Eesti online kasiinod ja spordiennustused - ülevaated ja arvustused

Uue online kasiino konto loomisel ei tea me kunagi ette, millega tuleks arvestada. Tihti leitakse end olukorrast, kus peale konto avamist või sissemakse tegemist selguvad asjaolud, millega oleksime soovinud eelnevalt kursis olla. Kuna kõik Eestis lubatud interneti kasiinod on meie poolt järele proovitud, siis oleme kokku pannud terviklikud kasiino ülevaated ja tutvustused, et teha uue online kasiino valimine Sinu jaoks võimalikult lihtsaks.

Eesti kaughasartmängu turg on reguleeritud ja hasartmängu korraldusluba antakse vaid rangete nõuete täitmisel usaldusväärsetele ettevõtetele. Siiski on Eesti kasiinoturg muutunud ettevõtjate seas populaarseks ja uued hasartmängu pakkujad avamas järjest uusi kasiinosid, mille vahel mängijatel on valida.

Kuigi kõik Eestis litsentseeritud ja lubatud kasiinod on usaldusväärsed, tasub kindlasti tutvuda meie online kasiino ülevaadetega. Kasiino ülevaated annavad sulle kogu info iga kasiinosaidi kohta – olgu selleks siis siis kasutajamugavus, tarkvara, kasiino boonused, kasiino mängude valik, sisse- ja väljamaksevahendid, mobiilikasiino olemasolu või hinnang klienditoele. Meie kasiino ülevaated toovad sinuni kõikide Eesti kasiinode plussid ja miinused.

Tulemus: 8 kuvatud - kokku 36
9,4
Tervitusboonus
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
Läbimängimiskohustus:
x9
Minimaalne nõutud sissemakse:
€40
Boonuskood:
pole vajalik
9,2
Tervitusboonus
Kuni 100 pärisraha tasuta keerutust
Läbimängimiskohustus:
x1
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
9,1
Tervitusboonus
200% kuni €1,000
Läbimängimiskohustus:
x40
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
9,0
Tervitusboonus
100% kuni €250 + 50 tasuta spinni
Läbimängimiskohustus:
x30 (d+b)
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
9,0
Tervitusboonus
100% kuni €400
Läbimängimiskohustus:
x30 (d+b)
Minimaalne nõutud sissemakse:
€1
Boonuskood:
CAS400
8,9
Tervitusboonus
Kuni 333 tasuta spinni
Läbimängimiskohustus:
x1
Minimaalne nõutud sissemakse:
€30
Boonuskood:
pole vajalik
8,5
Tervitusboonus
200% kuni €1,000
Läbimängimiskohustus:
x30
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
8,4
Tervitusboonus
100% kuni €100
Läbimängimiskohustus:
x25 (d+b)
Minimaalne nõutud sissemakse:
€25
Boonuskood:
pole vajalik

Punktid, mille järgi on meie kasiino ja spordiennustuse ülevaated koostatud

Kui sind huvitab millised on peamised aspektid, mille põhjal meie kasiino ülevaated kirjutatud on, siis oleme need punktid ka allpool välja toonud. Need on põhipunktid, mille järgi meie kasiino üleevaated on loodud. Loomulikult oleme välja toonud ka iga kasiino eripärad ning hinnangu selle põhjal, millise mulje vastav kasiino meile jätnud on.

Paf Kasiino

8,4 /10

PAF on Eesti üks kõige sotsiaalsemaid kasiinosid, mille suurimaks plussiks on läbipaistvus, usaldusväärsus ja mängijakesksus. Tegemist on brändiga, mida opereeritakse Ahvenamaalt ning sellel on pikk ajalugu. Nende peamised turud on küll Soome ja Rootsi, kuid ka eestlaste südamesse on suudetud pugeda.

PAF on eriline, sest lisaks suurte mängutootjate populaarsetele mängudele leiab nende mänguvalikust ka eksklusiivseid slotte, mida mujalt ei leia. PAF tegeleb ka ise mängude arendamisega ning populaarsed Cash And Carry ja Cash And Carry Shopping Spree on platvormi ühed enim mängitud slotid. Eestlaste jaoks on tehtud aga näiteks populaarsete telesaadete Kreisiraadio ja Pehmed ja Karvased ainetele samuti mänguautomaadid.

Uued mängijad saavad PAFis 20 tasuta ja lisaks 10€ pärisraha sissemakse eest. Tasub ka välja tuua, et priikeerutustega saavutatud võidud on edasisest läbimängimisest vabad.

