Vali parim tasuta- ja sissemakse kasiino boonused ja pakkumised

Enamik online kasiinod pakuvad boonuseid. Kasiino boonused on mõeldud eelkõige uutele klientidele, kuid tihti peale premeeritakse kasiino boonusega ka vanu häid kliente. Nii palju kui on erinevaid online kasiinosid on ka erinevaid kasiino boonuse pakkumisi. Osad online kasiinod pakuvad nii öelda tasuta boonus või raha, kuid tegelikkuses tuleb arvestada sellega, et suure tõenäosusega kaasneb sellega ka mingi konks. Täiesti tasuta boonused on pigem harv erand.

Millised kasiino boonused on Eesti kasiinodes saadaval ja kuidas saada endale parim kasiino boonus? Just seda infot soovime oma kasiino boonuse lehel sinuga jagada.

9,4
Tervitusboonus
Boonused ja tasuta spinnid iga päev!
Läbimängimiskohustus:
x9
Minimaalne nõutud sissemakse:
€40
Boonuskood:
pole vajalik
9,2
Tervitusboonus
Kuni 100 pärisraha tasuta keerutust
Läbimängimiskohustus:
x1
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
9,1
Tervitusboonus
200% kuni €1,000
Läbimängimiskohustus:
x40
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
9,0
Tervitusboonus
100% kuni €400
Läbimängimiskohustus:
x30 (d+b)
Minimaalne nõutud sissemakse:
€1
Boonuskood:
CAS400
9,0
Tervitusboonus
100% kuni €250 + 50 tasuta spinni
Läbimängimiskohustus:
x30 (d+b)
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
8,9
Tervitusboonus
Kuni 333 tasuta spinni
Läbimängimiskohustus:
x1
Minimaalne nõutud sissemakse:
€30
Boonuskood:
pole vajalik
8,5
Tervitusboonus
200% kuni €1,000
Läbimängimiskohustus:
x30
Minimaalne nõutud sissemakse:
€20
Boonuskood:
pole vajalik
8,2
Tervitusboonus
100% kuni €100 + 100 tasuta keerutust
Läbimängimiskohustus:
x30
Minimaalne nõutud sissemakse:
€10
Boonuskood:
pole vajalik

Erinevat tüüpi kasiino pakkumised - tasuta boonus, tervituspakketid, spinnid ja boonuskoodid!

Kõige rohkem levinud online kasiino boonus on esmase sissemakse boonus ehk tervitusboonus. See on boonus, mis võimaldab saada esimese sissemakse tegemisel tasuta lisaraha ja/või tasuta spinne. Reeglina tähendab see seda, et deposiidi tegemisel lisatakse sinu sissemakse summale 50% või 100% boonusraha. Tavaliselt kaasnevad tervitusboonusega ka tasuta spinnid mõnes populaarsemas slotimängus.

Teist tüüpi boonus on tavaline sissemakse boonus mis tihti tuleb boonuskoodiga – sisuliselt sama mis esmane sissemakse boonus, mida pakutakse varasemalt sissemakse teinud klientidele. Mitmed Eesti parim kasiinod on ka oma tervitusboonuse paketi jaotanud mitmeks osaks, mis tähendab et lisaks tervitusboonusele on võimalik saada ka teine, kolmas ja neljas sissemakse boonus.

Kolmandaks kasiino boonuse tüübiks on ilma sissemakseta kasiino boonus. Ilma sissemakseta kasiino boonuseks on kas boonusraha või tasuta spinnid, mis lisatakse uue kliendi kontole kohe peale konto avamist.

Eesti kasiinode boonused ja pakkumised

Suurem osa Eesti kasiinodest on hallatud välismaiste ettevõtjate poolt ja seega on Eesti kasiino boonused suurte välismaiste kasiinodega võrreldes täiesti konkurentsivõimelised. Eesti kasiinode boonused ja nendega kaasnevad tasuta spinnid on siiski kokku pandud mõeldes spetsiaalselt Eesti mängijate peale. See tähendab, et kasiino boonused ja nende suurusjärgud on loodud keskmise Eesti mängija poolt tehtud sissemaksete ja panuste järgi. Niisamuti on ka tasuta keerutused saadaval just eestlaste seas populaarsetel slotimängudel.

