, kuid kui tead, et soovid panuse teha mitme mängu peale ja oled üsna veendunud ka oma võidušanssides, siis mitmikpanusega võid võita märksa suurema summa, kui samade mängude peale eraldi panustades. Põhjus on selles, et mitmikpanuse puhul pileti peal olevad koefitsiendid korrutatakse.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.