Chanz Kasiino

7,7 /10

Chanz on PAFi kõrval üks Eesti kõige sotsiaalsemaid kasiinosid, mis Eesti online mängude maastikul tooni andnud juba pikalt. Originaalselt üle ehitatud veebileht, muljetavaldav mängude valik ja alternatiivsed maksemeetodid eristavad neid teistest online mängukeskkondadest.

Lisaks eelnevale on omapärane ka spordi peale panustamine, sest see ei toimu mitte tavapäraste koefitsientidega vaid sündmused tuleb kombineerida ja võistelda teiste Chanz mängijatega. Kasiino poole peal saad sõbra või mõne teise Chanz mängija kutsuda duellile, et püüda võita kiiremini ja rohkem.

Miinuspoole pealt on Chanz maksemeetodite valik üsna kasin, kampaaniaid on vähe ja mängud pisut kehvasti organiseeritud. Boonuspakkumistest torkab silma uuem mängija kampaanidiil, mille puhul ootab alustajaid 100€ väärtuses boonuseid ja 300 tasuta spinni. Ülejäänud kampaaniatest paistavad silma märkide otsimise missioonid- mida rohkem märke Chanz lehel leiad, seda parema auhinna saad.

Chanz kasiino kasutab kaasaegset Trustly metoodikat mängimise alustamiseks, mis tähendab, et registreerida pole vajagi. Piisab panga kaudu sissemakse tegemisest ning oled kohe valmis pärisraha peale panuseid tegema. Alternatiivse võimalusena on pakutud ka ID-kaardi või sotsiaalmeedia kontoga enda isiku tuvastamine.

Unibet Kasiino

5,8 /10

Unibet on üks Eesti suurimaid ja tuntumaid online mängude portaale, mis kuulub hiiglaslikku Kindred kontserni. Lisaks Unibetile on Eestis Kindredi brändidest esindatud veel Maria kasiino.

Unibet plussideks võib nimetada suurt kampaaniate valikut nii kasiinos kui spordis, live spordiülekandeid ja laia valikut kasiinomänge. Miinusena võiks välja tuua tüütu konto loomise protseduur. Samuti kipuvad nad nõudma lisadokumente.

Uued mängijad saavad Unibetis oma kaotatud summalt 10% raha tagasi ja 2x10€ väärtuses tasuta panuseid. Muude kampaaniate hulgas hakkavad silma võrgustikudiilid slottidel ja erinevad läbimängimisturniird ja õnneliku keerutuse turniirid.

Unibet klienditugi on pigem kehvemate killast, sest esmapilgul ei leia üldse live-vestluse funktsiooni üles, rääkimata kontakt meiliaadressist või helistamise võimalusest. Abikeskuse lehel on siiski vastused korduma kippuvatele küsimustele.

Maria Kasiino

3,9 /10

Maria kasiino on üks vanemaid brände Eestis, mis keskendub puhtalt kasiinomängude pakkumisele. Lehe kujundus on tehtud punaste ja mustade toonidega nii, et võiks kõnetada pigem õrnema sugupoole esindajaid. Maria kasiino kuulub sarnaselt Unibetile Kindred kontserni ning nende kahe brändi boonuspakkumisedki on paljuski analoogsed.

Maria kasiinos tuleb alustamiseks täita lühike registreerimisankeet. Tegemist ei ole kiirkasiinoga, kuid uued mängijad võivad sellegipoolest rõõmustada 100€ väärtuses uue mängija boonuse üle. Lisaks 100 tasuta spinni maailmakuulsal jackpotimängul Mega Fortune Dreams.

Maria kasiino puhul on tegemist usaldusväärse brändiga, mis tundub et ei ole siiski võitnud täielikult eestlaste poolehoidu. Võib-olla on selle põhjuseks alternatiivsed online mängukeskkonnad, kus saab mugavalt panuseid teha ka spordi peale ja panna ennast proovile pokkeris.

Maria kasiinos on üle 700 mängu rohkem kui kümnelt erinevalt mängutootjalt. Lehe peamenüüs on eraldi välja toodud ka bingomängude kategooria. Turniiride lehel võid püüda saavutada suurima ühtlustatud panusega võidu.

Üldine info online kasiino kohta mis on lubatud Eestis

Uus kasiino ja esimene mulje sellest on alati väga tähtis. Kasiino mängude leitavus, kasiinoleht, disain ja selle kasutajamugavus – need on esimesed asjad, mis hakkavad kohe silma. Nende ja muude märkimisväärsete aspektide põhjal koostatakse ka parimate kasiinode nimekiri.