VIP boonused ja lojaalsusprogrammid

Mängijad kes mängivad tihti ja teevad palju panuseid, saavad kasiinodelt ka rohkem pakkumisi ja hüvesid. Selleks on enamik online kasiinod loonud ka oma lojaalsusprogrammi. VIP pakkumised ja lojaalsusprogramm baseeruvad enamasti sellel, kui palju on klient teatud ajaperioodi vältel panuseid teinud. VIP mängijad saavad osa VIP boonustest, mis on üldjuhul tavalistest sissemakse boonustest paremad ja lihtsamini läbimängitavad. VIP boonused on enamasti parimad boonused, mida internetikasiinod oma mängijatele pakuvad. Lojaalsusprogrammiga kaasneb mitme online kasiino puhul ka punktisüsteem, kus sul on võimalik teenitud VIP punktid rahaks vahetada.

Miljonitesse ulatuvad kasiino jackpotid

Kui sa oled otsustanud võtta online kasiino boonuse, tasuks seda kindlasti kasutada oma lemmikmängudel. Juhul kui sa ei ole vastavas kasiinos omale lemmikmängu leidnud või on mänguvalik pisut kitsas, soovitame vaadata progresseeruva auhinnafondiga slotimängude poole, kus on ootamas lisaks tavapärastele liinivõitudele jackpotid. Olles võtnud kasiino boonuse, mille tingimuste täitmine võtab nagunii omajagu aega, on jackpot slotid väga hea valik. Tõsi, progressiivsed jackpotid on küll üsna haruldased, kuid kasiino boonuse abil saad suurendada jackpoti võitmise võimalusi.

Eksklusiivsed boonus pakkumised ja kasiino kampaaniad

Paljud Eesti kasiinod pakuvad igal nädalal regulaarseid boonuseid ja korraldavad loosimisi, kus saab lisaks rahale võita reisipakette, kodutehnikat, nutiseadmeid ja teisi auhindu. Populaarseimad kasiino pakkumised on näiteks kolmapäevaboonused, reedeti pakutavad sissemakse boonused, nädalavahetuse boonused ja ka tasuta spinnide boonused. Sellised pakkumised on tavaliselt saadaval eksklusiivselt vaid Eesti mängijatele.

Kasiino boonused – läbimängimise kohustus ja tingimused

Isegi parimate kasiino boonustega kaasnevad läbimängimise tingimused. See on tõsiasi, millega tuleks arvestada enne ükskõik millise kasiino boonuse võtmist. Läbimängimise kohustus on nõue, mis tähendab et enne kui sa saad oma sissemakstud raha ja boonusraha või tasuta spinnidest võidetud raha välja maksta, tuleb boonusraha teatud arv kordi läbi panustada ehk mängida.

Kindlasti tuleks arvestada ka sellega, et igakord kui online kasiino pakub sulle mõnes slotimängus tasuta spinne, siis on suur tõenäosus et nendega kaasneb ka läbimängimise kohustus. Küll on Eesti kasiinode seas ka erandeid, kus tasuta spinnidega teenitud võitudele läbimängimis tingimusi ei lisata.

Eesti online kasiinod, mis pakuvad oma klientidele kasiino boonuseid on kõikide boonuste tingimused selgelt välja toonud ja varjatud konkse ei peida. Arusaamatuste ja probleemide vältimiseks tasub alati lugeda online kasiino boonuse reegleid ja infot läbimängimise tingimuste kohta. Kui oled omale mingi boonuse valinud, tasub alati teha kindlaks et oled tingimustest õieti aru saanud. Juhul kui midagi peaks jääma arusaamatuks või segaseks, soovitame kindlasti kontakteeruda online kasiino klienditoega.

Kasiinoboonused ja väljamaksed

Kasiino boonuse võtmisel tuleb kindlasti arvestada asjaoluga, et enamasti pole sul enne boonuse tingimuste täitmist võimalik oma sissemakstud ja võidetud raha välja kanda. Kasiino boonusega saadud võidud saab välja maksta vaid siis, kui kõik läbimängimise tingimused on täidetud. Juhul kui sa soovid peale sissemakset kasiino boonusest loobuda, siis tuleks seda teha koheselt. Kasiino boonusest on võimalik loobuda vastava internetikasiino veebilehel, katkestades boonuse või küsides selleks abi klienditoelt. Kui online kasiino poolt pakutud kasiino boonuse tingimused on täielikult täidetud, siis muutub kogu kontol olev raha automaatselt pärisrahaks ja see on võimalik koheselt välja maksta.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.