Revolver Gaming

Revolver Gaming on eestlaste jaoks täiesti uus nimi kasiinomängude maailmas, kuid tegelikult alustas ettevõte tegevust juba 2010. aastal. Selle emafirma on Londonis asuv Lazinco Technologies Ltd nimeline äriühing, mille peamiseks tegevusalaks ongi tarkvara arendus.

Lisaks sellele, et alates 2015. aastat on neil Suurbritannias tegutsemiseks antud hasartmängulitsents, saavad nad tänu kaughasartmängu litsentsile oma teenuseid pakkuda ka teistes riikides. Hetkel leiab Revolver Gamingu mänge Eesti kasiinodest ainult Optibetis, kuid on ainult aja küsimus, millal need ilmuvad ka teistesse Eesti populaarsetesse mänguportaalidesse.

revolver logo black
Revolver Gaming
 • Mängude arv 2
 • Kasiinode arv 1
5,8
Tervitusboonus
10% raha tagasi iga nädal
Läbimängimiskohustus:
-
Minimaalne nõutud sissemakse:
-
Boonuskood:
pole vajalik
dragon spins slot
revolver logo black
Dragon Spins
Välja antud: 14.02.2020 RTP: 96,01%
squish slot
revolver logo black
Squish
Välja antud: 21.08.2019 RTP: 95,62%

Mängude arendamine

Lazinco Technologies Ltd omab kõiki vajalikke lubasid Suurbiritannias, et mängud täitsa ise teha olles sõltumatu kolmanda osapoole mänguarendajatest. Mängude loomiseks kasutatakse kõige uuemat HTML5 tehnoloogiat, mis tähendab, et mängukogemus on võrdselt hea olenemata mis operatsioonisüsteemi kasutad või mis seadmes panuseid teed.

Revolver Gaming mängud

Revolver Gaming kasutab mängude pakkumiseks kaasaegset RGS platvormi, mis võimaldab luua kõrge kvaliteediga 3D-stiilis mänge. Kasiinode operaatorid saavad soovi korral mängudele valida ka originaalist erineva disaini.

Revolver Gaming mängude valik on seni veel üsna kasin, eriti, kui arvesse võtta, et tegutsetakse juba alates 2010. aastast. Hetkel on valikus 11 slotimängu, kuid need, mida pakutakse paistavad silma suure mitmekesisuse poolest. Mängud erinevad nii rullikute arvu kui võiduliinide poolest rääkimata erinevatest kujundustest.

Proovides rohkem kui paari Revolveri mängu, märkad, et nende ühiseks jooneks on natuke naljakas ja koomiliselt loodud disain, atmosfäär ja sündmuste arenemine. Boonusfunktsioonidest on levinumad võidukordajad, juhuslikult lisanduvad wild-asendussümbolid ja tasuta spinnid.

Kokkuvõte

Revolver Gaming on Suurbritannia päritolu edukas kasiinomängude looja, mille mängude valikusse kuulub 11 slotikat. Mängud paistavad silma lõbusate tegelaste ja naljaka mängude ülesehituse poolest. Kui soovid nägu naerule saada ja ei karda proovida midagi uut, siis Revolveriga võidad igal juhul!

Teised tarkvara pakkujad

pragmatic play logo
Pragmatic Play
 • Mängude arv 65
 • Kasiinode arv 33
Loe veel
netent logo
NetEnt
 • Mängude arv 155
 • Kasiinode arv 32
Loe veel
nolimit city logo
Nolimit City
 • Mängude arv 12
 • Kasiinode arv 32
Loe veel
evolution gaming logo
Evolution Gaming
 • Mängude arv 13
 • Kasiinode arv 31
Loe veel
big time gaming logo
Big Time Gaming
 • Mängude arv 7
 • Kasiinode arv 31
Loe veel
See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.