Milline on parim e-spordi peale panustamise portaal?

esport panustamine

Mistahes edetabel parimate veebilehtede ja portaalide kohta on subjektiivne nagu ka meie hinnang parimate e-spordi peale panustamist pakkuva portaalide kohta. Seepärast oleme püüdnud oma hinnangutes keskenduda kindlatele faktoritele, mida peame kõige olulisemateks. Igal mängijal on omad eelistused, kuid üldjoontes peetakse olulisemateks samu faktoreid.

Tänapäeval on ebaausatel spordiennustuse portaalidel väga raske ellu jääda. Kui kümme aastat tagasi oli olukord kehvem, siis nüüd piisab kiiresti Google’i otsingust, et välja sõeluda kõik kahtlased tegijad. Samuti näitab pakkuja pildilolek Twitteris, Facebookis ja teistes sotsiaalmeedia platvormidel, kas tegu on mängija keskse ja avatud portaaliga. Samuti leiad iga veebilehe kohta kasutajate hinnanguid kõikjal internetis.

Selles artiklis keskendumegi peaasjalikult just e-spordi operaatorite mainele ja nende kogemusele teenuste pakkumisel.

Panustamine, turvalisus ja ligipääs rahale

Kui lihtne on mängijatel teha väljamakse?

Enne, kui teed sissemakse mistahes spordiennustuse keskkonda, soovitame välja uurida:
● Kui kiiresti väljamakseid tehakse?
● Mida räägivad teised mängijad sinule huvipakkuva portaali väljamaksete kohta sotsiaalmeedias ja foorumites?
● Milliseid erinevaid väljamakse meetodeid pakutakse?
● Kui hästi on mängija mängijakontol olevad vahendid kaitstud?

e-Spordialade valik

Kui oled veendunud, et tegu on usaldusväärse veebilehega, millele usaldad info enda kohta ja oma raha, siis järgmisena uuri välja, kas nende pakutavad spordialad ühtivad sinu e-spordi huvidega.

Paljude erinevate e-spordi alade valik ei tähenda muidugi veel, et tegu on parima panustamise keskkonnaga, kuid kahtlemata on see kvaliteetse teenuse üks olulisemaid komponente, kuna enamik panustajaid ei piirdu ainult ühe sündmuse või spordiala peale panustamisega.

Erinevad panustamise võimalused

See kriteerium on väga subjektiivne kuna lihtsalt erinevatel mängijatel on väga erinevad eelistused ja panustamise still. Mõni rahuldub madalatel panustel matši võitja peale ennustamisega, teine tahab panna suure summa väga spetsiifilise sündmuse peale mängus. Me ei pea seda näitajat kõige olulisemaks lihtsalt sellepärast, et enamikel portaalidel on soliidne spordialade ja panustamise liikide valik ning ei ole võimalik pakkuda midagi, mis rahuldaks kõiki. Siiski on kindel, et mida laiem valik, seda suurem tõenäosus on, et suudetakse pakkuda midagi huvitavat paljudele.

eSports vs traditsioonilised spordialad

E-spordi peale saab panustada nii tavalistes spordiennustuse portaalides(näiteks Betsafe) kui ka spetsiaalselt e-spordi pakkumisele keskendunud veebilehtedel. Traditsiooniliste keskkondade pluss on, et lisaks e-spordile saad mugavalt panustada ka tavaspordi tippsündmustele ja liigadele. Traditsioonilised spordiennustuse portaalid on tihtipeale usaldusväärsemad ning samuti kipub nende e-spordi sündmuste valik olema suurem. Lisaks suudavad tavaspordi keskkonnad võrreldes ainult e-spordile keskendunud portaalidega pakkuda mängijatele ka kõrgemaid panustamislimiite.

Mõned omadused, mis iseloomustavad tipptasemel e-spordi panustamiskeskkonda:
● Lai valik e-spordi sündmusi
● Võimalus jälgida e-spordi striime
● Panustamiskeskkond on sarnane arvutimängude disainile

Soovitame valida veebileht, millel tunned ennast hästi ja kus pakutakse sulle sobivaid e-spordi sündmusi.

e-Spordi Tervitusboonused

Lisaks lojaalsusprogrammidele ja jooksvatele boonustele pakuvad e-spordi kasiinod tavaliselt uutele mängijatele ka erinevaid tervitusboonuseid. Tervituspakkumine võib olla kasiinode lõikes väga erinev ning ka boonuspakkumise reeglid erinevad. Seetõttu võib olla vahel raske otsustada, milline diil on mängijale parim. Loe edasi ja saad teada, millised on kõige olulisemad punktid boonuste tingimustes, mida ei tasu tähelepanuta jätta.

Boonuste reeglid

Mistahes boonustele ja kampaaniapakkumistele kehtivad reeglid ja tingimused, mis määravad boonuse kasutamise võimalused. Tavaliselt on reeglid väikeses kirjas, kuid just need panevad paika, mida sa oma boonusega teha saad. Soovitame enne boonuse võtmist kindlasti tutvuda boonuse reeglitega ja kui miski jääb segaseks, küsida abi kasiino klienditoelt.

Toome välja tervitusboonuste puhul kaks kõige olulisemat näitajat:
1) aegumiskuupäev- tavaliselt saad boonustega mängida ainult teatud ajaperioodi jooksul
2) boonuse läbimängimise nõue- enne kui saad boonusraha kasiinost välja kanda tuleb sul tavaliselt täita boonuse läbimängimise tingimused

Sissemakseboonused eSpordi kasiinodes

Sissemakseboonused on erinevad näiteks tasuta panustest, mis on spordiennustuse portaalides väga levinud. Sissemakseboonustega võid saada märgatavalt suurema summa panuste tegemiseks, kui tasuta panustega, kuid samuti kehtivad nendele reeglina rangemad läbimängimise nõuded.

● Minimaalne sissemakse summa: boonuse saamiseks tuleb sul teha ettenähtud summas sissemakse
● Boonuse suurus: tavaliselt on tegu protsentuaalse boonusega, mis on seotud tehtava sissemaksega. Tüüpiline sissemakse boonus: 100% kuni 100€ tähendab, et maksimaalselt saad 100€ boonuse tehes 100€ sissemakse.
● Boonuse limiit: maksimaalne boonuse summa, mille võid saada
● Läbimängimise nõue: boonusraha saad kasiinost välja kanda alles pärast ettenähtud arvu kordi selle kasiinos läbimängimise järgselt.
● Ajaline piirang: nii boonuse saamiseks kui selle kasutamiseks on üldiselt ette antud kindel ajaline vahemik.

Peale tervitusboonuste on ka palju muud tüüpi spordiennustuse boonuseid. Näiteks kindla spordiala või liiga peale panustamiseks. Üks hea näide on populaarse Inglismaa Premier League jalgpallikampaaniad, mis utsitavad mängijaid alustama panustamishooajaga.

Hetkel ei ole veel kuigi levinud, et spordiennustuse portaalid pakuvad e-spordi peale panustamiseks spetsiaalseid kampaaniaid, kuid seoses e-spordi järjest populaarsemaks muutumisega, eeldame me, et see muutub üsna pea. Ei ole saladus, et Dota 2 ja CS:GO suurvõistlused tõmbavad miljonite tähelepanu ning spordiennustuse portaalid ei jäta võimalust kasutamata, et pakkuda nende peale atraktiivset panustamise võimalust.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.