Kasiino Kampaaniad - mis tüüpi boonuseid võid online kasiinodes leida?

eesti kasiino kampaaniad

Slottidel on alati lõbus aega veeta võimalusega pisut lisaraha teenida. Samal ajal teeb mänguelamuse täielikuks võimalus mõõtu võtta teiste mängijatega turniiridel ja noppida aeg-ajalt suurepäraseid boonuseid. Lõppude-lõpuks on kampaaniad mänguportaalide jaoks suurepärane võimalus omale reklaami teha, kuid samal ajal saavad ka mängijad sellest piisavalt tulu.

Vaatame lähemalt, millist tüüpi kasiinoboonuseid üldse veebis leida võib ja kuidas neist enda jaoks maksimum välja pigistada.

Panusta kasiinos ja leia oma lemmik kampaania uuele mängijale

Kasiinomängude boonuseid on väga erinevat tüüpi

Eestis on üle kümne litsentseeritud online õnnemängude portaali ja neis kõigis võid leida üht või teist tüüpi kasiinoboonuseid. Kuigi tervitusboonused kipuvad olema erinevate kasiinode lõikes väga sarnased, siis boonuse suurus, läbimängimise nõue ja ajavahemik, mille jooksul boonust kasutada saad, mõnevõrra siiski erinevad.

Mis puutub ülejäänud kampaaniatesse, siis levinumad on slotiturniirid, sissemakseboonused, tasuta spinnid sissemakse eest või ilma sissemakseta, kasiinomissioonid ja palju muud. Mida rohkem mängid ja online kasiinosid külastad, seda enam hakkad aru saama, millised kampaaniad sobivad sulle kõige paremini ja pakuvad enim tulu.

Kui oled sage mängija, soovitame slotiturniire, millel parimad saavad tuhandetesse eurodesse ulatuvaid preemiaid. Kui lepid ka vähemaga, tee lihtsalt väike sissemakse ja saad paarkümmend tasuta spinni või boonuse. Midagi head leiad alati, seega hoia silmad lahti ja kasuta võimalust kui see ennast pakub!

Uue mängija kasiinoboonused ja tervitus kampaaniad

Uutele mängijatele suunatud kampaaniad on üldjuhul kõige väärtuslikumad(kui välja arvata võib olla VIP boonused, mis on saadaval ainult kõige lojaalsematele mängijatele). Kõik kasiinomängude operaatorid püüavad juurde võita uusi kliente ja tervitusboonus on suurepärane võimalus potentsiaalsete mängurite tähelepanu võitmiseks. Olgu see siis tasuta spinnid ilma sissemakseta, sissemakse boonus või mõlemad koos.

Mida suurem ja atraktiivsem boonus, seda tõenäolisem, et uued mängijad soovivad just selles kasiinos mängimisega alustada. Küsimus on täpsetes kampaania tingimustes, kas boonuse ja tasuta spinnidega võitudele laienevad mõistlikud läbimängimise nõuded, kui kaua on aega boonusega mängida ja kui suur on minimaalne nõutud sissemakse suurus lisapreemia saamiseks.

Kuidas uue mängija boonus välja nõuda? See on lihtne. Võib vabalt juhtuda, et tasuta keerutused leiad kontol kohe peale konto loomist või esimese sissemakse tegemist. Enne aga, kui konto lood, soovitame tervitusboonuse tingimused väga hoolikalt läbi lugeda ja küsimuste korral küsida täpsustusi kasiino klienditeenindajalt. Peale boonuse vastuvõtmist ja sellega mitte rahul olemist kasiinod tavaliselt sissemakset ei tagasta. Võid boonuse tühistada, kuid üldiselt tuleb sisse makstud summa enne väljamakse tegemist vähemalt korra läbi mängida.

Tee endale selgeks ka kui kaua täpselt on sul aega boonust kasutada. Kõik boonused ja tasuta spinnid on kasutatavad ainult kindla ajaperioodi jooksul näiteks kolm päeva kuni mitu nädalat. Veel on hea teada, et tasuta spinnidega saavutatud võitusummale võib vabalt laieneda maksimaalne lubatud väljamakse piirang. Oletame, et võidad 100€, aga maksimaalne lubatud väljamakse summa on 50€. Tähendab see seda, et 50 eurot saad soovi korral kasiinost välja kanda, aga ülejäänud raha tuleb kasiinos panuseid tehes vähemalt korra läbi mängida.

