Crash hasartmäng

Crash on üks populaarsemaid Provably Fair mänge, mida saate tänapäeval mängida paljudes eesti online kasiinodes. See on sotsiaalne hasartmäng, mille eesmärk on tabada kordaja, mis võib kasvada kuni 100,000-kordseks, kuid mis võib ka igal ajal kokku kukkuda. Iga panustamisring algab kordajaga 1,00x ja saate igal ajal raha välja võtta. Siiski peaksite olema ettevaatlik, sest mõnes voorus võib mäng isegi 1,00-kordselt kokku kukkuda, mis tähendab, et kõik panused lähevad kaduma.

See mäng on saadaval paljudes kasiinodes ja parimad neist on Ninja Casino ja BetSafe. Välja arvatud Crash mäng, saate nendes kasiinodes mängida mõnda muud Provably Fair mängu nagu Mines, Plinko, Wheel jne.

See on hetkel üks parimaid mänge seatud väikese House Edge eelise tõttu, mis on tavaliselt 1% või 2%. Altpoolt saate lisateavet Crash mängu kohta nendes 5 kasiinos ja isegi mõningaid strateegiaid, mida saate kasutada oma kasumi maksimeerimiseks sellest Provably Fair mängust.

Kuidas mängida Crash Kasiinomängu

Esiteks peab Crash kasiinomängu mängimise alustamiseks kontol olema positiivne saldo, mis tähendab, et pead tegema kasiinos sissemakse. Seejärel otsige mäng üles, avage see ja saate teha oma esimese panuse. Järgmisena peate otsustama oma panuse summa, mille peate sisestama vastavale väljale. Nagu näete, hakkab kordaja kasvama ja teie eesmärk on oma võidud välja võtta enne, kui mäng “jookseb kokku”.

Põhireeglid

Crashi mängude reeglid on väga lihtsad. Sisestage lihtsalt soovitud panuse summa ja proovige kuulata oma sisetunnet, millal on parim aeg võitude väljavõtmiseks. Enamik kasiinosid võimaldavad teil kasutada automaatse mängimise ja automaatse raha väljavõtmise funktsioone. Näiteks saate määrata automaatse esituse, kus teie võidud võetakse välja, kui kordaja jõuab 10-kordseks.

Võidutõenäosus

Enamikus kasiinodes, mis pakuvad mängu Crash, on mängu eelis kas 1% või 2%. See tähendab, et pikas perspektiivis on teie RTP 98% või 99%, mis on suurepärane. Võidutõenäosus sõltub aga suuresti kordajast, mille valite “cashoutiks”.

Näiteks kui proovite lüüa 1,5-kordset kordajat, on teil palju suurem võiduvõimalus võrreldes 10-kordse kordaja tabamisega. Seega peate oma mängustiilist sõltuvalt koostama strateegia. Kui soovite võtta suuremaid riske, on parem proovida tabada kordajaid 100x, 1000x või isegi 100,000x.

Mis tüüpi Crash mängud on olemas

Internetis saate mängida mitut tüüpi Crash mänge. Peamine erinevus nende mängude vahel on nende nimi. Teised Crashi mängu populaarsed nimed on Aviator ja Blast. Põhjus, miks neil mängudel erinevad nimed on, tuleneb erinevatest mängupakkujatest, kes mänge tegid. Reeglid on samad, mis tähendab, et enne vooru kokkuvarisemist peate panuse tegema ja oma võidud välja võtma. Samuti tahaksime lisada, et mõnes kasiinos, nagu Ninja Kasiino, on mängust erinevad versioonid: Crash High Striker, Blast, Fighters, Astro Boomers, Astro Boomers Turbo, Save the Hamster, Lucky Crumbling ja Football Manager.

Aviator

Mäng Aviator (mäng Spribe’i mängupakkujalt) kuulub kindlasti kõige populaarsemate Crash mängude hulka, kus panustad vooru algusesse ning kui tõusukõver hakkab kujunema, siis hakkab ka kordaja kasvama. Seekord panustate raketi asemel lennukile ja seetõttu kannab mäng nime Aviator.

aviator game screen

Nagu ka teiste Crash mängude puhul, algab kordaja 1,00-kordsest ja see võib igal ajal kokku kukkuda. Seega, kui maksate raha välja madalate kordajatega, siis “tapate” oma võimalused suure võidu saamiseks ja kui otsustate jahtida kõrgeid kordajaid, on teil suur võimalus panus kaotada.

