BetSafe Kasiino ülevaade

Üldine info
 • Koduleht
  www.betsafe.ee
 • Asutatud
  2006
 • Omanik
  BML Group Ltd
 • Litsents
  EMTA
Maksete info
 • Minimaalne sissemakse
  €0.10
 • Minimaalne väljamakse
  €10
 • Väljamakse töötlemise aeg
  kuni 24 tundi
 • Väljamakse limiidid
  €50,000 päevas
  €1,500,000 kuus
Tervituspakkumised uutele mängijatele
 • Sissemakseboonus
  kuni 333 spinni
 • Läbimängimiskohustus
  x1
 • Minimaalne nõutud sissemakse
  €30
 • Boonuskood
  pole vajalik

Betsafe kasiino ülevaade


Betsafe Eesti on paljudele Eestlastele tuttav kui üks suurimaid kohalikke online kasiinosid. Pikema kogemusega mängijad aga teavad, et vanasti tegutseti aga hoopiski Triobet brändi nime all. Viimane oli omal ajal suurim pokkeriturniiride korraldajaid ja pakkujaid, mille pikad kämblad ulatusid paljude eestlaste igapäeva ellu, olles suured sporditoetajad ja ka muude ürituste pidevad korraldajad. Nüüdsel ajal pakub Betsafe Eesti eelkõige ülimalt viimistletud kogemust oma kasiino, spordiennustuse ja pokkeri toodetes.

Betsafe Kasiino Eesti kodulehe www.betsafe.ee esmakordsel külastamisel on koheselt märgatav, et tegemist on kogemusterikka hasartmängude teenuspakkujaga. Veebilehe ülesehitus on kindla struktuuriga, olenemata kas mängid kasiinos või spordiennustuses, mis muudab navigeerimise etteaimatavaks.

Ülemise riba paremas servas leiad kõik oma kontoga seonduva ning viited “Abi” klienditoe lehele ja keelesätted (valikus: eesti keel, inglise ja vene). Seesamuna riba kuvab sulle püsivalt ka tootevalikut, milles on välja toodud järgnevad:

 • Kasiino
 • Live-kasiino
 • Spordiennustus
 • Livebet
 • Esport
 • Slotid
 • Pokker
 • Pakkumised jms.

Vasakul pool kuvatakse tabelit valitud toote alammenüüga ning otse ees kroonib sulle vastu soovitud sisu.

Lehe jalutsis leiate aga viited sotsiaalmeediale, mida kindlasti tasub täheldada! Üldjuhul kasutavad brändid sotsiaalvõrgustikke oma pakkumiste ja kampaaniate kuulutamiseks, Betsafe Eesti aga pakub täisväärtuslikku sisu, kus tihtilugu ootamas ka mõni boonuskood!

 • Kasiinole lisaks spordiennustus ja pokker
 • Lai mänguvalik koos rikkaliku Jackpot kategooriaga
 • Mitmeid pidevalt jooksvaid kampaaniaid ja pakkumisi
 • Meelelahutus ja sisu väljaspool panustamist - Podcastid ja Youtube intervjuud
 • Konto loomise võimaluste valik
 • Lojaalsusprogrammi puudumine
 • Mobiili kogemus kohati kohmakas

Kasiino mängud ja tarkvara


Slotid

Betsafe Eesti Kasiino valikusse kuulub aukartust äratava ligikaudu 3500 slotika, mis omakorda tähendab, et meelepärase mängu leiab igaüks.

Betsafe Kasiino ülemisest ribast vasakul leiad “Filter” funktsiooni, kus on võimalik valikut piirata ainult valitud mängutootjaga. Paremal riba poolel leiad aga otsingu. Unustatud pole ka “Sorteerimise” funktsioon, mis kuvatakse mõne kasiino alamkategooria avamisel, ning võimaldab järjestada mänge “Jackpoti suurus”, “Kõige populaarsemad”, “A-Z” ja “Z-A” alusel.

Ainukesena millest mängu valimise tööriistadest puudust võiks tunda on sorteerimine RTP% alusel. Mis on kusjuures huvitav just seetõttu, et Betsafe Eesti Kasiinol on olemas isegi omaette vaheleht, kus kuulutatakse olevat justkui kõrgeima RTP%-ga kasiino.

betsafe kasiino mängud

Pöördudes tagasi Betsafe Eesti Kasiino menüü juurde, on teil vasakut kätt valikus vägagi korralik jaotus erinevate mängukategooriatega: “Uued mängud”, “Top mängud”, “Eksklusiivsed”, “Drops & Wins”, “Jackpotid”, “Trendikad”, “Raamatupood”, “Osta Boonus”, “Megaways”, “Kalamba Cash Drop”, “Crash mängud”.

