Cashback boonused kasiinodes

Cashback-tüüpi boonused on saanud Eesti online kasiinodes uueks trendiks. Ühelt poolt motiveerivad mistahes boonused mängijad rohkem panustama ning cashbacki puhul on ka risk raha kaotada väiksem. Online kasiinode jaoks on see võimalus endale rohkem reklaami teha millegi uue pakkumisega.

Cashback boonused on muutumas aina menukamateks. Põhjus selleks on tegelikult väga lihtne. Kogu aeg lisandub online kasiinodesse uusi slotikaid ning operaatorid tutvustavad neid mängijatele hea meelega. Võimalus proovida uusi või mistahes populaarseid mänge väikse präänikuga on ideaalne kombo!

Kuidas cashback boonus töötab?

Cashback boonuse olemus on selline, et mingi perioodi jooksul tehtud panuste pealt saad protsendi tagasi. Näiteks tehes 100 euro eest panuseid saad 2% cashbacki ehk 2€ online kasiino pakkujalt niisama!

Väga levinud on ka cashback kaotuste pealt, näiteks, kui jääd mingi perioodi peale miinusesse, arvutatakse cashback väärtus kaotatud summa pealt. Oletame, et panustad 100 eurot ja kaotad sellest 50€. Siis on netokaotused 50€ ning sellelt arvestataksegi protsent, mille saad kasiinolt tagasi. Kõlab hästi?

Tegelikult ei peagi alati kaotama vaid cashbacki pakutakse ka võitude pealt. See on juba uudis! Teades, et keskmiselt maksavad slotid tagasi umbes 95-96% tehtud panuste väärtusest, polegi nii kerge alati plussi jääda. Mõtle, aga kui peaksid kogemata võitma suurema summa? Siis on cashback preemia juba päris pirakas.

Tasuks veel meeles pidada, et olenemata, kas cashbacki makstakse tehtud panuste, kaotuste või võitude eest, sageli on kasiino sätestanud ka maksimaalse cashback alam- ja ülempiiri, millest rohkem raha cashback preemiana üldse välja ei makstagi.

Cashback boonustel on tavaliselt väga madalad läbimängimise nõuded või siis saad raha mängijakontole sootuks pärisrahas ilma, et peaksid seda enne väljamakset edasi veel läbi mängima. Cashback boonused sobivad nii algajatele kui edasijõudnumatele mängijatele. Piisab sellest, kui leiad õige mängukategooria või mängud, millel cashback preemiale kvalifitseeruda ja anna lihtsalt tuld!

Miks jahtida cashback preemiaid?

Nagu juba ütlesime, pakutakse cashback boonuseid tüüpiliselt kindla ajaperioodi vältelt kindlatel mängudel tehtud panuste pealt väike protsent. Tänu cashbackile saad rohkem raha, millega mängida ning risk oma raha kaotada on väiksem.

Pole harv, et kasiinod pakuvad cashbacki ka kõigil mängudel tehtud panuste pealt näiteks nädala või kuu lõikes. Võib juhtuda, et saad cashbacki ka oma lojaalsusredeli taseme järgi. Keskmiselt jääb cashback väärtus vahemikku 5%-20% kaotuste pealt.

Tegelikult pole cashback kontseptsioon midagi uut. Seda on juba aastaid kasutatud toidupoodides ja teistest ostupunktides. Online kasiinod ongi sama idee oma lehtedele üle võtnud. Cashback on omamoodi ka nagu lojaalsuspreemia, sest selle suurus sõltub tavaliselt just sellest kui palju panuseid sa ühes kasiinos teed.

Kuidas cashback boonust saada?

Kogu see jutt on väga ilus, aga kuidas siis cashback boonust saada ja kus? Eestis pakuvad pidevalt cashback kampaaniaid nii OlyBet kui Optibet. Vahel harvem ka Betsafe ja JallaCasino.

Kasiino jaoks on mõistetavalt tegemist suure väljaminekuga, kuid mängijate seisukohast jääb üle neil ainult rõõmust käsi kokku hõõruda! Slots.io kasiino paistab silma näiteks selle poolest, et seal antakse cashbacki, kui läbid nende verstaposte. Cashback on Slots.io puhul üks verstaposti auhindadest.

Hoia silm peal meie jooksvate boonuste lehel, sest just seal avaldame kõik aktiivsed cashback pakkumised. Uusi mänge tuleb välja igal nädalal ja on näha, et online kasiinod pakuvad nende tutvustamiseks hea meelega kopsakaid cashback preemiaid.

Cashback boonust võib saada nii slottidel, live kasiinos, lauamängudel kui ka kaardimängudel. Vahel oleneb see nädala päevast, vahel operaatori vajadusest mingit mängude kategooriat rohkem esile tuua. Kõige populaarsemad on nädalavahetuse cashback boonusdiilid.

Üks asi on cashback puhul siiski selge- boonusrahaga mängides sellele ei kvalifitseeru. Cashback boonuspakkumistele kvalifitseerud ainult pärisraha peale mängides.

Vaatame veel lähemalt paari tüüpilist cashback näidet:

  1. Kasiino pakub saadud netokaotuste pealt 10% tagasi Book of Dead nimelisel slotimängul. Tehes pärisraha panuseid 50 euro eest ja kaotades kõik, saad tagasi 5€. See raha kantakse automaatselt mängijakontole. Suurelt panustajad armastavad selliseid pakkumisi eriti palavalt, sest näiteks 500€ eest kaotusi oleks muidu päris valus. Kui saad sellest 50€ tagasi, paistab olukord juba hoopis ilusama nurga alt!
  2. Kasiino pakub tehtud panuste pealt tagasi kindla protsendi. Antud juhul on mängija jaoks olukord veel parem, sest raha-tagasi garantii läheb käiku ka siis, kui jääd plussi. Näiteks panustad 300 euro eest ja vahet ei ole, kas võidad või kaotad, saad ikka lubatud protsendi tagasi. Kui selleks oli näiteks 20%, potsatab kampaania perioodi lõpus kontole täpselt 60€.
  3. Nagu eelnevalt mainisime, võid cashbacki saada ka võitude eest. Näiteks, kui paned mängu 100 eurot ja võidad 1000, on sinu netovõit 900€. Kui cashback on 10% netovõitudelt, siis lihtne arvutus ütleb, et saad 90€ puhta muidu!


Kokkuvõte

Online mängude maailmas on nii palju erinevaid kampaaniaid, et vahel võid neist sotti saamine olla paras oskustükk. Eelnevas artiklis püüdsime kirjeldada, miks tasub süvenenda cashback kampaaniatesse ja kuidas need mängija kasuks töötavad. Ütleme ausalt, et cashback on meie üks lemmikuid, eriti just selle pärast, et tavaliselt ei pea välja teenitud lisaraha enam lisaks läbi mängima.

Nüüdseks peaksid juba omama head ülevaadet, miks cashback kampaaniad on eriti huvipakkuvad. Põhimõtteliselt, mida rohkem mängid, seda rohkem cashbacki saad. Muidugi mõista ei tähenda see, et peaksid päris hooletuks minema. Cashback kindlustus ei ole absoluutne ja tuletame meelde, et kunagi ei tohiks mängu panna rohkem raha kui oled valmis kaotama.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.