Mis mäng on online Bingo?

Bingo on üle maailma üks kõige populaarsemaid vaba aja veetmise viise. Tegemist on sotsiaalse mänguga, mille levik internetiavarustesse on mängu tuntust veelgi enam tõstnud. Meie soovitame Bingot mängida just veebis, sest lisaks mängimisele koos teiste bingosõpradega avaneb sulle võimalus valida erinevate mängutüüpide vahel ning ühel korralikul Bingot pakkuval saidil võid oodat ka väikest tervitusboonust!

Bingo mäng saavutas suure populaarsuse tänu selle sotsiaalsele aspektile. Kokkulepitud ajal kogeneti sõpruskonnaga, et kriipsutada oma mängulipikul tabavaid numbreid ja hüüda võidurõõmsalt “BINGO!” Nüüd, kui suur hulk mängijaid on muutunud mugavaks ja kolinud Bingot internetti mängima, on paradoksaalselt kombel Bingo puhul kõige atraktiivsem aspekt tarkvara, mida Bingo pakkumiseks kasutatakse. Lihtsakoelisest numbrite kriipsutamisest on saanud seksikas netimäng.

bingo

Bingo populaarsus ja kuidas seda mängida

Nagu juba öeldud, on tegemist väga populaarse ja hästi tuntud mänguga üle maailma ning online-Bingo on saavutanud väga lühikese ajaga samuti tohutu menu- ainuüksi Suurbritannias on veebis Bingo mängijaid üle nelja millioni!

Kõik erinevat tüüpi Bingo mängud ja Bingo sarnased mängud on sama põhimõtte ja väga sarnaste reeglitega. Mängijal tuleb ühendada oma mänguvälja peal numbreid vastavalt mängujuhi poolt väljahõigatavatele numbritele. Lihtne ja lõbus- mängi koos sõpradega või veebis!

Bingoboonused ja kampaaniad:

Võta osa Eesti kasiinodes pakutavatest bingopakkumistest ja kasvata võidušansse märgatavalt suuremaks. Leia valitud bingotoad, kus käimas pidu präänikuga ja korjad lisaks tasuta piletitele ka korralikku võidulisa. Bingopakkumiste all leiad info ka uut tüüpi bingotubade kohta.

Kuidas Bingot internetis mängitakse?

  1. Iga mängija ostab omale kaardi, millel on ruudustik juhuslike numbrite valikuga.
  2. Mängu läbiviija annab kõigile teada, kas mäng käib kõigi ruudustiku numbrite pihta saamise peale, horisonaalse liini täitmise või muu mustri moodustamise peale.
  3. Mängu läbiviija loeb ette juhuslikult genereeritud numbrid, mis on samal ajal kuvatud ka mängukonsoolil.
  4. Mängijad kriipsutavad oma ruudustikul maha kõik mängu poolt välja loositud numbrid.
  5. Võidab see, kes moodustab ruudustikul etteantud kombinatsiooni kasutades mängu poolt pakutud numbreid.

Mis tüüpi bingomänge netis pakutakse?

Tavaliselt mängitakse Bingot 90 või 75 palliga ning vahel ka 80 palliga. Erinevate Bingopallide arvuga Bingotüübid ei erine teineteisest kuigivõrd palju. 90 palliga Bingo kasutab numbreid ühest üheksakümneni ja reeglina tuleb täppi panna kõik ruudustik numbrid või mõni kindel ruudustiku liin.

75 palliga Bingo, nagu nimigi ütleb, on populaarsem Põhja-Ameerikas ja nagu nimigi ütleb on selle puhul numbriga pallide arv väiksem. Samuti erinevad nõutavad võidumustrid. 80 palliga Bingot, mida nimetatakse ka kenoks, mängitakse Ameerika Ühendriikides ja nagu nimigi ütleb, kasutatakse numbreid 1-st 80ni.

Kas netis bingo mängimine nõuab spetsiaalset mängutaktikat?

Kuigi Bingo on üks kõige lihtsamaid mänge, tasub siiski enne alustamist paar nippi kõrva taha panna.

1. Raha planeerimine

Nagu iga raha peale mängu puhul, on ka Bingos üks olulisemaid oskusi oma raha targalt investeerida. Olgu selleks pokker, slotid või Bingo, soovitame alati paika panna oma kulutamise limiit ja jälgida kindlate ajaperioodi tagant, kui palju oled suutnud võita/kaotada. Eriti hea, kui leiad Bingoruumi, kus saad kellal silma peal hoia või kasutada taimerit.

2. Keskendumine

Säilita melus keskendumine. Veebis Bingo mängimine ei nõua haudvaikust ega keskendumist, mis Bingohallis on oluline. Siiski on mitu asja, millele bingo lobbys tähelepanu pöörata. Kui tahad võita suurelt, hoia silm peal tempokatel bingotubadel, jackpoti pakkumistele, boonuspakkumistel ja muudel lojaalsusskeemidel.

3. Mängi numbreid

Tõsiseltvõetavad mängijad mängivad numbreid. Mida see siis tähendab? Saad valida, kui palju kaarte korraga mängid, olenevalt, kui kõrgeteks hindad oma võiduvõimalusi ja olenevalt pakutavatest auhindadest. Lõppude-lõpuks, kui piraka jackpoti peale konkureerib ainult 10 inimest, siis võimalikult paljude kaartide korraga mängimine on hea valik. Samal ajal, kui paljude kaartide ostmine mängu, kus osalejaid on palju, ei pruugi olla hea idee.

Millised on levinuimad netibingo mänguformaadid?

Osalustasu – mõnes Bingotoas saad mängida bingo tasuta ning need on mõeldud puhtalt meelelahutuseks, samas kui võid leida ka kuni 10€ osalustasuga Bingoruume, kus võid võita juba korraliku summa raha.
Garanteeritud auhinnafondid – võidunumbritega täidetud ruudustiku eest saab õnnelik mängija fikseeritud võidusumma.
Progressiivsed jackpotid – auhinnafond moodustub ostetud piletite arvust ning omavahel ühendatud laudades võib see jõuda päris suurte numbriteni.
Stiilid – mõned mänguruumid on kujundatud populaarse TV-šou ja filmide põhjal.
Minimängud – mõnes mängukeskkonnas saad Bingovoorude ajal ja nende vahel meele lahutamiseks mängida ka slotte, kasiino lauamänge ja muud.

Bingo sotsiaalne külg

Bingo üks kõige olulisemaid omadusi on selle sotsiaalne pool. On äge minna jälle Bingo halli, kohata algajaid ning püüda üle mängida kogenud Bingo-veterane. Sama kehtib ka veebis mängides. Eeskujulikes Bingo mängukeskkondades on olemas chati-ruumid, kus mängijad saavad teineteisega suhelda.

Tavaliselt on igal veebilehel neli või rohkem ruumi, igal neist oma stiil ja mängukultuur. Raha saad võita ka chatiruumides, kus chati haldur korraldab osalejatele auhindadega mänge.

Chatiruumid aitavad aega parajaks teha mänguvoorude vahel ja kui ootad, et numbreid hakatakse välja hõikama. Nii saad ennast omas kodus tunda nagu päris Bingohallis.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.