Lisaks eel-loetletule on olemas ka eraldi jaotused nagu “Lauamängud” ja “Video Pokker” ja palju muud. Temaatikat Betsafe Eesti Kasiino vist eriti ei harrasta, sest selle järgi mänge kahjuks valida ei saa.

*Eraldi väärib tähelepanu “Jackpotid” kategooria, millest saate meie ülevaadet edasi lugedes kindlasti rohkem ka teada.

Mängude nimekirjast võib leida nii klassikuid nagu “Gates of Olympus” (mängutootja: “Pragmatic Play”) ja “Book of Dead” (mängutootja: “Play'n'GO”), kui ka uudseid “Aviator” (mängutootja: “Spribe”) ning “Rock, Paper, Scissors, Draw” (mängutootja: “Ad Lunam”) või miks ma mitte Betsafe Eesti Kasiino Ekslusiivseid mänge nagu “Lotus Dynasty” (mängutootja: “Red Rake”).

Jackpotiga mängud

Kui te pole üldjuhul Jackpot mängude suur harrastaja, siis võib teist märkamatult mööda libiseda üks Betsafe Kasiino kõige tähelepanuväärsemaid pakkumisi. Sest valides Kasiino peamenüüs kategooria Jackpotid, ei valmista Betsafe sind ette, et loodud on täiesti eraldiseisev alaleht, kus võtab erinevate mängude valik silme eest kirjuks.

Alustama peaks sellest, et olemas on täitsa omaette Jackpot kategooriad: “Wowpot”, “Eksklusiivsed Jackpotid”, “Mega Moolah”, “Jackpot Play”, “Mega jackpotid”, “Igapäevased jackpotid, “King Deluxe jackpotid”.

betsafe kasiino jackpot mängud

Taoline mängude jaotus teeb kasiino külastamise kogemuse palju meeldivamaks, rääkimata et ka igapäevased Jackpotid, millel veel lisaks 10-minutilised võidud seda ei teeks.

Mängudevalikust leiad kindlasti midagi endale meelepärast, ka “Ancient Fortunes Poseidon WowPot Megaways” (mängutootja: “Triple Edge Studios”), “Mega Moolah” (mängutootja: “Games Global”) ning “Sugar Rush Jackpot Play” (mängutootja: “Pragmatic Play”).

Lauamängud

Lauamängud on Betsafe Eesti Kasiinos seatud oma alamkategooriasse, kuhu kuulub ligikaudu 50 mängu. Etteruttavalt saab mainida, et nimekirjas on tõesti ainult lauamängud, ning ei kuvata live-kasiino lahendusi puhverdamaks sellega mängude näiliselt suurt kogust.

See aga omakorda tähendab, et teid on ootamas mitmeid variante Blackjacki, Rulette ja märkimisvääriliselt ka Video Pokkeri pakkumisi.

Live diileriga lauamängud

Live-kasiino leiad Betsafe Eesti kodulehe põhinavigatsiooni menüüst ning ees on sind ootamas pea 200 erinevat pakkumust. Mänguvalik on koostatud kokku nelja (4) mängutootja nimekirjast: “BetGamesTV”, “Evolution”, “Ezugi” ja “Pragmatic Play”.

Vasakut käel on teil jällegi kuvatud alamkategooriad, milleks on: “Gold Lounge”, “Mängushowd”, “Eksklusiivsed Live lauad”, “VIP lauad”, “Live Rulett, “Live Blackjack”, “Live Baccarat ja Täringumängud”, “BetGames”, “Live Pokker”.

betsafe live kasiino

Klassikalistest mängudest on teid ootamas ligi 30 Ruleti ja Baccarat lauda, umbes 50 Blackjack lauda ning mõnikümmend varianti populaarsust koguva Gameshow tüüpi lahendust.

Eraldi tasuks mainimist mängutootja “BetGames” mängud, milles on lisatud vürtsi klassikaliste mängude elavdamiseks, ning kogu panustamine toimub erinevate mängu tulemite peale.

Pokker

Betsafe Eesti pakub oma tootevalikus ka täitsa eraldiseisvat pokkeri tarkvara, mis on osa iPoker võrgustikust. Mis tähendab, et online mängijate kogus on alati piisav, et nautida madalamatel sisseostu tasemetel ristlemist nii Texas Hold'emis kui Omaha's.

Kahjuks pakutakse eraldiseisvat pokkeri tarkvara ainult Windowsi kasutajatele. Olenemata sellest, saavad nii Maci kui Windowsi kasutajad asuda koheselt mängima veebilehitseja kaudu.