Kasiino Boonused

Pole kahtlustki, et uue online kasiino otsimisel ja valiku langetamisel on kasiino poolt pakutavad boonused üks esimesi asju mida otsitakse. Atraktiivsed kasiino boonused hõlmavad endas boonusraha ja tasuta spinne populaarsetel slotimängude. Meie kasiino ülevaated toovad sinuni täielikud boonus pakkumised, mitte ainult tervitusboonused. Uue mängija boonus pakkumised koosnevad tavaliselt mitmest sissemakse boonusest ja heldest tasuta spinnide pakkumisest.

Kasiino mängud ja mänguvalik

Järgmine tähtis faktor ülevaadete koostamisel on kasiino mängude valik. Mida rohkemate kasiino tarkvara tootjate mängud on valikus, seda suurema hulga klientide mängueelistusi suudetakse täita. Tänapäeval eeldab iga mängija kiiret ligipääsu sadadele kasiino mängudele, kuhu kuuluvad näiteks klassikalised mängud, modernsed videoslotid ehk slotimängud, lauamängud nagu blackjack ja rulett, tihti peale ka eraldi live kasiino.

Järjest enam on online kasiino mängijate seas muutumas populaarseks ka bingo, kraapekaardid ja muud lotomängud – teisisõnu traditsionaalsed mängud, mis on loodud pärismaailma jaoks, kuid on nüüdseks levinud ja väga nõutud ka online kasiinodes.

Kasiino Jackpotid

Kõik Eesti kasiinod pakuvad progresseeruva jackpotiga mänguautomaate. Progresseeruvad online kasiino jackpotid töötavad samal põhimõttel nagu maapealsetes kasiinodes. Iga progresseeruva jackpotiga tehtud slotimängu panusest läheb teatud osa jackpoti auhinnafondi.

Tuntumad jackpot mänguautomaadid on mänguarendaja NetEnt poolt loodud Mega Fortune, Hall of Gods, Arabian Nights ja Microgaming poolt arendatud Mega Moolah, The Dark Knight. Jackpotid algavad paarikümnest eurost ja suurimad neist võivad ulatuda kümnetesse miljonitesse eurodesse.

Mobiilikasiino

Pole mingi uudis, et nagu kõikide muude tegevustega nii on ka Eesti online kasiino juba päris suures osas kolinud nutiseadmetesse. Mobiilikasiino pole enam kaugeltki uus nähtus ja õigupoolest ei kujutaks üht korralikku netikasiinot ilma funktsioneeriva mobiilikasiinota enam ettegi.

Eestlased sünnivad nutitelefon ja tahvelarvuti käes ja seega pole ka imekspandav et kasiino mängude mängimine jooksult või diivanil lesides on täiesti normaalne tegevus. Oma kasiino ülevaadetes anname põhjaliku ülevaate iga Eesti netikasiino ja selle mobiilikasiino funktsioonidest. Vaatleme põhjalikult kuidas toimib mobiilikasiino laialt kasutatatud platvormidel nagu iOS ja Android ja kas mobiiltelefoni abil on võimalik ka sissemakseid teha.

Mitmed kasiinod on koostanud lausa eraldi pakkumised mobiilikasiino mängijatele. Mobiilikasiino mängijad saavad tihti boonused ja tasuta spinnid, mida tavapärase online kasiino veebivariandis ei pakutagi.

Reeglid ja tingimused

Meie kasiino ülevaated on ka heaks abivahendiks mõistmaks erinevate kasiinode reegleid ja boonus pakkumiste tingimusi. Enamus mängijate probleemidest tekib just eelkõige seetõttu, et pole tutvutud kasiino reeglite ja tingimustega. Loomulikult ei saa seda ka kasiino mängijatele pahaks panna, sest ilmselgelt ei jõua keegi tänapäeval pakutavate online teenuste laialdase valiku ja mahu juures kõigi tingimustega tutvuda.

Üldiselt pole online kasiinodele määratud kindlaid piiranguid pakkumiste reeglite osas ja seega võivad just kasiino boonuse ja tasuta spinnide kasutamise tingimused ja põhimõtted online kasiinode puhul olla erinevad.

Eestis lubatud ja litsentseeritud interneti kasiinod

Suurem osa Eestis lubatud online kasiinodest on üles ehitatud just Eesti mängija vajadusi ja mänguharjumusi arvestades. Kasiino mängude valik ja boonused on kokku pandud samuti eestlaste mängimis harjumusi silmas pidades. Meie lehel olevad kasiino ülevaated ja tutvustused on ausad, läbipaistvad ja põhjalikud. Eesti online kasiinod, spordiennustused ja pokkeritoad pakuvad eestikeelset kliendituge ja ka suurem osa mängudest on eestikeelsed. Kasiino valikust olenemata rõhutame veelkord, et kõik Eestis litsentseeritud online kasiinod on usaldusväärsed ja saadud kasiinovõidud on maksuvabad.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.