Kraabi ja võida! - Teeni tulu virtuaalsete kraapekaartidega

Kraapekaardid (ing.k ScratchCards) või teise nimega “Kraabi ja võida” koos arvlotoga moodustavad kaks peamist loterii tüüpi nii Eestis kui maailmas. Populaarsed arvlotod Bingo loto, Vikinglotto, Keno loto, Eurojackpot ja kiirloto on kõigile tuttavad, kuid tasub teada, et nende puhul on maja-eelis üsnagi kõrge ja võib vabalt küündida ka kuni 50%.

Parem mõte on mängida bingot või online kraapekaarte, mille puhul maja-eelis jääb vahemikku 5-10%. Järgnevalt vaatamegi, kuidas virtuaalseid kraapekaarte targalt mängida ja kus on parimad mängutoad.

Vali parim Eesti kasiino ja võida online kraapekaartidega

Kraabi ja võida- mängu põhimõte?

Kraapekaartide mängu ülesehitus on äärmiselt lihtne- lihtsalt kraabi ja võida! Nagu poest ostetavate kriimukaartide puhul, siis ka veebis peab mängija valima väljad ja vabastama neilt katva kihi.

Kui füüsiliste kraapekaartide puhul kasutad väljade “puhastamiseks” võib-olla münti või muud sobivad eset, siis veebis toimub “kraapimine” arusaadavatel põhjustel virtuaalselt peale seda kui oled soovitud väljad välja valinud.

Online “Kraabi ja võida” mängude võimalik võidusumma oleneb täielikult paljastunud väljadel kuvatavatest summadest. Võit võib moodustuda erilistest sümbolitest, numbri kombinatsioonidest või muust olenevalt mängust.

Miks on “Kraabi ja võida” neti mängud nii populaarsed?

Virtuaalsed kraapekaardid võlgnevad oma populaarsuse hulgale erinevatele põhjustele. Alustuseks tasub kohe ära mainida, et tegemist on üsna soodsa meelelahutuse viisiga. Online “Kraabi ja võida” mängud ei maksa palju, neid on lihtne mängida ja võidud saad tavaliselt kohe kätte.

Kui poest ostetud kraapekaartidega suure võidu saavutamise järel võib juhtuda, et ootad oma võitu päevi, nädalaid või kauemgi, siis veebis saad võidu kohe kätte niipea kui vajalikud turvalisuse protseduurid on läbitud.

kraapekardid

Virtuaalse “Kraabi ja võida” puhul ei pea ootama kindlat nädalapäeva nagu võib juhtuda arvlotode puhul vaid neid saab mängida igal ajal igal pool. Kui Eesti Loto korraldatava füüsiliste kraapekaartide müügist saadav tulu läheb suuremas osas heategevuse toetamiseks, siis veebis mängides see nii ei ole ja tähendab see ei midagi muud kui märksa suuremad võidušansse mängija jaoks!

“Kraabi ja võida” mänge on internetis palju erinevaid ning ka auhinnad on väga erinevas suurusjärgus. Mängutubades, kus pileti saad osta 20 või 30 euro eest, on mõistetavalt ka auhinnafond märksa kopsakam. Muidugi ei tähenda see seda, et suur välja reklaamitud auhinnafond peaks välja antama iga lühikese ajaperioodi tagant.

Online “Kraabi ja võida” strateegia

Online kraapekaardid on ühed lihtsaimad õnnemängud, mida kasiinos leida võid. Kuigi Eestis võib neid leida vaid valitud kasiinodes, siis nende populaarsus on tõusuteel ja uut tüüpi virtuaalseid kraapekaarte lisandub pidevalt. Saad ise püüda ära arvata, mis väljadel peidavad ennast samad kujutised ning hea õnne korral võita palju raha. Pole harv juhus, et õnnemänge pakkuvad kasiinod annavad auhindadena välja ka esemelisi preemiaid nagu tehnikavidinad või isegi puhkusereis soojale maale!

kraapekardid strateegia

Nagu ikka mistahes kasiinomängude puhul mõtlevad ka paljud online kraapekaarte mängivad õnnemängude sõbrad, kuidas maja-eelist vähendada ja mängust maksimum välja pigistada ilma ise palju kaotamata. Võib-olla oled varem ostnud kraapekaarte tänavaputkast või kaubanduskeskusest ning tead, et erilist strateegiat võitmiseks tegelikult ei saa olla. Siiski tasub kohe ära mainida, et netis online kraapekaarte mängides on mängija šansid võita ligi kümme korda suuremad kui tänavalt piletit ostes!

Online kraapekaardid ei ole erinevad mistahes teistest kasiinomängudest ka selles osas, mis puudutab raha kulutamise planeerimist. Mõtle kohe välja kui palju oled nõus mängu panema, et saavutada mõni ilus võit. Kui õnne ei ole, siis tasub pigem teha paus, kui mängida edasi ja edasi lootuses, et õnn võiks kohe kohe pöörduda ja saad oma kaotused tasa teha. Risk kaotada rohkem kui saad endale tegelikult lubada ei ole kunagi väärt seda, et võib-olla õnnestub lõpuks mõni suurem võit tabada.

Eriti, kui oled alles algaja, ei tasu kohe suurte panustega mängida vaid leia omale parem sobilik mäng, millel pakutakse väikeseid panuseid alates paarist sendist või tekita mängutunnetus tasuta kriimukaarte paljastades. Nii saad mängu tunnetuse paremini kätte ja hea arusaama, kui tihti võite saavutatakse ning kuidas oma kraapekaartide võidu strateegiat edasi arendada.