Betsafe Pokkeri tarkvara ja ruum on mõeldud eelkõige keskmisele pokkeri harrastajale, kes ei taha iga kord mängulauda istudes silmad punnis higistada, vaid pigem nautida teekonda õnnelainetel seilates.

betsafe kasiino pokker

Mänguvalikust leiad järgnevad:

 • Texas Hold'em - kõige populaarsem pokkeri variatsioon, kus võid igal ajal leida laudade taga mõnisada mängijat oma oskusi vilumas
 • Omaha - teine populaarseim pokkeri variatsioon, kuid kahjuks on mängijaid vähe, arvestades erinevaid sisseostu tasemeid
 • Speed Poker - nagu nimigi ütleb, on tegemist kiirpokkeriga, kus mängija saab olla pidevas aktsioonis… Kuid ülevaate ajal oli laudade taga ainult üks! (1) mängija
 • Twister - Jackpot Sit & Go variatsioon
 • Metsik Twister - €0.50-sendise sisseostuga Jackpot Sit & Go, kus mäng toimub automaatselt (All-In iga käsi), kus on võimalik võita pileteid Twister ja Age of the Gods Twister turniiridele
 • Age of the Gods Twister - järjekordne Jackpot Sit & Go variatsioon, kus lisaks tavaliselt kulgevale turniirile on võimalik võita ka mängu tulemusest mittesõltuv Jackpot.
 • Turniirid - klassikalised pokkeri turniirid varieeruvate sisseostu summade ja auhinnafondidega

Betsafe Eesti pakub oma pokkeri harrastajatele lojaalsusprogrammi kaudu kuni 30% Rakebacki. Programm on ise-enesest lihtsakoeline, ning koosneb 5-st tasemest. Kogu punkte rake'i makstes, liigu tasemeid mööda ülesse ja teeni kõrgemat rakebacki.

Lisaks sellele korraldab Betsafe ka mitmeid erinevaid väiksemaid kampaaniaid, näiteks teil on võimalus teenida topelt rakeback-i “Happy Hour” jooksul, võita tasuta pileteid suurtematele online turniiridele või satelliitide kaudu kvalifitseeruda hoopis mõnele live-üritusele. Live üritused sisaldavad endas nii sisseostu põhiturniirile kui ka 5-tärni kohtlemist kogu turniiri vältel.

Spordiennustus ja boonused


Nimest arusaadavalt on Betsafe Eesti koht, kus pakutakse spordisõpradele võimalust spordile panustamiseks. Spordiennustust võib pidada Betsafe Eesti põhitooteks ning lehte külastades saad kiiresti aimu, kus selle brändi juured paiknevad.

betsafe kasiino spordiennustus

Lehe navigeerimise osas leiad ülemisest ribas kõige populaarsemad alad, vasakut küljel aga mõned kiirviited ja nende all ka ülejäänud pika spordialade nimekirja. Paremat kätt paikneb sul panusesedel ja sellega kaasnev.

Loomulikult leiad siit võimaluse panustada kõige populaarsematele spordialadele nagu jalgpall, korvpall, tennis, golf ja palju muud. Avatud on võimalus teha nii mängueelseid kui ka live-panuseid.

betsafe kasiino esport

Täitsa eraldi põhinavigatsiooni kategooriana on välja toodud ka E-sport, kus teiste seas on võimalik panustada võistlustele mängudes nagu “Counter Strike”, “League of Legends” ja “Dota 2”.

Maksemeetodid


Oma Betsafe Kasiino Eesti kontot saade laadida mitmel erineval viisil, sealhulgas pangaülekanded ja kaardimaksed. Alternatiivsetest võimalustest leiate lisaks ka veel e-rahakotid.

Kahjuks ei paku Betsafe Eesti hetkel maksevõimalusi Google või Apple Pay kaudu ning ka krüpto ülekandeid lähitulevikus oodata pole.

Pangaülekanne:

 • SEB
 • Swedbank
 • LHV
 • COOP Pank (Trustly)
 • Luminor
 • Revolut
 • Citadele (Trustly)
 • Trustly

Krediit/deebetkaart:

 • VISA
 • MasterCard

E-rahakott:

 • Skrill
 • Neteller

Sissemaksed ja Väljamaksed

Pakkudes mängijatele juba algselt piisavalt laia erinevate makseviiside valikut, lisab Betsafe Kasiino Eesti tordile lisaks kohe mitu kirssi! Nagu oleks aus ka eeldada, ei rakenda Betsafe Kasiino Eesti omalt poolt sisse- ega väljamaksetega seonduvaid tasusid. Lisaks sellele pakutakse ka üpriski madalaid sissemakse summasid. Vastukaaluks võib sellele pidada veidi kõrgeid minimaalseid väljamakse summasid.

