Online Kasiino Lauamängud

Kui oled näinud James Bondi, “Ocean Eleven” ja ehk ka “Rainman”i filme, siis ehk tead juba, kui prestiižsed ja kavalust nõudvad on lauamängud nagu Baccarat, Blackjack ja Rulett. Ehk oled isegi tahtnud oma lemmikfilmi kangelase asemel olla nautides kaunite naiste seltskonda ja pannes oma mänguoskustega kasiinoomaniku küüsi närima?! Või oled rohkem pokkerimees, kes aeg-ajalt kutsub vanade aegades meenustuseks sõbrad kokku, et natuke nalja saaks? Miks ei võiks iga õhtu olla põnev nagu viimane avamata kaart pokkerilaual?

Parimad online kasiinod lauamängude mängimiseks

Kuidas valida enda jaoks sobivaim lauamäng?

Ei viitsi slotte toksida? Mänguautomaadid moodustavad kasiinomängude valikust kõige suurema osa, kuid see ei tähenda, et teisi mänge üldse ei oleks. Vastupidi! Live-kasiino, erinevad lauamängud nagu bakaraa, rulett ja blackjack on ainult mõned tuntumad nimed, mis panevad muheda naeratuse sinu näole või kui satud võidusoonele, lausa südame puperdama! Kui mänguautomaate on tuhandeid, siis live-kasiino ja lauamänge märgatavalt vähem. Siiski on online kasiinode lauamängude valik hoopis suurem võrreldes maapealsete kasiinodega. Mõelda vaid, kui palju erinevaid mänge saab välja mõelda kõigest ühe ja sama kaardipaki abil! Kõige tüüpilisemas veebiskasiinos leiad paar erinevat ruletilauda,blackjacki, mitu versiooni bakaraast ja videopokkerist.

Valiku tegemisel ei ole mõtet kiirustada, kuid võid vabalt proovida ka kõiki mänge demoversioonis, mis tähendab, et sa ei peagi alguses oma raha sisse panema, et mänge järele proovida ja kujundada välja endale sobilik panustamisstrateegia. Valik on lai ning püüa alguses mängu põhimõttele pihta saada ning meelde jätta mõned olulisemad reeglid. Nii garanteerid omale hea stardipositsiooni ja ei võta kaua aega, kui saad juba enesekindlalt oma esimesed pärisraha betid teha.

Rulett

Kindlasti oled näinud filmides dramaatilisi stseene, kuidas kuulike kõliseb ruletilaual ja tõotab mängurile suurt võitu. Nagu sulle ehk kohe silma hakkab, on ruletiratta väljad jagatud punasteks ja mustadeks. Iga ratta väli on tähistatud ühe numbriga. Just niisama lihtne see mäng ongi, kui välja paistab- vali oma lemmiknumber, värv või ala mängulaual, kus arvad, et kuulike võiks pidama jääda ning kui nii läheb pistad tasku kõigi mängus osalenute rahanutsakad. Ruletil ei ole keerukaid reegleid ega skeeme, kuidas võita- tegu on puhtalt õnnemänguga. Kuid see ei tähenda, et sul ei võiks olla oma läbimõeldud panustamisstrateegia.

Kui maapealsetes kasiinodes leiad tavaliselt ehk ühe või paar ruletilauda, siis veebis saad valida ka erinevat tüüpi ruleti versioonide vahel. Prantsuse ja Euroopa rulett on näiteks mängija jaoks kasumlikumad võrreldes Ameerika ruletiga. Erinevus seisneb ruletirattal olevate numbrite arvus- mida rohkem numbreid, seda raskem just seda õiget ära arvata.

Blackjack

Kui näed filmides kedagi kaarte tagumas, siis peaaegu alati on mänguks just Blackjack. Veebis mängid Blackjacki diileri vastu ning puhtalt loogikat kasutades võid ta hõlpsasti üle kavaldada. Võidu saavutamises tulevad selles mängus kogemus ja oskused kasuks.