Kui kavatsete kasutada automaatse esitamise funktsiooni, klõpsake lihtsalt nuppu Auto, määrake voorude arv ja seejärel saate isegi kasutada funktsiooni Auto Cash Out. Näiteks kui seate automaatse väljamakse väärtuseks 1,5, saate kõigis mänguvoorudes, kui kordaja jõuab 1,50-ni, koheselt 150% oma panusest kätte. Lisaks saate automaatse esituse funktsiooni kasutamisel seada automaatesituse peatuma, kui sularaha väheneb X summa võrra, kui sularaha suureneb Y summa võrra või kui üks võit ületab Z summa.

Space XY

Kas olete valmis BGaminguga igavestesse kõrgustesse jõudma? Space XY on uut tüüpi mäng ja see on üks enim mängitud Crash mänge Internetis. Selle mängu RTP on 97% ja maksimaalne võit on piiratud teie panuse 10 000-kordsega. Selles mängus saate teha mitu panust ja kasutada automaatse väljamakse funktsiooni.

space xy game screen

Selles Bgamingu mängus on teil enne iga vooru panuse tegemiseks piiratud aeg. Kui soovite Space XY panustamise automatiseerida, klõpsake nuppu Auto ja valige 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000 või lõpmatu arv mänge. Mänguekraani ülaosas näete voorude eelmisi tulemusi. Praeguse vooru panuseid näete mänguakna vasakust servast. Näete ka, kellel õnnestus raha välja võtta, ja kui märkate, et mõnel mängijal läheb kuumaks, saate isegi tema strateegiat kopeerida!

Spaceman

Pragmatic Play, siiani üks parimaid hasartmängude pakkujaid, tõusis just avakosmosesse oma uusima mitme mängijaga RNG-mänguga – Spaceman. See on populaarse Crashi mängu variatsioon, kus teete reaalajas otsuseid, mille abil saate teenida tuhandeid eurosi. Nagu teiste Crashi mängude puhul, lendab peategelane ka siin üha järsemas kurvis, mis võib igal hetkel puruneda. Teie põhiülesanne on oma võidud enne Spacemani kokkukukkumist välja teenida.

spaceman game screen

Kuidas Spacemani mängida? Esiteks peaksite valima oma panuse summa ja vajutama nuppu Kinnita. Kui pöördloendus jõuab 0-ni, saadetakse Spacemani tegelane orbiidile, kui ta oma kordajat suurendab. Seejärel peate raha välja võtma soovitud kordaja väärtuses, kuid kui Spaceman kukub kokku enne raha väljavõtmist, kaotate oma panuse.

Pragmatic Play mängus Spaceman Crash on mõned lisafunktsioonid. Need on automaatne panus, 2x panus, 50% väljamakse, statistika ja Provably Fair. Maksimaalne panus, mida ühes voorus teha saad, on €25 ja maksimaalne kordaja, milleni jõuad, on 5000x. See tähendab, et kui panustad kõrgeimale tasemele, võid ühe vooruga võita kuni €125,000!

Mängi Crash targalt

Provably Fair algoritm selgitatud

Tõestavalt õiglane algoritm on üks viimaseid uuendusi hasartmängutööstuses. Lühidalt öeldes on Provably fair algoritm kontrollib kasiinomängude ausust. See on omamoodi garantii mängijatele, et nad naudivad ausaid ja turvalisi mänge, ilma et oleks tõenäoline, et keegi või miski võib mängude tulemusi rikkuda. Üks parimaid asju selle algoritmi juures on see, et saate alati kontrollida iga mängu õiglust.

Automaatpanuse funktsioon

Saate kasutada automaatse panuse funktsiooni, et teha korduvat arvu panuseid. Enne selle funktsiooni aktiveerimist peate lihtsalt määrama soovitud panuse summa. Seejärel saate määrata panuste arvu, mida olete nõus tegema. Võite kasutada ka automaatse raha väljavõtmise funktsiooni, mis võimaldab teil iga panuse võidud välja võtta, kui see jõuab soovitud kordajani. Kui automaatne panus peatub, saate seda uuesti käivitada, kuni arvate, et teil on sellest tõestatavalt ausast mängust küllalt.

Crash hasartmängude strateegia ja nõuanded

Crashi kasiinomängu mängides saate kasutada mitmeid strateegiaid. Igal neist strateegiatest on mõned eelised ja puudused, kuid House Edge eelis jääb päeva lõpuks samaks. See tähendab, et olenemata teie strateegiast on teil pärast piiramatut arvu mänguringe samad oodatud võidud.