Min. sissemakse summa (pangaülekanne): €5

Min. sissemakse summa (kaardimakse ja e-rahakott): €10

Min. väljamakse summa (pangaülekanne k.a. Trustly): €10

Min. väljamakse summa (kaardimaksed): €20

Min. väljamakse summa (e-rahakott): €25

Boonused, kampaaniad ja pakkumised


Avades vahelehe “Pakkumised” soovitame võtta üks värske sõõm õhku, sest teil võib esmalt hinge kinni tõmmata see lõpmatuseni keriv nimekiri kampaaniatest, absoluutselt igale maitse-eelistusele. Õnneks mõtles Betsafe Eesti oma mängijate peale ennatlikult ning arendas selleks välja ka “Filter” funktsiooni, kus saad siis oma valikut väheke ahendada ja kuvada just seda, mille järgi sul parajasti tuju on: Spordiennustus, Kasiino, Live kasiino, Poker.

Valides välja oma soovitud toote, ei piirdu teie valik mõne pakkumisega, vaid isegi sellisel juhul ootab teid lai valik igasuguseid suurte mängutootjate nagu “Pragmatic Play” ja Wazdan” kampaaniad, mille auhinnad ulatuvad miljonitesse eurodesse. Ootamas on ka iganädalased turniirid, juhuslike auhindadega mängud nii live- kui ka tavalises kasiinos.

betsafe kasiino tervituspakkumine

Betsafe on platvorm, mis on keskendunud nii kasiinomängijatele, kui ka spordiennustuse harrastajatele ning pokkeri grinder-itele, seega on ootamas neid kõiki ka omaette tervituspakkumine:

 • Kasiino tervituspakkumine kuni 333 tasuta keerutust valitud mängudes on jaotatud kolmeks (3) osaks:
 1. Tee €30 sissemakse - 33 tasuta keerutust mängus “Book of Dead” (mängutootja: “Play'n'GO)
 2. Panusta €500 kümne (10) päeva jooksul - 100 tasuta keerutust mängus “Gates of Olympus 1000” (mängutootja “Pragmatic Play”)
 3. Tee €50 sissemakse + panusta €500 - 200 tasuta keerutust mängus “Sweet Bonanza” (mängutootja: “Pragmatic Play”)
 • Tasuta keerutuste väljastamine: kohene nõudmiste täitmisel
 • Tasuta keerutuste läbimängimiskohustus: 1x
 • Tasuta keerutuste väärtus (kokku): €123 (33 x €0.10 + 100 x €0.40 + 200 x €0.40)
 • Tasuta keerutuste kehtivus: 3 päeva
 • Kampaani kehtivus: 10 päeva konto loomisest

Kui esialgselt võib tunduda tervituspakkumine väga kõrgete nõudmistega (panusta €500!), siis lähemal vaatlusel €0.40-sendine tasuta keerutuse tükiväärtus ja väga madal läbimängimisnõue, muudavad asjolud palju ahvatlevamaks.

betsafe kasiino pakkumised

 • Spordiennustuse tervituspakkumine 100% kuni €100 boonus + 20 tasuta keerutust mängus “Book of Inferno” (mängutootja: “Quickspin”):
 • Min. sissemakse: €10
 • Max. boonuse summa: €100
 • Boonuse ja tasuta keerutuste väljastamine: kohene
 • Boonuse läbimängimiskohustus: 6x min. koef @1.8
 • Boonuse kehtivus: 30 päeva
 • Tasuta keerutuste läbimängimiskohustus: 1x kolme (3) päeva jooksul vastu võtmisest
 • Tasuta keerutuste väärtus (tk): €0.10
 • Tasuta keerutuste kehtivus: 7 päeva
 • Pokkeri tervituspakkumine 100% kuni €2000 sissemaksuboonus:
 • Min. sissemakse: €10
 • Max. boonuse summa: €2000
 • Boonuse väljastus ja vajalikud punktid: €5 iga 250 punkti
 • Punktide väärtus: 10 punkti iga €1 rake-i
 • Rakeback: 20%
 • Boonuse kehtivus: 60 päeva

Boonused, panused ja tasuta spinnid iga päev!

Betsafe pakub oma mänguvalikus jooksvalt kahte põhilist kampaaniat, kus on võimalik teenida puhtalt sularaha! Selleks on Betsafe “Kasiinoturniirid” ja “Spordi Edetabelid”.

Kasiinoturniiride puhul on valikus:

 • Pikema kulgemisega ja eelkätt kogenumatele mängijatele mõeldud neto võidu turniirid
 • Lühema kulgemisega ja rohkem fortuuna poolehoidu soosiv üksiku spinni võidu turniirid

Igal turniiril on üldjuhul omad kindlad mängud, mida peab osalemiseks mängima, kuid mitte alati. Väiksemte turniiride puhul võidab mõnikümmend mängijat kuni paar tuhat eurot, suurtemate võrguturniiride puhul on esikoha saavutamine tasustatud viiekohalise numbriga ning kokku jagab auhinnafondi mitusada mängijat.

