Tasuta kasiino sloti mängud ja mänguautomaadid

Paljudele meeldib online slotimängude mängimine ja kasiinode ning mänguautomaatide valik on tänapäeval hämmastavalt suur. Online slotid on tänapäeval muutunud väga populaarseks ja seetõttu on arendatud tuhandeid erinevaid slotimänge igale maitsele.

Mänguvalik on nii lai, et olenemata sellest kas sulle meeldivad klassikalised „ühekäelised bandiidid“ või modernsed 3d graafikaga mängud, igaühe jaoks leidub sobiv slotimäng. Enamus online kasiinodes saab slote proovida tasuta või mängurahaga, mis annab mängijale hea võimaluse proovida erinevaid slotte ilma oma rahaga riskimata.

Tulemus: 8 kuvatud - kokku 1205
thunderstruck 2 slot
games global logo
ThunderStruck 2
Välja antud: 05.05.2010 RTP: 96,65%
theme park tickets of fortune slot
netent logo
Theme Park: Tickets of Fortune
Välja antud: 22.05.2016 RTP: 96,52%
village kid slot
playngo logo
Ortaköyün Yaramazi
Välja antud: 24.03.2016 RTP: 96,75%
the legend of shangri-la slot
netent logo
The Legend of Shangri-La
Välja antud: 17.09.2017 RTP: 96,59%
max quest wrath of ra slot
betsoft logo
Max Quest
Välja antud: 29.10.2018 RTP: 96%
the nutcracker slot
isoftbet logo
The Nutcracker
Välja antud: 29.11.2018 RTP: 95,97%
strolling staxx slot
netent logo
Strolling Staxx Cubic Fruits
Välja antud: 24.01.2019 RTP: 95,95%
action ops snow and sable slot
triple edge studios logo
Action Ops: Snow & Sable
Välja antud: 05.12.2018 RTP: 96,03%

Slotimängude tootjad ja arendajad

Tänapäeval on väga palju slotimängude tootjaid ja seega on võimatu kõiki eraldi välja tuua. Allpool on väljatoodud ja ära mainitud suurimad mängutootjad, kelle mängud on nii Eestis kui ka ülemaailmselt kõige tuntumad ja usaldusväärsemad ja kasutusel enamikes Eesti turul tegutsevates online kasiinodes. Slotimänge on võimalik tasuta proovida ka enamike mängutootjate veebilehtedel, et saada aimu nende poolt toodetud slottide olemusest ja tutvuda mängudega.

Net Entertainment kasiinomängud on ilmselgelt Eestis kui ka mujal maailmas kõige tuntumad. NetEnt slotid on vaieldamatult parim valik kui me räägime graafikast, heliefektidest ja meelelahutuslikust aspektist. Netent mänguautomaadid alustasid populaarsuse kogumist aegadel, mil tulid välja läbi aegade tuntuimad online jackpot-slotid Mega Fortune, Arabian Nights ja Hall of Gods. Samuti on Net Entertainment poolt loodud ka sellised aegumatud klassikalised slotimängud nagu Dead or Alive, Starburst, Gonzo’s Quest ja paljud teised.

Teine ja samuti üks suurimaid kasiino mängijate poolt armastatud mängufirma on Microgaming, kes on kasiinomängude tootjate turul olnud kõige pikemalt ja on tuntud tehniliselt heade ja head meelelahutust pakkuvate kasiino slottide poolest. Microgaming on tuntud ka suurimate jackpottidega slottide poolest, mille hulka kuuluvad näiteks Mega Moolah, Major Millions ja mitmed teised progresseeruvate jackpottidega slotimängud.

Play’n GO on Eesti mängijate seas kindlasti Netent ja Microgaming kasiino slottide järel tugeval kolmandal kohal. Play’n GO slotimängud on eriliselt hakanud populaarsust koguma just viimase paari aasta jooksul, tänu ülimalt heale graafilisele poolele ja põnevatele ning erilistele boonusmängudele.

Need on vaid mõned tõsisemad mängutootjad, kes valmistavad kvaliteetseid ja huvitavaid online slotimänge. Nende kõrval väärivad ära märkimist ka sellised slotitootjad nagu Yggdrasil Gaming, Quickspin, Novomatic ja Playtech. Kõik loetletud mänguarendajad toodavad kõrge kvaliteediga mänge, mistõttu kasutavad nende tarkvara paljud online kasiinod, et laiendada oma kasiinomängude valikut.