Kui aga otsime lühiajalisi strateegiaid, võite kasutada mõnda populaarseimat: Martingale, Reverse Martingale, Fibonacci Sequence, madal risk, kõrge risk, 2x+ ja veel mõned. Enne kui hakkate mõnda neist strateegiatest kasutama, peaksite teadma, et ükski strateegia ei garanteeri teile kasumit.

Määra madala riskiga automaatne panus

Üks Crashi mängu enim kasutatud strateegiaid on madala riskiga automaatse panuse seadmine. Kuidas? Saate määrata automaatse väljamakse kordajaga 1,20x, 1,25x või 1,5x. Kui määrate selle 1,25-kordseks, maksate oma võidud igas mängus välja, kui kordaja jõuab 1,25-kordseni. Seda konkreetset strateegiat kasutades murdute isegi siis, kui võidate 4 korda 5-st mänguvoorust. Kui teie võidumäär on üle 80%, teenite kasumit ja kui teil on alla 80% võidumäär, kaotate osa oma vahenditest.

Martingale’i strateegia

See on üks populaarsemaid hasartmängustrateegiaid, mida saab rakendada igat tüüpi online kasiinomängudes. Martingale’i strateegia töötati esmakordselt välja 18. sajandil Prantsusmaal. Selle strateegia põhiprintsiip on see, et pärast iga kaotatud panust peaksite oma panuse suurust suurendama. Samuti peaks võidu korral teie panus langema tagasi algsummani.

Näiteks võite hakata panustama 10 eurot kordaja 2x. Kui kaotate panuse järgmises voorus, peaks teie panus olema vähemalt 2 eurot. Kui kaotate panuse uuesti, peaksite panustama 4€+ järgmises voorus jne. Seda põhimõtet kasutades teenite iga kord, kui võidate, kasumit, arvestades panusest, mille algsummat kasutasite. Selle strateegia suurimaks miinuseks on see, et kui juhtub, et kaotad mitu panust järjest, eelseisvad panused eeldaksid väga kõrgeid panuseid, mis muudab selle strateegia teatud juhtudel riskantseks.

Vastupidine (Anti) Martingale strateegia

See strateegia on täpselt vastupidine Martingale’i strateegiale. Reverse Martingale’i strateegia järgib õnneseeriate põhimõtet. Kui valite selle strateegia, peate pärast iga võidupanust suurendama oma panuse suurust ja vastupidi, vähendades seda pärast iga kaotatud panust. Seega, järgides seda strateegiat, maksimeerite oma võidud, kui tabate head õnneseeriat, ja minimeerite kaotusi, mis võivad tekkida halva õnne korral.

Fibonacci järjestuse strateegia

Selle strateegia kasutamiseks peate esmalt teadma Fibonacci jada, mis on 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55 jne. Fibonacci jada strateegia idee seisneb selles, et pärast iga kaotanud panuse, peaksite oma panust suurendama jada järgmise numbri võrra. Seda strateegiat kasutades võidate võidu korral kaks viimast panust tagasi. Kui aga võidad teatud voorus, peaksid sa oma panust järjest kahe numbri võrra vähendama.

Panustamine väiksemate kordajatega

Crashi mängu saate mängida ka madalate kordajate peale panustades. Kui otsustate seda strateegiat kasutada, peaksite teadma, et te ei saa suuri summasid võita (välja arvatud juhul, kui panustate suuri summasid), kuid tõenäosus, et kaotate palju, on samuti väga väike. Seega võib olla mõistlik proovida oma võidud välja maksta, kui need jõuavad kordajani 1,10-1,50x.

Crash näpunäited algajatele

Kui olete Crashi mängus uus, peaksite proovima mängida mõnda vooru demorežiimis. Üks parimaid näpunäiteid, mida saame teile anda, on see, et ärge kunagi pange ühte vooru rohkem kui 50% oma rahasummast, sest see on väga riskantne samm. Järgmiseks ei tasu mängida rahaga, mille kaotamist ei saa endale lubada. Ka teadmine, millal on õige aeg mängimine lõpetada, võib pikas perspektiivis võitja ja kaotaja vahel vahet teha. Lisaks soovitame teil kasutada automaatse väljamakse funktsiooni, eriti kui teil pole stabiilset Interneti-ühendust.

Kuidas oma võimalusi täiustada?