Spordi Edetabelid koosnevad järgmistest:

 • Kõrgeima koefi ehk kõrgeima üksiku võidu edetabelis pead samuti saatusega sina peal olema, sest võitjaks osutub suurim riski võtja
 • Võidupanus x koef turniirides kogud punkte kõigi teatud min. koefiga võidupanuste pealt ja pürgid oma oskuste najal tipu poole

Kuna spordiennustust võib pidada Betsafe Eesti põhitooteks, siis võiks siinkohal eeldada ka korralikke auhindu - ning siinkohal ei pea pettuma. Spordisõprade muiet suurendavad meeletult suured auhinnad, kus auhinnafondid kipuvad olema üle mitmesaja tuhande euro.

Boonuskood

Kahjuks peab teatama, et hetkel ei ole meil teadaolevalt ühtegi kehtivat boonuskoodi, mida saaks Betsafe Eesti Kasiinos kasutada.

Loomulikult me soovitame jätta linnukese oma konto seadete all, et olla teavitatud kõikidest uutest kampaaniatest. Betsafe Eesti Kasiino oli siinkohal väga ettenägelik ning lihtustab teil teavituste seadistamist pakkudes selle eest ka vaevatasu. Märkides oma kontos ära “Nõustu e-kirjaga“ ja „Nõustu SMS-iga” - saad 5 tasuta keerutust mängus “Big Bass Splash” (mängutootja: “Pragmatic Play”)

KUID! Betsafe Eestil on lisaks eelnevale pakkuda teile miskit palju enamat.

Esiteks on podcastid, kus on olemas midagi nii jalgalli kui ka korvpalli sõpradele, sest mõlemale pakutakse omaette saadet.

Betsafe youtube kanalist leiad aga intervjuusid erinevate eesti spordilegendidega ja tõusvate tähtedega, mis pakuvad meelelahutust nii paadunud fännidele kui ka laiale üldsusele, kuvades pilgu intervjueeritava isiksusele.

Neid kanaleid ja sisu jälgides on vahel leida ka boonuskoode, mida siis võimalusel ka Betsafe Eesti kodulehel ära kasutada saab.

VIP programm Betsafe kasiino mängijatele

Betsafe eelistas läheneda oma VIP programmile pragmaatiliselt. See tähendab, et veebilehe ülemises ribas on olemas viide “Betsafe VIP Club”, mille avamisel on sind ootamas väga otsekohene pakkumine. Uusi klubiliikmeid ootab ees 50% cashbacki kuni €1000 nädalas x 12 nädalat.

Kampaanias osalemiseks pead lihtsalt nupulevajutusega liituma. Tingimused Cashbacki saamiseks on: nädalane netokaotus vähemalt €500 ja kogupanused üle €5000. Väljamakstaval Cashbackil puudub läbimängimiskohustus ning kampaania kestvus on 12 nädalat.

Mis juhtub peale kahteteist nädalat pole aga kindel, kuid eeldusel et oled kogu selle aja vältel ka järjepidevalt mänginud, siis suurema tõenäosusega ootab sind kontohaldurilt kutse Betsafe Stars Club-i. Betsafe Stars Club-is on sul isiklik kontohaldur, eksklusiivsed pakkumised, rohkem boonuseid, tasuta spinne ja panuseid ning üli-ägedaid kogemusi erinevelt üritustelt. Pays to play.

Betsafe kasiino Eesti mobiilis


Antud hetkel ei paku Betsafe Eesti eraldiseisvat mobiilirakendust. Kuid sellegipoolest võib rahuliku südamega soovitada kasutada veebilehte www.betsafe.ee, sest tegemist on väga täpseks viimistletud kliendikogemusega. Kasiinos mängude vahel liiklemine on sujuv ja kuvatu on selgelt loetav ja arusaadav.

Kuid kuna Betsafe on väga mahukas toode, mis hõlmab endas nii Kasiinot, Spordiennustust, Pokkerit ja ka muud, siis on mobiilist raskem olnud säilitada ühtsust toodete vahel. Seda kõike loomulikult selle tõttu, et mobiili erkaanile ei ole võimalik kuvada niivõrd palju infot kui monitorile, seega kuskil peab toimuma kokkuhoid või hoopiski (r)evolutsioon tootes endas.

