Litsentseeritud ja lubatud kasiinod - mängi ainult seaduslikes kasiinodes!

Online kasiinod on ärid nagu iga teine. Iga kord, kui paned rullikud käima, tuleks arvestada, et kasiinol on eelis- väike protsent kõigi tehtud panuste pealt on see, mis moodustab mänguportaali kasumi. Ja see on täiesti arusaadav, sest ükski äri ei toimi heategevuslikul eesmärgil.

Neti kasiinod pakuvad meelelahutust ja kasseerivad selle eest väikese vaheltkasu. Ka mängijad võivad saada vabalt rikkaks, isegi üheainsa spinniga, kuid tasub arvestada, et statistiliselt on tõenäolisem, et kaotad rohkem kui võidad. Nende teadmiste levitamine on oluline osa vastutustundliku mängimise tagamisest, mis moodustab olulise osa litsentseeritud mänguportaalide igapäevatööst.

Mis aga eristab litsentsita kasiinosid ametlikest mänguportaalidest? Seda järgnevalt vaatamegi ning heidame pilgu, miks neid tasuks pigem vältida.

Mängi ainult litsentseeritud ja turvalistes online kasiinodes

Litsentsita kasiinod võivad jätta võidud välja maksmata

Litsentsita kasiinod, mis tegutsevad väljaspool seadusi, võivad vabalt jätta mängija poolt saavutatud võidud välja maksmata. Mängud ja kogu kasutajakogemus võib olla väga sarnane või isegi identne ametlikele online kasiinodele, kuid probleemid tekivad just raha kasiinost välja maksmise ajal.

Kasiinos mängimise eesmärk ei peaks olema iga hinna eest võita, kuid kui võidad, tahad, et raha mänguportaalist kättesaamine oleks probleemidevaba. Võid kindel olla, et kõik litsentseeritud kasiinod, mille leiad meie lehelt, maksavad võidud välja ilma viivituste ja vabandusteta.

Samal ajal võivad ebaseaduslikud kasiinod hakata raha välja kandmist igal moel raskendama. Lõputu dokumentide küsimine, väljamakse tegemise takistamine ja väljamakse tegemisest keeldumine on täiesti tavaline. Litsentsita kasiinod võivad vabalt peale mängija võidu saavutamist süüdistada mängijat ebaausate võtete kasutamises ja lihtsalt mängija konto sulgeda jättes võidud endale. Taolises olukorras ei olegi mängijal otseselt kellegi poole pöörduda, sest ebaseaduslike kasiinode tegevuse üle ei teostata otsest kontrolli ja neid on keeruline takistada. Kujuta ette, et võidad jackpoti ja ei saa sellest sentigi kätte. Kinnitame, et see on kohutav kogemus, mida ei sooviks ka hulleimale vaenlasele.

Ebaseaduslikud kasiinod võivad püüda mängude tulemusi mõjutada

Kas teadsid, et kõik mänguautomaadid töötavad Random Number Generator (RNG) tehnoloogiat kasutades? Tegemist on seadistusega, mis tagab, et mängudel näidatavad sümbolid ilmuksid ja boonusfunktsioond käivituksid juhuslikkuse põhimõttel ilma, et seda väliselt saaks kuidagi mõjutada.

Siiski on olemas mooduseid, kuidas mängude tulemusi mõjutada saab puhtalt tehnoloogiliste võtetega. Sellepärast kontrollitakse online- ja ka maapealsete kasiinode mänguautomaate pidevalt kolmanda osapoole audiitorfirmade ja muude kontrollorganite poolt. See tagab, et mängijad saavad võite täiesti juhuslikult ja võivad nii võita kui kaotada.

Ebaseaduslikud kasiinod ei allu ühelegi kontrollorganile seega võivad nad vabalt hakata mängude tulemusi mõjutama. Selle tegemiseks on mitmeid moodusi. Kasiino võib mänguautomaadi täiesti “lukku keerata”, mis tähendab, et mängijad ei saa üldse võite või siis manipuleeritakse slotiga nii, et võidud oleksid täpselt ajastatud nii, et mängijal tekib alguses tunne nagu ta võiks kogu aeg võita, kuid siis keeratakse jälle “kraanid” kinni.

Pidev rämpspost litsentseerimata kasiinodelt ja nende partneritelt

Kui lood konto ja jagad oma meiliaadressit ametlike kasiinodega, töötab see sinu kasuks. Miks? Sest saad neilt kasulikku infot käimasolevate boonuspakkumiste ja kasiino uudiste kohta. Kui sa ei soovi enam vastavasisulisi e-kirju saada, saad ennast meililistist igal ajal eemaldada.

Kuidas kasutavad sinu andmeid ebaseaduslikud kasiinod? Võib juhtuda, et sinu e-maili aadressi jagatakse kolmandate osapooltega kasu saamise eesmärgil. See on väga tõenäoline, sest isikuandmete müük on suur äri ja kasvab kiiresti. Tähendab see aga rohkeid rämpskirju, mis sinu huvidega ei ole üldse seotud ning hullemal juhul võid isegi arvutiviiruse saada. Ka ebaseaduslikud kasiinod ise kasutavad sinu meiliaadressi igasugu erinevate reklaamitrikkide rakendamiseks.

Valeinfo levitamine

Kas loodad saada kasu boonuspakkumistest? Kellele ei meeldiks mängida väikese präänikuga nagu näiteks tasuta keerutused lemmikmängudel või kopsakas kasiinoboonus. Eesti online mängukeskkondades võid mõne hea diili otsa komistada lausa igal nädalal. Ka siin on oluline tähele panna, millise kasiinopakkumise vastu võtad. Kuigi kõik boonused võivad esmapilgul tunduda ahvatlevad, siis ebaseaduslikes kasiinodes võib kampaaniate puhul olla tegemist järjekordse petuskeemiga.

Litsentseeritud kasiinode jaoks on kontrollorganid väga täpselt paika pannud, milline peab olema boonuspakkumise struktuur. Pealkirjad ja sloganid ei tohi mingil juhul mängijat eksitada või sisaldada väärat infot. Kampaania lehel peavad olema selgelt, arusaadavas keeles ja lühidalt selgitatud kõik pakkumisega seotud tingimused.

See, kui mängija peab ise kampaania kohta infot tikutulega taga ajama, ei ole kuidagi hasartmängude seadusega kooskõlas ja mängija valedega mängima meelitamine on äärmiselt kahetsusväärne taktika, mida ebaseaduslikud mänguportaalid ometigi kasutavad.

Vigane tarkvara, turvaaugud ja muud puudused

Ebaseaduslike kasiinode tegevust on võimuorganitel väga keeruline kontrollida ning seetõttu lasub vastutus igal inimesel endal, et leida usaldusväärne mängukoht.

Kui Eestis on kasiinomängude mängimisel vanusepiirang 21 aastat , siis ebaseaduslikes kasiinodes sellised piirangud puuduvad. Ja kui need ka näiliselt kehtivad, ei teosta nendest kinnipidamise üle keegi järelvalvet.

Meie lehel leiad infot ainult seaduslike kasiinode kohta, kuid võid alati kontrollida Eestis litsentseeritud kasiinode nimekirja EMTA veebilehel.

Võib juhtuda, et probleemid tarkvara, mängude, väljamaksete ja kontoga võivad tekkida ka mistahes seaduslikus kasiinos, kuid igal juhul võid kindel olla, et probleemide lahendamisel on esikohal mängija huvid, sest seaduslikud kasiinod peavad hoolitsema oma hea maine eest, juhul kui nad soovivad oma head nime ja tegutsemislitsentsi säilitada.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.