Crashi Blockchain mängus võiduvõimaluste suurendamiseks peaksite kasutama automaatse väljamakse funktsiooni, kuna see välistab võimaluse, et võite raha väljamaksmise unustada. Samuti võite kasutada mõnda ülalmainitud strateegiat. Kui olete riskija, võite kasutada mõnda riskantsemat strateegiat ja kui arvate, et olete keegi, kes soovib mängida ohutult, võite kasutada madala riskiga strateegiaid.

Kuidas valida Crashi jaoks hea kasiino

Kontrollige spetsiaalseid boonuseid ja tutvustusi

Enne sissemakse tegemist kontrolli alati kampaaniate/boonuste lehte. Sealt leiate mõned eripakkumised, mis pakuvad teile sissemakseboonuseid, raha tagasimakseid või muid lahedaid pakkumisi, mis võivad teie võiduvõimalusi drastiliselt parandada. Mõned kasiinod korraldavad isegi Crashi turniire, kus võitjad otsustatakse panustatud kogusumma või kõrgeima kordaja tabamuse järgi.

Otsige ainult tõestatult ausaid mänge Eesti litsentsitud kasiinodest

Teine oluline asi, mida peaksite alati otsima, on see, kas mängite litsentseeritud online kasiinos. On palju online-kasiinosid, mis tegutsevad ilma hasartmängulitsentsita, mis tähendab, et nad ei ole kohustatud lugupidama mängude ausust. Lisaks valmistavad need kasiinod teile rohkem probleeme, kui soovite väljamakset teha. Seetõttu peaksite alati mängima neti kasiinodes.

Kontrollige madalama House Edge kasiinosid

Kõik kasiinod ei anna online-hasartmängude puhul sama RTP protsenti. Isegi mõned Eesti litsentseeritud kasiinod teavad, et need annavad teile teiste kasiinodega võrreldes veidi halvema House Edge eelise. Seetõttu peaksite otsima kasiinosid, millel on Crash mäng 1% või 2% House Edge’iga.

  • Õiglus on garanteeritud
  • Saate õiglust kontrollida
  • House Edge eelis on teiste mängudega võrreldes suhteliselt madal
  • Põhipanusega võite võita kuni 100,000 korda
  • Saate kasutada automaatse panuse ja automaatse väljamakse funktsioone
  • Boonuseid nagu online slotikatel pole
  • Crashi mängu jaoks pole nii palju kampaaniaid
  • Kui te ei kasuta automaatse väljamakse funktsiooni ja kaotate ühenduse, kaotate võimaluse oma võidud välja võtta

Korduma kippuvad küsimused Crash-hasartmängude kohta

Mis on Crash-hasartmängud?

Crash-hasartmängud on populaarses kasiinomängus Crash mängitavad hasartmängud, mis on äraarvamismäng, kus õnn on võitmisel kõige suurem tegur.

Mis on Crashi mängimiseks parim võidustrateegia?

Crashi mängimiseks pole parimat võidustrateegiat, kuid võite kaaluda Martingale’i, Reverse Martingale’i, Fibonacci jada ja madala riskiga strateegiaid.

Kus Crashi mängida?

Crashi mängu saate mängida igas kasiinos, kust leiate selle, kuid soovitame teil alati mängida litsentsitud kasiinodes. Meie parimad Crashi hasartmängude valikud on – Ninja Kasiino ja Jalla Kasiino.

Kuidas Crashi tasuta mängida?

Crashi mängu saate mängida tasuta, kasutades demorežiimi, kus mängite tasuta rahaga. Tasuta mängides saate proovida kõiki ülaltoodud strateegiaid ja otsustada, milline neist teile kõige rohkem meeldib.

Kuidas valida erinevatelt pakkujatelt Crashi mängu?

Kui soovite mängida Crashi mängu erinevatelt pakkujatelt, võib olla kõige parem otsida mängu Aviator või mäng Blast (Bet Construct).

Kui palju on Crashi mängudes võimalik võita?

Maksimaalne kordaja ja maksimaalne võit võivad olenevalt kasiinost erineda. Seetõttu peaksite küsima nende otsevestluse agentidelt, kui palju võite võita, ja seejärel otsustama, kus mängite. Mõned kasiinod võivad teile teie põhipanusega välja maksta kuni 100,000 korda.

Kas reaalajas kasiinos või Game Shows on Crash mänge?

Crash on eraldiseisev Blockchainil põhinev Provably Fair mäng, nii et seda ei leia reaalajas kasiino ega Game Show jaotistest.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.