Klienditugi


Klienditoega saate ühendust võtta Betsafe Kasiinos järgnevatel viisidel:

 1. Telefonikõne (suhtluskeel: Eesti)
 2. Kiirvestlus - lahtioleku aegadel kohene (suhtluskeel: Eesti, Inglise, Vene)
 3. E-kiri - vastamine 24 tunni jooksul

Tasub kiita Betsafe Eesti pühendumust oma kliendile, pakkudes võimalust ühendust võtta klienditoega telefoni teel. Helistada oma küsimustega seoses saab Esmaspäevast-Reedeni ajavahemikul 12:00 - 19:00.

Kiirvestlust on võimalik alustada Eesti ja Inglise keeles järgnevatel aegadel:

 • Esmaspäev - Reede ajavahemikul 10:00 - 23:00
 • Nädalavahetusel 12:00 - 21:00

Vene Keeles saab küsimustele vastused:

 • Esmaspäev - Reede ajavahemikul 10:00 - 19:00

Kiirvestlusele vastatakse lahtioleku aegadel peaaegu koheselt, kuid kahjuks need ajad ei veni kaugematesse öötundidesse, mida paljud mängijad kasutavad meelelahutuseks.

E-mailiga oma küsimused saates, võid eeldada vastust lähima tunni jooksul.

Betsafe Eesti on samuti kokku pannud vägagi sisuka “Korda Kippuvad Küsimused” rubriigi, kus saab vastused kõigile rutiinsetele konto kasutamisega seotud päringutele. Viite lehele leiad Betsafe Eesti kodulehe www.betsafe.ee ekraani paremas ülemises nurgas, kirjega “Abi”.

Innovatsioon kasiinotööstuses


Betsafe Eesti on kasiino mis pigem tegeleb toote täiustamise ja lihvimisega, kui oleks see üllataja, kes toob hasartmänguturule miskit uudset. Tähtis ei ole olla esimene, vaid teha asju hästi. Tegemist on ju ühe killukesega, mis kuulub suurettevõtte Betsson valdusesse, mis omakorda tähendab, et nad omavad palju teadmisi kuidas klientidele oma pakutut kohandada.

Loomulikult on aga valdkondi, mida ettevõte peab enam oluliseks ja see on kindlasti vastutustundlik mängimine. Pea igal aastal on grupp võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu ning alati on sihiks seatud just vastutustundliku mängimise kategooria. See on kohe ka selge, kiigates vilksamisi oma Betsafe Eesti konto profiili alajaotusse “Vastutustundlik mängimine”.

Turvalisus ja usaldusväärsus


Betsafe kasiino (ja ka Jalla! Casino) on registreeritud Eestis ettevõttele Triogames OÜ, millele on väljastatud EMTA poolt hasartmängu load (HKT000011, HKT000012, HKL000060, HKL000318) ning kuulub seega nende järelvalve valdkonda.

Betsafe tegutses enne 2017. aastat Triobet brändi all, mil oldi Eesti turul väga aktiivne, toetades mitmeid spordiklubisid ja liigasid, korraldades pokkeri suursündmusi ja muud. Tollel, enne litsentseerimise algust hasartmängude kauboi maailmas, oli isegi ristlemist EMTA-ga õigsel seaduslikul juurutamisel.

Betsafe kuulub omakorda Stockholmi börsil noteeritud hasartmängude gigandile Betsson AB, kes majandab üle 20 erineva brändi, mitmes eri jurisdiktsioonis. Peale Betsafe kuulub portfelli ka eestlastele tuttav “Jalla! Casino”, kui ka välisturgudel tegutsevad brändid nagu “NordicBet” või “StarCasino”.

Vastutustundlik mängimine


Nagu sai eelnevalt juba mainitud, on vastutustundliku mängimise kogemuse võimaldamine Betsafe üks ettevõtte prioriteete. Kui üldjuhul rakendavad hasartmängu asutused paremal juhul ainult vajalikud seaded, vastavalt kohaliku litsentsi nõuetele, siis Betsafe kiiduväärselt astub sammu võrra ettepoole ja pakub palju enamat. Tervitatav on see ka just mängijate vaatevinklist, sest teatavasti kiiret teenistust ettevõttele nende tööriistade väljatöötamine ja rakendamine ei paku, pigem vastupidi. Kliendid leiavad enda valikus järgmised võimalused:

 • Maksimaalne sissemakse: €X 24h / 1 nädal / 1 kuu
 • Kaotuse limiit: €X 24h / 1 nädal / 1 kuu
 • Maksimaalne kogupanuse limiit: €X 24h / 1 nädal / 1 kuu
 • Konto külmutamine: 6 kuud / 9 kuud / 1 aasta

Peale nende mängijale kergesti kättesaadavate tööriistade on lisaks hoolitsetud ka sisukate selgituste loomise eest, nii et teil ei tohiks tekkida kõhklusi nende rakendamisel. Lisaks sellele mõtles Betsafe ka kasutajamugavusele ning valmistas selle jaoks eraldi pakutud “Sissemaksu kalkulaator”, millega saad teada millal saaksid soovitud summa deponeerida (juhul kui oled piirangu kontole seadnud).

