Ralli peale panustamine

ralli panustamine

Selle aasta autoralli maailmameistrivõistlused olid üle mitme aasta ühed põnevaimad ja konkurentsitihedamad. Kui peaaegu terve hooaja juhtis sõitjate arvestuses Thierry Neuville ja tagaajaja rollis passisid Sébastien Ogier ja Ott Tänak, siis viimastel etappidel tuli mängu kogemus ja kindlus, mis kindlustas maailmameistritiitli juba kuuendat korda järjest Ogierile. MM-tiitlite koguarvestuses kindlustas Ogier sellega oma teist positsiooni jäädes aegade edukaimast rallimehest Sébastien Loebist veel 3 tiitliga maha. Kusjuures mõlemad mehed on kõik oma tiitlid võitnud järjestikkustel aastatel, mis on samuti erakordne.

WRC on eestlaste hulgas väga populaarne eestlaste üldise suure tehnikahuvi ja autospordi armastuse tõttu. Igal aastal toimub Eestis palju ringraja-, kardi-, krossi- ja isegi vormelivõidusõite. Iga võistlus edendab tehnikaspordi ja tõstab alade populaarsust. Kodustel autoralli võistlustel on aastaid olnud ala valitsejaks tuntud ärimehe Oleg Grossi poeg Georg Gross, kes alates 2017. aastast sõidab Ford Fiesta RS WRC-ga.

Parim spordiportaalid ralli peale panustamiseks

Tuleb tõdeda, et Eesti tipud Markko Märtin ja Ott Tänak on oma karjääri jooksul pidanud WRC-s võidu kihutama tõeliste legendidega ja teinud seda hästi. Märtin suutis kõige teravamas tipus püsida mitu aastat, noppis mõned etapivõidud, kuid MM tiitel jäi kättesaamatuks. Kas seda suudab ehk järgmisel hooajal Tänak? Kõik eeldused selleks on loodud.

2024. WRC hooaeg algab varsti ning targalt panustamiseks leiad kõrgendatud koefitsiente, boonuseid ja tasuta panuseid peamiselt Coolbetist, Betsafe’ist ja Optibetist.

Kui sa ei ole veel üheski Eesti kasiinos kontot avanud, siis spordi peale panustamisel on tark võtta tervitusboonus või lausa tervitusboonuste pakett. Levinuimad diilid uutele mängijatele on nagu juba nimetatud tervitusboonus, tasuta panus või tasuta panused ning riskivaba panus või lausa hulk riskivabu panuseid. Erinevates jooksvates kampaaniates osaledes saad võita pärisraha, boonuseid, tasuta panuseid, riskivabu panuseid, tehnikavidinaid ja netokaotustelt raha tagasi (cashback).

Uue mängija boonus annab sulle rohkem vahendeid, millega panustamist alustada ja spordiportaali tundma õppida. Kui märkad sinu jaoks huvipakkuvat pakkumist või kampaaniat, siis tasub ennast registreerida juba kasvõi ainult pakkumisest kasu saamiseks. Hoia suurte spordisündmuste ajal silm peal ka jooksvatel kampaaniatel, sest võid saada panuse tegemiseks märksa paremad koefitsiendid, kui tavatingimustes.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.