Igal kaardil on kindel väärtus ning sinu ülesandeks on neist kombineerida võimalikult ligilähedane summa arvule 21. Seejuures ei tohi summa 21 ületada. Kui sinu käsi on diileri omast parem, siis saad oma tehtud panuse summa tagasi. Kui saad kohe kätte kaardid, mis annavad summaks 21, oled tabanud “Blackjcki” ja tehtud panuse saad tagasi 1.5 kordselt. Igal Blackjacki tüübil on kindel kasumlikkuse protsent mängijale, seega tasub alati see number meelde jätta.

Bakaraa

Nagu ka Rulett ei ole Bakaraas vaja mingeid erilisi oskusi ega teadmisi. Lihtsalt tee oma valik ja looda heale õnnele. Valida saad kolme variandi vahel: kas diiler võidab, mängija võidab või on tulemuseks viik. Bakaraas võidab see, kes kogub enne 8 või 9 kaardipunkti; kui keegi seda ei saavuta, on tulemuseks viik.

Live-Diileriga kasiino lauamängud

Kui otsid kogemust, mis sarnaneb veelgi enam päriskasiinos mängimisele, siis võta suund live-diileriga mängude poole. Kohtud laivis teiste mängijate ja taibuka diileriga ilma oma mugavast kodust lahkumata.

Kuigi võid arvata, et sellists laudades mängivad ainult rikkurid ja suurte summade peale, siis tegelikult algavad panused umbes 0.25€-st tehes mängud kättesaadavaks igaühele. Mõnes VIP-lauas saad soovi korral panustada ka muidugi sadade tuhandete eest panuse kohta.

Lauamängude kujunemislugu

Tänapäevasel kujul hästi tuntud kaardiapakk, mida sa nagu muuseas segad, et alustada oma lemmikmängu, on eksisteerinud juba üle 3000 aasta. Kaardipaki kui sellise mõtlesid välja taibukad hiinlased ning igal kaardil on oma tähendus. Standardse kaardipaki 52 kaarti esindavad 52 nädalat aastas, 4 erinevat masti esindavad 4 aastaaega ja iga pildiga kaart peaks kujutama ühte ajalukku läinud mõjuvõimsat figuuri.

Kui rääkida lauamängude populaarsusest, siis eriliselt tuntuks ja ekslusiivseks muutusid need just maapealsete kasiinodes levikuga seoses. Uhked hooned, kaunid diilerid ja magusad kokteilid lõid ideaalse keskkonna, et natuke lõbutseda ja kvaliteetselt meelt lahutada.

Maapealsed kasiinod ei ole tänapäevalgi kuhugi kadunud, kuid oma lemmikmängude mängimiseks tuleb minna sobivasse kasiinosse kohale ja parem olgu see siis sinu kodu lähedal!

Reaalsus on see, et lihtsam on vahest hoopis paar sõpra või ka suurem seltskond kokku kutsuda ja teha oma pokkeriturniir või kaardimänguõhtu.

Kui lähim päriskasiino asub teises linnas, sõbrad on kõik omaette, aga natuke põnevus kuluks siiski ära, siis tulevad appi veebikasiinod. Rohkem boonuseid, rohkem mänge ja 24/7 ligipääs on aidanud kaasa online kasiinode populaarsuse tohutule kasvule ning see ei näi peatuvat. Leia just endale sobiv ning naudi ilma tugitoolist lahkumata!


Kokkuvõte:

Lisaks mänguautomaatidele leiab Eesti kasiinodes ka laia valiku erinevaid live-kasiino ja lauamänge, bingo ja videpokkeri. Kuigi mõned neist nimedest võivad kõlada võõrana, siis tegelikult on tegemist lihtsate ja meelelahutuslike mängudega. Tee oma valik ja mängi puhtalt õnnel põhinevat bakaraad ja ruletti või arenda välja oma löömatu blackjacki taktika!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.