Mis kaardimäng on bakaraa ja kus saab tasuta mängida?

Bakaraa on üks populaarsemaid kaardimänge, mis toimub mängija ja “pankuri” vahel. Bakaraa väljamõtlejaks peetaks itaallast Felix Falguiere, kes tutvustas oma leiutist avalikkusele esimest korda 15. sajandil ja hakkas seda “Baccaraks” kutsuma. Sõna “Baccara” tähendus itaalia keelest võiks tõlkida “eimiski”.

Peale tagasihoidlikku pildiletulekut ja vähest populaarsust Itaalias hakkas mäng rohkem popularsust koguma Prantsusmaal King Charles VIII ajastul kõrgklassi hulgas ning samuti hea ajaviitena prantsuse sõdurite hulgas. Mõned ajaoolased väidavad, et bakaraa kontseptsioon tuleneb iidsest Rooma rituaalist, kui etruskid tõmbasid üheksa kaardi hulgast ühe, et otsustada neitsi saatuse üle. Kui tõmmati 8 või 9, pühitseti neitsi prestrinnaks, kui kaart oli 6-st väiksem, heideti neitsi merre. Kaardid 6 ja 7 puhul sunniti neitsit hoiduma mistahes edasisest usulisest pühendumisest.

Prantsusmaal oli bakaraa peamiselt rikaste aristokraatide meelelahutus, kuid tänapäeval on see kättesaadav igaühele. Eriti just koos veebikasiinode pildiletulekuga on bakaraa populaarsus kasvanud väga erinevate inimeste hulgas. Tänapäeval naudivad bakaraad miljonid mängijad üle maailma ning see on jätkuvalt üks populaarsemaid kasiino lauamänge. Tehnoloogia areng võimaldab bakaraa mängimist internetist täiesti anonüümselt, samuti pakuvad online-kasiinod erinevaid bakaraa tüüpe, mis enne interneti leiutamist oleks olnud keeruline.

Parimad online kasiinod netis bakaraa mängimiseks

Bakaraa boonused ja kampaaniad:

Leia Eesti kasiinodes pakutavad põnevad bakaraa diilid ja kasvata võidupotentsiaali eksklusiivsete boonustega. Laual on nii tasuta mänguvoorud, live kasiino boonused kui ka palju muud vahvat. Bakaraa kampaaniad ei ole siiski kuigi palju, mis tähendab, et pead alati kiirelt reageerima.

Kasiino tasuta kaardimängud ja kuidas bakaraad mängitakse?

Bakaraa on nii populaarne just tänu oma lihtsusele ning enamik inimesi suudavad põhireeglid selgeks saada kõigest mõne minutiga. Tegemist on tõeliselt kaasakiskuva ja intrigeeriva mänguga, mis on hea meelelahutus mitmeks tunniks.

Kõige levinum bakaraa versioon on “Punto Bunco”, mille leiad peaaegu igast online kasiinost. Punto Bancos teeb mängija panuseid ja kasiino jagab kaarte. Mängimiseks kasutatakse tavaliselt 6-8 segatud kaardipakki ja mängiad saavad panustada nii mängija kui “pankuri” käe peale. Panused tuleb teha enne kaartide väljajagamist. Alguses jagab kasiino diiler ühe avatud kaardi igale mängijale ja pankurile, seejärel veel ühe kaardi kõigile, samuti “näoga” ülespoole. Seejärel teatab diiler võitja otsustamiseks iga paari väärtuse (mängija ja pankuri).

Kaardid 1-9 on bakaraas väärt kaardil näidatud numbri väärtuse, samas kui 10 ja pildikaardid on väärtu 0 punkti ja äss 1 punkti. Kui kaartide summa on 10 või üle selle, arvestatakse käe summaks kahekohalise arvu teine number. Seetõttu saab ühe käe maksimaalne skoor olla 9.

Teine levinud bakaraa tüüp on “Chemin De Fer”, milles mängijad võistlevad teineteise vastu mitte ainult pankuriga. Chemin De Fer mängus püüavad mängijad kordamööda ära arvata pankuri rolli. On veel palju teisi bakaraa tüüpe, mille hulka kuuluvad kiire bakaraa(speed baccarat), “Baccarat Squeeze” ja “Live Dragon Tiger”, igal tüübil on pisut erinevad reeglid ja mänguviis, mis võib mängukogemust märagatavalt muuta. Miks mitte neid kõiki proovida, et teada saada, mis just sulle kõige paremini sobib.

Miks mängida bakaraad online’is?

Veebis bakaraa mängimine annab sulle eelised, mida maapealsetes kasiinodes ei ole võimalik saada. Peale kiirema mängutempo ja privaatsuse on online-kasiinodes märgatavalt suurem valik erinevaid bakaraa tüüpe, mille hulgast oma valik teha! Samuti on online-kasiino pidamine märgatavalt odavam ning seetõttu võid valmis olla tõeliselt pirakateks boonusteks ja pakkumisteks, millest maapealsetes kasiinodes võid ainult und näha.

Usaldusväärse kasiino leidmine ei pruugi olla alati lihtne. Kasiinotööstus kasvab kiiresti ja järjest enam tegijaid tuleb turule. Sa võid olla juba mõnes kasiinos mänginud, kuid kindlasti tasub tutvuda ka meie kasiinode ülevaadetega. Meie lehelt leiad ainult tunnustatuimad ning tegutsemislitsentsiga online kasiinod. Miks mitte proovida midagi uut?

Siit lehelt leid infot mängude kohta, mida erinevates kasiinodes pakutakse, ülevaade sissemakse meetoditest, infot mänguloojate kohta ja klienditeenindusest.

Ära kindlasti unusta enne mängima hakkamist ära vaadata, kus on kõige paremad boonused! Soovitame kindlasti just tähelepanu pöörata uue mängija pakkumistele, sest need on tavaliselt väga head ning annavad sulle rohkem vahendeid, millega uusi mängi proovida.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.