Tasuta spinnid kasiinomängudel konto loomise eest

kasiino tasuta spinnid

Tasuta spinnid Eesti kasiinodes

Kui sulle meeldib mängida online mänguportaalides, saad seda teha nii mängude demoversioonides kui ka pärisraha peale. Viimastel aastatel on Eesti online mängude maastikul toimunud enneolematu revolutsioon ja see annab ka mängusõpradele võimaluse valida rohkemate mängude ja boonuste vahel. Viimasel poolaastal on lisandunud ka hulgalisel uusi mängukeskkondasid, mis teevad mängija jaoks valiku veelgi mitmekesisemaks.

Kuigi mänguautomaadid ja live-kasiino lauad on erinevates kasiinodes enam-vähem sarnased, siis tasub teada, et uut tüüpi boonusfunktsioonid ja HTML5 tehnoloogiale ehitatud mängud on midagi, mida tasub kindlasti oma silmaga näha olenemata, milline kasiino sulle meeldib.

Mõned mängud nagu Starburst, Gonzo’s Quest ja Book of Dead on endiselt popid ja pole oma menu kaotanud. Kuid hulgaliselt on lisandunud ka uusi nimesid, eriti just volatiilsemate mängude hulgas, mis muudavad pildi kirjumaks.

Kindlasti mõtled nüüd juba, et kas neid kõiki saab Eestis ka ilma rahata mängida? On tõepoolest tõsi, et mõned Eesti kasiinod jagavad ära boonuseid, pärisraha ja tasuta mänguvoorusid ka ilma, et peaksid üldse oma raha sisse panema. Vaatame lähemalt!

Tasuta veebikasiinod - suurepärased boonused ja tasuta keerutused 2024. aastal

Tänapäeval jagavad pea kõik Eesti veebikasiinod oma uutele mängijatele tasuta boonuseid. Hea näide on Paf, mis pakub lisaks 20 tasuta keerutusele ka 10 eurot pärisraha esimese sissemaksega. Coolbet ei ole palju kehvem, sest ka saad 25 tasuta spinni Starburstil lihtsalt selle eest, et registreerid ennast nende portaalis! Pole paha?

Kuigi tasuta kasiino boonused ja kampaaniad ei ole midagi uut, siis järjest rohkem uusi kasiinosid tähendab mängija jaoks, et valikuid tuleb juurde ja põhimõtteliselt võid ju igas keskkonnas teha konto ja lõigata kasu parimatest diilidest.

Üldine reegel on, et lisaks ilma sissemakseta tasuta spinnidele pakuvad kasiinod pirakat preemiat ka esimese sissemakse eest. See on ka üsna mõistetav, sest nii saavad mängijad slotte proovida rohkemate vahenditega kui ainult oma raha. Betsafe’is saavad näiteks uued mängijad esimese vähemalt 30 eurose sissemakse eest 333 tasuta spinni.

Erinevat tüüpi boonused ja tasuta spinnid- ilma sissemakseta ja sissemakse eest

Kui oled hasartmängude maailmas alles algaja, siis tuleks esimese asjana selgeks teha, mida üldse tähendavad “tasuta spinnid”. Need võivad tähendada näiteks, et sa ei pea tegema sissemakset, kuid võidud tuleb enne väljamakset mitu korda läbi mängida. Levinum variant on, et sissemakse on küll nõutud, aga tasuta spinnidega võidud saad soovi korral kohe kasiinost välja kanda oma pangakontole. Seepärast soovitame alati enne boonusdiili vastu võtmist tutvuda selle reeglite ja tingimustega. Sama kehtib boonuste kohta- kui mõnel korral võid saada neid ka ilma sissemakset tegemata, siis üldiselt on sissemakse nõutud ja samuti rakenduvad läbimängimise nõuded.

Tasuta spinnid ilma sissemakseta (tasuta!)

Nagu juba öeldud on ilma sissemakseta tasuta spinnid Eesti kasiinodes üsna levinud ning ühed kõige ihaldusväärsemad eripreemiad. Loomulikult kehtivad ka nende puhul teatud reeglid, millega saab tutvuda juba lähemalt iga kasiino vastava kampaania lehel.

