Mis on Täringumäng?

Kui sa oled kunagi käinud maapealses kasiinos, oled ehk tähele pannud täringutega lauda, kust kostub alati kõige kõvem jutuvada ja käib aktiivne sagimine. Veebis Täringumängu mängimine on sama kaasakiskuv ning seda saab proovida enamikes online-kasiinodes. Kuna mängus toimuvad sündmused väga kiiresti paneb see sul südame kohe kiiremini põksuma!

dice main

Täringumäng oli üks esimesi lauamänge, mida veebikasiinodes pakkuma hakati ning tänaseni on see jäänud üheks lauamängusõprade lemmikuks. Mängu täpne päritolu ei ole teada, kuid seda peetakse üheks esimeseks hasartmängu- tüüpi harrastuseks ning täring kui selline arvatakse olevat pärit aastast 600 enne kristust.

Nagu hästi teada on igal kasiinol mängija ees nö. eelis, mis tähendab, et teatud arvu mängitud kordade peale statistiliselt mängija kaotab rohkem raha kui võidab. Täringumängul see-eest on niinimetatud maja eelis kõigist kasiinomängudest kõige madalam- see tähendab, et sul on kõige suurem võimalust võita!

Kus ja kuidas täringu mängitakse?

Kasiino lauamängudest on Täringumäng tõenäoliselt üks kõige lihtsamaid ning just see teeb sellest juba sajandeid armastatud mänguks. Üks lahedamaid asju Täringumängu mängu puhul on võimalus oma võidukoefitsienti ISE VALIDA! Nagu varsti saad teada, ongi see selle mängu üks intrigeerivamaid külgi.

Reeglid on lihtsad- vali etteantud valikutest täringusilmade kombinatsioon, võidukoefitsient ning tee soovitud panus. Täringumängus on reeglina kasutusel viis kuuetahulist täringut, iga täringu külgedel on 1 kuni 6 silma. Mängu läbiviija asetab täringud spetsiaalsesse karpi, raputab karpi ning veeretab täringud sujuva liigutusega mängulauale. Peale igat panustamise vooru veeretatakse täringud mängulauale ühel korral. Veeretamise tulemuseks on 5 täringu silmadest moodustunud kombinatsioon, mille määrab täringu külgedel olev ilmade arv.

Mõned pakutavatest kombinatsioonidest, mille peale saab panuseid teha on näiteks üks paar, kaks paari, kolmik, rida ühest viieni, rida kahest kuueni, kõik erinevad, suvaline paar ja kolmik, nelik, viisik. Mida ebatõenäolisem on täringusilmade kombinatsioon, seda kõrgemad on ka pakutud koefitsiendid. Näiteks ühe paari peale panustamise koefitsient jääb tavaliselt koefitsiendi 1.05 kanti kui viisiku peale panustades võib mängija oma panuse summa tagasi saada koguni mitmesaja kordselt.

Panustamisvoore on iga veeretamise kohta üks ning soovi korral saab mängija teha panused ka kõigi pakutavate tulemuste peale. Panustamiseks on aega tavaliselt kuni neli minutit ning see toimub vahetult enne veeretamist.

Nagu iga mängu puhul, soovitame enne mängima hakkamist tutvuda sinu valitud kasiino mängureeglitega, sest Täringumängust on mitu erinevat versiooni ning sa ei pruugi olla nende panustamise võimalustega üldse tuttav. Kui tekib kahtlus, võta ühendust kasiino klienditeeninduse spetsialistiga.

Täringute boonused ja kampaaniad

Pane täringud veerlema eksklusiivsete täringukampaaniatega ja saad igal juhul sama raha eest rohkem. Anna õnnele võimalus väikese boonusega ja võidki kiirelt rikastuda. Ka täringupakkumisi on minimaalselt seega hoiad silmad alati lahti!

Mis kasiinol on parim täringumäng?

Nagu hästi tead, on veebis mängude mängimine hoopis anonüümsem ja mugavam võrreldes maapealsete kasiinodega. Täringumäng, kui üks populaarsemaid lauamänge on mängitav pea igas online-kasiinos, kuid soovitame Täringumängu mängida ainult kõige mainekamates litsentseeritud kasiinodes, et olla kindel mängimise aususes ja ohutuses.

Kõik Eesti parimad kasiinod leiad hõlpsalt eetikasiinod.info lehel. Kui sa ei tea, millises kasiinos mängimist alustada, siis viska pilk peale meie kasiinode ülevaadetele ning leiad õige mängupaiga, mis vastab just sinu vajadustele. Ära unusta ka, et enamik neist kasiinodest pakuvad nii uutele mängijatele kui püsiklientidele kasulikke boonuseid, mis annab sulle rohkem vahendeid, millega mängimist alustada ja omale võite kindlustada!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.