Betsafe Eesti, olles nii kasiino, spordiennustuse kui ka pokkeri pakkujana, omab valikus loogiliselt mitmeid tooteid. Kuid kummalisel kombel ei pakuta võimalust piirata või seada limiite just tootepõhiselt. Ehk pange tähele, kui te olete näiteks tavaline spordiennustuse harrastaja, kes vahepeal ka kasiinos mängib ning sooviks piirata ainult viimast, siis paraku seda võimalust Betsafe ei paku ja seadete taha jäävad ilmtingimata kõik tooted.

Alustame

Samm 01
Konto registreerimine

Betsafe Eesti kasiinos on võimalik kontot luua endale ainult kahel järgneval viisil:

 • Smart-ID
 • Parool/Salasõna

Mõlemal juhul ootab teid ees mõnel määral “väljade täitmise võistlus”, kus siis mängima asumiseks peab vajaliku info sisestama.

Kummalisel kombel ei paku Betsafe Eesti kasiino võimalust luua endale kontot Mobiil-ID või harjumuspärase ID-kaardi abil.

Samm 02
Konto kinnitamine

Konto esmakordsel loomisel kinnitamist koheselt ei nõuta. Teatavasti saab osaliselt kinnitada isikut juhul kui ta teeb sissemakse oma pangakonto kaudu. Vastasel juhul võib teenuspakkuja nõuda Tunne Oma Klienti dokumentide edastamist, kui mängija on teatud X aja jooksul teinud teatud Y summa ülekandeid.

BetSafe Kasiino KKK

Kas Betsafe kasiino on turvaline?

Kui rääkida turvalisusest, siis kahtlemata on Betsafe üks paremaid valikuid mängija jaoks. Tegemist pole mingi nurgataguse projektiga vaid bränd kuulub suurde Rootsi meelelahutuskontserni, mis on kaubeldab isegi Stockholmi börsil.

Betsafe endise nimega Triobet oli esimene online kasiino Eestis, mis sai ametliku tegevusloa. Eestlastele on hästi tuttav ka nende sõsarbränd SuperCasino, mis tuntud ühe parima kiirkasiinona meie maal.

Betsafe klienditugi on saanud lugematul hulgal auhindu kiiruse ja professionaalsuse eest, mida mängijate suunal üles näidatakse. Ei paista kusagilt, et nad oma standardites järeleandmisi oleksid tegemas.

Milliseid boonuseid pakutakse uutele mängijatele?

Betsafe on oma uue mängija pakkumist mitmel korral muutnud, kuid 2023. aasta seisuga saab neilt esimese sissemakse puhul 200% kuni 1,000€ lisa boonuse kujul. Juurde tulevad tasuta spinnid.

 • 10-49€ sissemakse eest tuleb 100% boonus kuni 49€ + 25 tasuta keerutust
 • 50- 149€ sissemakse eest saad 100% boonust kuni 149€ ja 50 tasuta spinni
 • kõige parema 200% boonuse saamiseks tee vähemalt 150€ sissemakse

Enne väljamakse tegemist tuleb boonus kasiinos vähemalt 35 korral läbi panustada.

Kas sageli mängides/suurelt panustades saab eriauhindu?

Betsafe lojaalsusklubi on üks Eesti parimaid. Lisaks sellele, et saad punkte rahaks vahetada on välja reklaamitud ka eksklusiivne Stars Club.

Betsafe Stars Club sisuks on püsikundede autasustamine. Kutsed üritustele, VIP-võistlused ja keskmisest suuremad boonused on ainult mõned pakutavatest preemiatest.

Kui kiiresti töödeldakse väljamaksed ning millised on limiidid?

Betsafe lubab väljamaksed omalt poolt töödelda kuni 24 tunni jooksul alates nende kättesaamisest. Tuleks arvestada, et kui oled uus mängija, võibki vabalt nii kaua minna.

Vanad kalad naudivad juba märksa kiiremaid töötlemise aegu. Eriti mis puutub e-rahakoti kasutajatesse.

Max. ühekordne väljamakse:
– 10,000 € VISA, MasterCard
– 45,000 € Skrill, Neteller
– 1,000,000 LHV, Swedbank, SEB

Hea teada!
– Betsafe ei ole kiirkasiino; alustamiseks tuleb täita ankeet
– klienditugi on alati avatud
– lojaalsusprogramm ja Stars Club
– kvaliteedi ja usaldusväärsuse kindlustus

Minimaalne sissemakse?