  1. on tavaline, et ilma sissemakseta tasuta spinnidega saavutatud võitudele kehtivad täiendavad läbimängimise nõuded. Kui varem võis selleks olla boonuse summa 40- või 50- kordne läbimängimise nõue, siis nüüd on Eesti kasiinod neid nõudeid vähendanud ja tüüpiline on 10- või 25 kordne läbimängimine.
  2. tasuta spinne võib iga mängija saada ainult ühele enda isikuga seotud mängijakontole, mis tagab selle, et boonuspakkumist ei kuritarvitataks ega hakataks looma mitmeid kontosid eesmärgiga boonuseid ära kasutada.
  3. aeg-ajalt tuleb konto loomise protsessis saata mänguportaalile ka erinevaid dokumente endast ja kasutatavatest maksevahenditest.
  4. boonusega mängides on maksimaalne panuse suurus keerutuse kohta tavaliselt kuni 5 eurot.
  5. enne, kui saad üldse kasiinost tasuta spinnidega võidetud raha kätte, võib kasiino nõuda, et teeksid maksevahendi kinnitamiseks sissemakse.

Tasuta spinnid sissemakse eest

Kui tasuta spinnid ilma sissemakseta on Eestis üsna haruldane, siis esimese sissemakse eest pakutakse neid üsna palju. Pole harv juhus, et saad ka kopsaka boonuse näiteks alates 10 eurose sissemakse eest. Samamoodi nagu tasuta spinnidele kehtib reeglina ka boonusele kasiinomängudel läbimängimise nõue enne, kui saad raha välja võtta.

Kuigi tasuta spinnid ilma sissemakseta kõlab loomulikult hästi, siis üldjuhul on maksimaalne preemia 25 priikeerutust. Samas paari sissemakse eest võid näiteks OlyBetis, Kingswinis ja Betsafe kasiinos arvestada juba sadadesse ulatuvate tasuta keerutustega.

Tasuta spinnid ilma läbimängimise nõudeta

Vahel võib täitsa vabalt juhtuda, et saad tasuta spinne ka ilma täiendava läbimängimise nõudeta. Näiteks Paf kasiino annab konto loomise eest 20 priikeerutust ning kõik võidud nendega saad kontole ilma läbimängimise nõudeta.

Miks annavad kasiinos tasuta spinne?

Võib-olla oled hakanud mõtlema, milleks annavad kasiinod üldse ära tasuta asju? Päris tasuta asju maailmas ei ole olemas, kuid tasuta keerutused on kasulikud nii mängija kui ka kasiino jaoks. Kuidas? Väga lihtne- kasutaja saab võimaluse mänge mängida ilma oma rahaga riskimata ja samal ajal on tal võimalus ka pisut raha võita. Kasiino saab samal ajal potentsiaalse kliendi ja kasvatab nii oma mängijate arvu.

Kui mängijale hakkab kasiinoplatvorm meeldima, on hea võimalus, et ta tuleb mängima ühe uuesti. Kui mitte, jätkab kasiino kasutajale reklaami ja meilide saatmist erinevate pakkumistega, mis võivad jällegi olla huvitavad.

Boonusraha võid saada ka kogutud lojaalsuspunktide ja uute mängude proovimise eest.

Tasuta spinnide läbimängimise nõue

Nagu juba eelnevalt mainisime, paljud Eesti mänguportaalid annavad tasuta keerutusi konto tegemise eest. Kuigi preemia saad tasuta kätte, siis võidud tuleb tavaliselt ikkagi teatud arv kordi läbi mängida ning tihtipeale pead selleks kasiinosse oma raha juurde kandma. See tähendab, et päris “tasuta” need ikkagi ei ole.

Läbimängimise nõuded- kümme või kolmkümmend korda- see on suur erinevus!

Peale tasuta spinnide arvu erinevad need ka läbimängimise nõude poolest. Ainult konto loomise eest saadud tasuta keerutused on üldiselt üsna suure läbimängimise kordajaga, samal ajal kui sissemakse eest saadud tasuta spinnidel võib olla vägagi mängijasõbralik läbimängimise nõue.