Osad virtuaalsed kraapekaardi mängud pakuvad ka supersuuri jackpotiauhindu, kuid soovitame jackpoti kaartide peale panustada mitte rohkem kui 20% oma mängu eelarvest.

Online kraapekaartide ajalugu

Esimest korda tutvustati juhuslike arvude generaatori põhimõttel töötavat loteriimängu Ameerikas 1974. aastal. Mängu loojaks oli Scientific Games Corporation. Huvitaval kombel on tänasel päevalgi sama ettevõtte loteriide korraldamise esirinnas koos konkurent Pollard Banknote’iga.

“Kraabi ja võida” algusaegadel oli nende formaat väga lihtne ja välja tuli kraapida kolm mänguvälja, mis peitsid numbreid või sümboleid. Kui sama sümbol oli kõigil kolmel mänguväljal, võitsidki auhinna.

Järk-järgult muutus kraapekaartide kujundus, et tõmmata rohkem tähelepanu, kuid üldpõhimõte on jäänud tänase päevani samaks. “Kraabi ja võida” populaarsemad teemad on Harley Davidson, Ameerika pesapalli liiga, NASCAR ja Marvel koomiksite sari.

Parimad virtuaalseid kraapekaarte pakkuvad mänguportaalid Eestis

Online loterii mänge saad alati proovida Eesti Loto veebilehel, kuid nagu juba mainisime, on tegemist riigi poolt korraldatava loteriiga, mille tuludest 50% läheb heategevuseks. Näiteks, kui ostad kahe eurose pileti, läheb 1 euro automaatselt heategevuseks ja 1 euro loterii auhinnafondi, millest võid siis osa saada. Online kraapekaarte mängides on võiduvõimalused märksa paremad ja maja-eelis jääb vahemikku 5-10%.

Neti kraapekaardid on äärmiselt lihtne vaba aja veetmise võimalus ja huvitaval kombel on viimasel ajal just nende populaarsus eriti tõusnud. Kraapekaartide tehnoloogia areneb pidevalt ja kraapekaartide valik internetis täieneb kogu aeg.

Erinevad disainid, panuste suurus ja väikesed erinevused võitude kombineerimisel on just see, mis mängijate meeli köidab ja paneb üha uuesti oma õnne proovile panema. Virtuaalsete kraapekaartide mängimine on lihtne ja soodne ning lõbust osa saamiseks ei pea enam isegi koduuksest välja poodi kraapekaarti ostma minema. Eesti kasiinodes leiad ka tasuta kraapekaarte.

Vaatame nüüd lähemalt, milliseid “Kraabi ja võida” mängude tüüpe Eesti online kasiinodes proovida saab ja kus mängida.

PAF kraapekaardid

Interneti kraapekaardid ja muud lotomängud on Põhjamaades äärmiselt populaarsed õnnemängude tüüp ning seega pole imestada, et Soome päritolu Pafis leiad äärmiselt mitmekesise virtuaalsete kraapekaartide valiku, mille hulka kuuluvad Pafi enda toodetud Cash&Carry, Double Joker Poker, Paf Scratch, ja Robert Helenius.

Kõige uuem Pafi online kraapekaart kannab nime “Kuningas” ning nimele vääriliselt pakub see 40,000 euro suurust jackpotti!

paf kasiino kunningas kraapekaardi mang

Lisaks virtuaalsetele kraapekaartidele leiad Pafis ka hulgaliselt bingotubasid ja “Õnnemängude” rubriigi. Bingo mänge saad proovida kõigest 10 sendise sisseostu eest ning hea õnne korral tabada mõnda kasvava võidusummaga jackpottigi või osaleda bingo turniiridel.

OlyBet kraapekaardid internetis

OlyBet online kraapekaartide valikust leiab ainult ühe mängu- Avalon Scratch, mille loojaks Microgaming ning mis välja arendatud fookusega krüptoraha peale panustajate tähelepanu võitmiseks.

olybet kasiino kraapekaardid avalon scratch

Sellele lisaks on loteriisõprade jaoks valikus ka “1-2-3 Bingo! No Pot”. Mõlemad mängud leiad OlyBet kasiino “Kasiino”-> ”Loteriid” menüüst.

Kraabitav kiirloto Betsafe kasiinos

Betsafe virtuaalsed kraapekaardid leiad Kasiino->Muud mängud kategooria alt, kus mängud jaotatud võrestiku kujuliselt. Mängu ikooni kujutis annab samuti aimu, mis kujundust ja elamusi võib ees oodata.

Betsafe kraapekaarte pakuvad NYX nimeline kasiinomängude tootja. Aasiateemalised Prosperity Twin Scratch, Cherry Blossoms Scratch ja lõbusa kujundusega Mad Mad Monkey ning Golden Mane Scratch- kõik need nõuavad, et püüaksid ära arvata, kus peidavad ennast samad sümbolid.

betsafe kasiino kraapekaardi mangud

Betsafe on Eesti üks vanemaid ja prestiižsemaid online mänguportaale, kus leiad lisaks online kraapekaartidele ka lauamänge, slotte ja live-kasiino laudu. Betsafe neti kraapekaartide hulka kuulub üle kümne mängu ja neid saab proovida eriti väikeste panustega alates ühest sendist mänguvooru kohta.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.