Online kasiino slotid

Paljudele meeldivad just klassikalised slotimängud, mis koosnevad tavaliselt kolmest rullikust ja mõnest võiduliinist ning on lihtsasti mõistetavad. Neid mänge kutsutakse tihti ka „ühekäelisteks bandiitikes“. Tavaliselt kasutatakse nendes mängudes klassikalisi slotisümboleid milleks on number seitsmed, jokkerid ja erinevad puuvilja sümbolid.

Klassikalised vanakooli slotimängud pole küll niivõrd huvitavad kui tänapäevased videoslotid, kuid paljudele meeldib nende lihtsuses peitub võlu.

Videoslotid

Suurim valik kasiinomänge on selgelt edasiarendatud mänguautomaatide ehk videoslottide seas. Need slotimängud on 3D graafikaga, mis baseeruvad flash ja/või HTML5 tehnoloogial, tänu mille on antud mängude graafika muljet avaldav. Videoslotid on meelelahutuslikud ja kaasahaarvad boonusmängu funktsioonid meenutavad tihti rohkem videomängu kui slotimängu.

Paljude videoslottide teema baseerub mõnel kuulsal filmil või bändil. Näiteks võib tuua sellised mängud nagu Frankenstein, Southk Park, Dracula, Jurassic Park, Terminator, Game of Thrones, Hellboy, Jimi Hendrix, Guns N’ Roses ja paljud teised.

Paljud online kasiinod annavad uutele mängijatele spetsiaalseid sloti boonuseid, et slotimänge tasuta proovida. Registreerides konto ja tehes esimese sissemakse, antakse kasiinoboonusele lisaks tavaliselt ka sloti boonus, mis tähendab et saad mõnel populaarsel slotimängul tasuta spinne.

Mängutootjad võistlevad omavahel et teha parimaid slotte online kasiinode jaoks ja selle tulemusena leiame online kasiinodest tõeliselt muljetavaldavaid slotimänge. Tuntud mängutootjad avaldavad uusi videoslotte praktiliselt iga kuu, vahest võib ühelt tootjalt ilmuda lausa mitu uut slotimängu ühe kuu jooksul.

Kasvava jackpotiga slotimängud

Kõige populaarsemad slotimängud on progressiivse ehk kasvava jackpotiga mängud. Progressiivne ehk kasvav jackpot on jackpot, kus slotimäng võtab igast tehtud panusest väikese protsendi lisades selle progressivsesse jackpotti. Sellised jackpotid võivad kasvada kümnetesse miljonitesse eurodesse, enne kui üks õnnelik võitja saab kogunenud jackpoti endale.

Ajaloo suurimad jackpotid online slotimängudes on olnud mängudes Mega Fortune ja Mega Moolah. Nende mängude suurimad jackpotid on korduvalt kasvanud enam kui kümne miljoni euro suuruseks, purustades mitu korda ka maailma rekordeid.

Mega Fortune on loodud mängutootja Netent poolt ja lisaks Mega jackpotile on antud mängus ka kolm väiksemat kasvavat jackpotti.

Mega Moolah on loodud Microgaming poolt ning sarnaselt Mega Fortune mängule on ka sel mängul neli erinevat kasvavat jackpotti.

Nende kahe gigandi kõrval kuuluvad tuntuimate jackpot-slottide nimekirja ka Mega Fortune uusversioon Mega Fortune Dreams, Hall of Gods, Arabian Nights, Cosmic Fortune, Divine Fortune, Major Millions, Mega Joker, Super Lucky Frog ja paljud teised.

Parim slotid Eesti online kasiinodes

Erinevad Eesti kasiinod pakuvad enamike tuntud mängutootjate slotimänge. Eesti interneti kasiinodes pakutakse kokku enam kui tuhandet erinevat slotimängu. Eesti kasiinodest leiab selliste mängutootjate nagu Net Entertainment, Microgaming, Play’N GO, Playtech, Yggdrasil, NYX, Quickspin, ELK Studios, Push Gaming, Relax Gaming slotimängud.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.