Ainult konto loomise eest saadud tasuta spinnidega võitudele on tavaliselt kehtestatud ka minimaalne maksimum võidusumma. Sissemakse eest saadud tasuta spinnide tingimused on rohkem mängija kasuks ja taolised piirangud võivad sootuks puududa.

Mida suurem on kohustuslik läbimängimise nõue võitudele, seda rohkem raha peab mängija teoreetiliselt mängu panema, mis tähendab ka võimalust kogu boonusraha maha mängida. Seepärast soovitame enne mistahes kampaaniaga liitumist tutvuda hoolikalt pakkumise reeglitega ning teha pisut eeltööd ka kasiino usaldusväärsuse koha pealt.

Usaldusväärsed Eesti kasiinod omavad siin tegutsemise litsentsi ja kui need üles leiad, tead, et võid julgelt meele lahutamist nautida ilma, et peaksid pettust kartma. Kõik tasuta boonused, mida me oma lehel tutvustame on igal juhul väärt sinu tähelepanu, sest isegi kui kaotad, ei pea sa riskima oma rahaga. Tutvu erinevate mängukeskkondadega ja võid saada ka korduvaid tasuta spinnide ja boonuspakkumisi.

Respinnid ja priispinnid- milles seisneb nende erinevus?

Slottidel mängides võid kohata erinevaid mõisteid, mille tähendus selgub alles mängimise käigus. Pole palju neid, kes viitsiksid enne mängima hakkamist võidutabeleid uurida või reeglitega tutvuda. Lõppude-lõpuks mänguautomaatide võlu selles seisnebki, et ise ei pea midagi mõtlema. Lihtsalt vali endale sümpaatne slotikas ja saad oma õnne igal ajal proovile panna!

Siiski tasub tutvuda kõige levinumate terminitega nagu tasuta keerutused ehk priispinnid, korduvkeerutused ehk respinnid, superspinnid ja muud taoline. Kui neid mõisteid tead, on enda jaoks meelepärase mängu valimine lihtne. Kes see ikka tänapäeval enam viitsib neid vanakooli slotte toksida, millel ehk ainult kolm rullikut ja minimaalselt boonuseid kui üldse!

Tasuta spinnid

Vaatame siis lähemalt, mida need populaarsed boonusfunktsioonid endast kujutavad. Tasuta spinne võid saada kasiinolt kingituseks mõne kampaania raames, kuid väga vabalt võivad need sülle kukkuda ka mõne populaarse slotimängu ajal. See on kõige populaarsem boonusfunktsioon, mille leiab pea igal kaasaegsel mängul.

Korduvkeerutused

Pisut harvem juhus on, et satud korduvkeerutuste ehk respinnide otsa. Nende näol on tegemist võimalusega peale võiduliini moodustamist teha uus spinn nii, et kõik võiduliinis osalenud sümbolid jäävad oma positsioonidele. Nii on raha kokku kühveldamine lihtsamast lihtsam! Kahjuks ei ole respinne aga sugugi mitte kõigil mängudel seega, kui tahad nendelt kasu lõigata, otsi just selline mäng, millel need olemas.

Muud

Lisaks tasuta keerutustele ja korduvkeerutustele on Eesti online mänguportaalid välja mõelnud muidki vigureid näiteks kindlustatud keerutused OlyBetis ja Superspinnid Chanz kasiinos ja mujal. Tegemist on hoopis teistsuguste boonustega, mis disainitud ikka mängija huve silmas pidades.

Kust leida tasuta keerutusi?

Kuigi Eesti online mängude maailm on üsna väike, otsustasime teha oma sõprade elu lihtsamaks ja koondada siia lehele kõik uued ja aktiivsed kasiino kampaaniapakkumised. Lisaks standardsetele kampaaniatele, mis saadaval kõigile mängusõpradele avaldame aeg-ajalt ka eksklusiivseid diile, millest kasu lõikavad ainult meie lehe külastajad. Leia oma boonuskood ja asu asja kallale!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.