Kus saada tasuta ja riskivabasid panuseid 2024 aastal

Kõik, kes on kunagi spordi peale panustanud on tõenäoliselt kuulnud portaalide poolt pakutavatest tasuta-ja riskivabadest panustest. Need on spordiennustuse portaalidele hea võimalus saada omale uusi kliente ning spordisõbra jaoks hiilgav võimalus oma lemmikute peale raha panna ilma tegelikult mitte millegagi riskimata. Tuleb siiski meeles pidada, et tasuta panused võivad olla küll tasuta, kuid tavaliselt nendest saadud võidud tuleb spordiennustuses ikkagi teatud arv kordi läbi mängida, enne kui võidetud raha saab portaalist välja kanda või kasutada võidusummat näiteks kasiinos või pokkeris panuste tegemiseks.

Tihti võib tasuta panuseid saada erinevate kampaaniate raames, näiteks kui täidad mistahes etteantud panuste tegemise tingimused, siis saad selle eest näiteks ühe tasuta panuse. Spordiennustuste portaalid teevad nii omale käivet ja tõstavad huvi enda teenuste vastu, samas kui mängijale annab see hea võimaluse oma teadmised proovile panna ning selle eest ka vääriline tasu teenida. Sellegipoolest tuleks alati tutvuda iga kampaania reeglite ja tingimustega väga hoolsalt, sest alati ei ole preemiate saamise ja kasutamise tingimused erinevate spordiportaalide lõikes samad ning viimane asi, mida mängija soovib, on avastada, et raskelt teenitud raha ei olegi kasutatav nii nagu ta algselt ette kujutas.

Peaaegu kõik Eesti spordiennustuse portaalid pakuvad soliidset tervitusboonust, tasuta panuseid või lausa tasuta panuste paketti. Kõlab hästi? Tuleb tõdeda, et mõned neist pakkumistest on tõeliselt ahvatlevad näiteks Coolbeti tasuta panuste komplekt, milles saad aasta lõpuni tasuta panuse IGAL NÄDALAL! Mis võiks olla sellest parem, sest tegelikult ei riski sa ju mitte millegagi?

Leia meie lehelt oma lemmik tervituspakkumine, vajuta selle peale ja saad kohe hakata omale kasu teenima. Kui sul on juba konto olemas, leiad kõik käimasolevad kampaaniad meie eripakkumiste lehelt.

Mis on tasuta ja riskivabu panused ja kuidas neid saada 2024. aastal

Online-spordiennustamises ei pea sa alati oma raha sisse panema, et tulu teenida. Kuigi tavamõistes tähendab panustamine seda, et hulk inimesi paneb spordisündmuse peale raha, sellest moodustuvad koefitsiendid ja potentsiaalne võit, siis parimad operaatorid teevad asja huvitavamaks tasuta panustega.

Tasuta panuste saamiseks tuleb tavaliselt täita vastava kampaania tingimused, näiteks teha teatud summa eest panuseid või panustada kindla matši/sündmuse peale. Selles mõttes ei pruugi tasuta panused olla alati täiesti tasuta, kuid siiski on need väike lisaboonus, mis võib aidata sul oma pangaarvet kasvatada. Kui panustad veebis, kohtad sa erinevat tüüpi tasuta panuseid, mille hulka kuuluvad riskivabad panused, raha-tagasi panused, sissemakse eest saadavad tasuta panused ja isegi teenitud kasumi summas tasuta panused.

Ühesõnaga, mis iganes spordi peale panuseid teed või kui suured on sinu panuse summad, kui tead, kust otsida, saad kasu laiast valikust tasuta panustest.

Kuidas tasuta panuseid kasutada?

Tasuta panuse võid saada täiesti tasuta, kuid see ei tähenda, et nende kasutamine on 100% piirangutevaba. Spordiennustuse portaalid määravad tasuta panuste saamiseks ja kasutamiseks tingimused, et mitte ise päris pankrotti minna! Tavaliselt tuleb mängijal tasuta panuse saamiseks teha sissemakse või teha pärisraha eest panus.

Tavaliselt tuleb tasuta panuse saamiseks teha kindla summa eest panus ning tihti on sellele panusele ette antud ka minimaalsed koefitsiendid. Seejärel saad tasuta panust kasutada mistahes mängu/sündmuse peale panuse tegemiseks v.a kui on teisiti märgitud. Pane tähele, et tasuta panusega võites saad kontole tagasi ainult netovõidud, kuid mitte tasuta panuse algväärtust.

Uue mängija tasuta panused

Uue kliendi tasuta panused on kõige populaarsemad ja ka kõige kasumlikumad. Igal spordiennustuse portaalil on tavaliselt oma standardne tervitusboonus, mille puhul võid saada lisaks ka tasuta panuse(id). Näiteks Betsafe’is saad esimese nelja kuu jooksul 100€ eest tasuta panuseid.

Tasub silmas pidada, et mistahes suurte spordisünduste ajal on võimalus, et operaatorid pakuvad tasuta panuseid või muid tasuta boonuseid märksa suurem. Näiteks jalgpalli MM’i või suure poksimatši eel võid kindel olla, et suuremad tegijad turul teevad sulle sündmuste peale panustamiseks hea diili- võid saada oma kaotatud panuselt raha tagasi, suurendatud koefid ja palju muud.

Püsikliendi pakkumised

Kui oled uue mängija diili ära kasutanud olgu see siis tasuta panus(t)e, raha või suurendatud koefide näol on aeg heita pilk püsikliendi pakkumistele. Lojaalsed mängijad saavad kasu lõigata järgmistest boonuspakkumistest:

Hooajalised/Spordisündmuse põhised boonused

Riskivabad panused, cashback kampaaniad ja suurendatud koefid- iga suure spordisündmuse jaoks on tavaliselt vähemalt üks kampaania igal portaalil.

Sissemakseboonused

Uute spordisündmuste/liigade alguse puhul paned kindlasti tähele, et operaatorid pakuvad lisaboonuseid, et saaksid panustamist alustada suurema summa rahaga.

Lojaalsuspreemiad

Paljud spordiennustuse portaalid annvad oma püsiklientidele lojaalsuspreemiaid vastavalt mängija panustamisaktiivsusele. Näiteks Optibetis kogud iga panusega VIP-punkte, mida piisava hulga kogutud punktide puhul saad vahetada pärisraha vastu.

Kokkuvõte:

Oma lemmiku peale panustamine ei pea sinu pangaarvet tühjaks tegema. Vahet ei ole, kas oled uus mängija või kogenud panustaja, meie lehel leiad hulga kasulikke tasuta panuste pakkumisi ja muud, mis annavad sulle rohkem vabadust ja vahendeid panustamine huvitavamaks muuta.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.