Spordiennustuse tervitusboonused

spordiennustuse tervitusboonused

Alusta spordipanustaja karjääri tervitusboonusega ja võida rohkem!

Uue mängija boonus või tervitusboonus on online spordiportaalides levinud reklaamistrateegia, mis ahvatleb mängijaid uue portaali teenuseid kasutama. Tegelikult on tegemist suurepärase diiliga ka mängija jaoks, sest saad veebilehel panuseid teha rohkema raha eest ja potentsiaalselt ka rohkem võita.

Leia meie lehelt kõik Eesti spordiennustuse parimad pakkumised ja vali enda panustamise profiilile sobivaim. Järgnevalt vaatamegi lähemalt, mis tüüpi boonuseid üldse pakutakse ja mida tasub igal juhul nende puhul tähele panna.

Parimad spordi sissemakse boonused

Erinevat tüüpi tervitusboonused

Nii kasiino- kui ka spordipanustamise operaatorid pakuvad väga erinevaid boonuseid. Kõige levinumaks võib pidada sissemakseboonust, näiteks tüüpiline 100% kuni 100€ esimese sissemakse boonus. 100% tähendab, et saad tehtud sissemakse summale täpselt sama palju juurde. Lisaraha ei ole tavaliselt küll pärisraha vaid tegemist ongi lisa vahenditega, mida saad küll panuste tegemiseks kasutada, kuid üldjuhul kohe väljamakse tegemiseks mitte.

Tüüpiline tingimus boonuste puhul on, et enne väljamakse tegemist tuleb boonus spordiennustuses teatud kord läbi panustada. Näiteks, kui läbimängimise nõue on kuus, siis tuleb enne väljamakse tegemist saadud boonus vähemalt kuuel korral läbi panustada.

Spordiennustuse portaalid armastavad anda uutele mängijatele ka tasuta panuseid. Nagu nimigi ütleb, tähendavad need seda, et oma lemmiktiimi või matši peale panuse tegemiseks oma raha kasutama ei pea vaid saad teha panuse täiesti tasuta, operaatori kulul. Ka tasuta panustega võidud tuleb reeglina enne väljamakse tegemist teatud arv kordi läbi mängida.

Riskivaba panus on samuti populaarne preemia, sest saad teha panuse ilma, et peaksid kartma kaotada. Riskivabade panuse puhul pead panuse tegema oma raha eest, kuid kui kaotad, saad raha tagasi ja seda tavaliselt ilma täiendava läbimängimise nõudeta.

Kuidas leida parim spordiennustuse boonus?

Sellele küsimusele on keeruline anda ühest vastust, sest nagu eelnevalt kirjeldasime, on erinevaid uue mängija boonuseid väga mitut liiki. Pead ise otsustama, kas tahad panustada tasuta panusega, eelistad boonust või riskivabu panuseid, kuid alati võid konto luua ka mitmes erinevas spordiportaalis ja neid kõiki ise proovida!

Enne, kui võtad uue mängija boonuspakkumise vastu, soovitame kindlasti tutvuda kampaania reeglitega. Kõige olulisemad kriteeriumid pakkumiste puhul on ajaline piirang, ehk siis, kui kaua on aega boonust kasutada, boonuse läbimängimise nõue, ehk siis mitu korda tuleb boonus enne väljamakse tegemist läbi mängida ja boonuse suurus.

Sissemakse boonuse puhul on loomulikult ahvatlevad boonused, mis pakuvad eriti suurt rahalisa, näiteks 200%, 300% ja 500% boonus. Kas oskad ette kujutad, et saad näiteks 10€ sissemakse eest saad 50€ boonust? Coolbetis on see täiesti reaalne!

Jooksvad spordikampaaniad

Lisaks uue mängija boonustele on palju head leitav ka spordiennuste jooksvate kampaaniate seas. Lisaks eelpool väljatoodud boonuse tüüpidele võid vabalt peale sattuda ka kõrgendatud koefitsiendiga kampaaniatele ja näiteks cashback pakkumistele. Valik on tegelikult väga suur ja kõik oleneb mängijad personaalsetest eelistustest.

Eesti online mänguportaalide boonused on tavaliselt saadaval ainult mängijatele, kes elavad Eestis ja omavad ka Eesti kodakondsust ja dokumente. Mõned pakkumised on saadaval ka üksikutele naaberriikide kodanikele.

Parimad spordiennustuse boonused suurelt panustajale

Kui oled valmis tegema kohe suure sissemakse ja loodad saada ka korralikku boonust, siis tasub üle kontrollida maksimaalne boonuse summa, mida uutele mängijatele pakutakse. Tavaliselt jääb see 100€ kanti, kuid võib olla ka pisut suurem. Tasub arvestada ka sellega, et mida suurema boonuse võtad, seda rohkem kordi tuleb see enne väljamakse tegemist täiendavalt läbi mängida.


KOKKUVÕTE

Spordiennustuse boonused on suurepärane viis on panustamist mitmekülgsemaks muuta. Eriti just uue mängija boonused pakuvad head võimalust alustada rohkemate vahenditega kui ehk ise soovid alguses sisse kanda. Soovitame alati tutvuda boonuste reeglitega ja kui miski jääb segaseks, võtta ühendust klienditoe spetsialistiga.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.