Betsafe kasiinos on maksete pool heas seisus. Saadaval on kõik suuremad Eesti pangad, maksekaardid ja e-rahakotid. Ja mis kõige ägedam, minimaalne sissemakse on naeruväärselt väike- kõigest 0,1€. Tasub siiski tähele panna, et kui kasutad Skrilli, NetEllerit või maksekaarti, siis on minimaalne alates 10 eurost.

– 0,1€ Swedbank, LHV, SEB
– 10€ Skrill, Neteller, Visa, MasterCard

Kinnitatud

Kokkuvõte: Betsafe Eesti kasiino - usaldusväärne või pigem mitte?

Betsafe Eesti on bränd, mis pakub kõike mida üks mängija võiks ihata - ja rohkemgi veel! Lisaks meeletule slotivalikule kasiinos, on olemas lisaks nii spordiennustus kui ka pokker. Kampaaniate valik võib silme eest kirjuks võtta ning kui on soov mõtted kõrvale viia, saad hoo pealt kuulata meie kohalike spordisangarite intervjuusid ning viimaseid spordiuudiseid Podcast'de ja Youtube abil.

Kahjuks pole mängijatele pakutud lojaalsusprogrammi, mis pikendaks meelelahutust ning toode on kohati kohmetu info edastamisel klientidele.

BetSafe Kasiino annab sul võimaluse mängida su lemmikuid slotte ja lauamänge:

1x2 gaming logo
2by2 gaming logo
4theplayer logo
acerun logo
ad lunam logo
alchemy gaming logo
all41 studios logo
amusnet interactive logo
apollo games logo
apparat logo
Area Vegas logo
Armadillo Studios logo
game360 logo
avatarux logo
bad dingo logo
bally wulff logo
bang bang games logo
betgamestv logo
betixon logo
big time gaming logo
blue guru logo
Blue Ring Studios
blueprint logo
boomerang studios logo
booming games logo
buck stakes logo
bulletproof games logo
ct interactive logo
casino technology logo
circular arrow logo
concept gaming logo
core gaming logo
crazy tooth studio logo
Design Works Gaming logo
egt gaming logo
elk studios logo
electric elephant logo
endorphina logo
evoplay logo
evolution gaming logo
ezugi logo
fantasma games logo
fortune factory logo
four leaf gaming logo
foxium logo
gluck games logo
gati logo
gameburger studios logo
games global logo
games inc logo
gamevy logo
genesis gaming logo
gold coin studios logo
golden rock studios logo
greentube logo
habanero logo
hacksaw gaming logo
half pixel studios logo
Hammertime logo
high limit studio logo
reel life games logo
Infinity Dragon Studios logo
ingenuity gaming logo
Innogames logo
inspired gaming logo
iron dog logo
jade rabbit studio logo
jelly logo
jftw logo
kalamba games logo
leander games logo
leap gaming logo
lightning box logo
Lucksome Logo
maxwin gaming logo
metagu logo
nyx gaming group logo
nailed it logo
neko games logo
neon valley studios logo
netent logo
nextgen gaming logo
nolimit city logo
northenlights logo
novomatic logo
old skool studios
open gaming solutions logo
oros gaming logo
oryx gaming logo
pg soft logo
pearfiction studios logo
peterandsons logo
platipus logo
playngo logo
playson logo
playtech logo
pragmatic play logo
pragmatic play live logo
print studios logo
prospect gaming
pulse8 studios logo
push gaming square logo
quickspin logo
raw igaming logo
realistic games logo
red tiger gaming logo
reelplay logo
reflex gaming logo
relax gaming logo
scientific games logo
shuffle master logo
side city studios logo
silverback gaming logo
skywind group logo
slingo originals logo
slingo logo
slotmatrix logo
Slotmill
snowborn games logo
spearhead studios logo
spinplay games logo
spinberry logo
spinomenal logo
spribe logo
stakelogic logo
stormcraft studios logo
superlotto games logo
swintt logo
switch studios logo
synot logo
Thunderbolt Logo
thunderkick logo
tom horn gaming logo
Trigger Logo
triple cherry logo
triple edge studios logo
wms logo
wazdan logo
Wishbone logo
wizard games logo
yggdrasil gaming logo
isoftbet logo

BetSafe Kasiino pakub koheseid sissemakseid ja kiireid väljamakseid läbi:

danske bank
lhv bank logo
luminor logo
mastercard logo
neteller logo
Paysera logo
revolut logo
seb logo
siauliu bankas logo
skrill logo
swedbank logo
trustly logo
visa logo

BetSafe Kasiino viimased promod

Ei meeldi BetSafe Kasiino? Siis vaata üle need top hinnatud kasiinod

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.