Igale boonusele ja võitudele tasuta spinnidest laienevad ka läbimängimise nõuded enne kui saad raha kasiinost välja kanda. Viimasel ajal on Eesti online mänguportaalides hakatud pakkuma ilma läbimängimiseta tasuta spinne ja rahalisi preemiaid. Sellepärast tasubki alati tutvuda boonuspakkumise tingimustega, et teada, millisel kasiinol on parasjagu mängija jaoks kõige väärtuslikum diil.

Uue mängija kampaaniad jagunevad peamiselt kaheks:

Ilma sissemakseta kasiino kampaaniad

On kasiinosid, mis lasevad oma uutel sõpradel mängimisega alustada ka ilma sissemakset tegemata. Jutt ei ole ainult demomängudest vaid räägime tasuta spinnidest ja kasiino boonustest ilma sissemakseta. Võta pakkumine vastu ja proovi mänge võimalusega võita raha ilma sissemakset tegemata.

Eestis kasiinodest pakuvad ilma sissemakseta tasuta spinne Paf, Coolbet, Unibet ja Kingswin kasiino. Tutvu tingimustega ja proovi mänge ilma oma raha mängu panemata. Tasuta spinne saad kõige kuulsamate mängutootjate popimatel mängudel nagu Pafi enda loodud Kreisiraadio, NetEnti Starburst ja Betsofti Fire&Steel.

Tervituspakkumised

Kõige levinum uue kasiino mängija kampaania on tervitusboonus või teise nimega esimese sissemakse boonus. Tavaliselt nii ongi, et saad päris ilusa lisapreemia lihtsalt selle eest, et teed esimese sissemakse. Tegemist on ühe parima pakkumisega, mida kasiinod pakuvad, seega tasub lähemalt uurida, mida esimese sissemakse boonused endast kujutavad.

Tüüpiline uue mängija boonus on 100% boonus. See, kui suur on maksimaalne võimalik boonuse summa, võib erineda, kuid põhimõte on selles, et saad tehtud sissemaksele sama palju boonusena juurde. 100% boonus on lihtsasti arusaadav ja ei nõua erilist selgitamist. Siiski tasub teada, mitu korda tuleb boonusraha enne väljamakse tegemist kasiinos läbi mängida, et vältida hilisemaid üllatusi. Esimese sissemakse boonus tuleb tavaliselt läbi mängida 10-55 korda.

Võid vabalt saada ka märksa parema boonusdiili kui 100% boonus, näiteks 200% boonus (Betsafe uutele mängijatele) või koguni 500% boonus Coolbetis esimese sissemakse eest. Täpsem info Eesti kasiinodes pakutavate uue mängija boonuste kohta leiad meie lehe kampaaniate jaotuses.

Päeva/nädala/nädalalõpu boonuspakkumised

Peale uue mängija tervituspakkumise kasutamist saavad mängijad keskenduda lojaalsuspunktide kogumisele ja jooksvate kampaaniate hulgast parimate palade välja noppimisele. Mida rohkem mängid, seda enam lojaalsuspunkte teenid ja paremad pakkumised saadavale tulevad. Kingswin ja Slots.io kasiinodes näiteks saavad mängijad kaotuste pealt järjest suuremat cashbacki olenevalt kui kõrgele on nad suutnud lojaalsusredelil ronida.

Jooksvate kampaaniate hulgas on kõige populaarsemad tasuta spinnid uutel mängudel, päevapreemiad(näiteks sissemakse eest või mängides slottidel läbi teatud summa) ja pirakate preemiatega slotiturniirid. Jooksvad kampaaniad on suurepärane võimalus tutvustada mängijatele kõige uuemaid ja paremaid mänge või pakkuda mängijatele lihtsalt väikest stiimulit. Jooksvate kampaaniate auhindade puhul on läbimängimise tingimused suhteliselt madalad ja ka boonusega võidetud raha kasiinost väljakandmisele ei ole kuigi karme piiranguid.

Jooksvate kampaaniate hulgas tõmbavad tähelepanu ka päevadiilid, mis pakuvad väikest “präänikut” igal nädala päeval. Väikese sissemakse eest saad boonuse või tasuta spinnid näiteks OlyBetis igal argipäeval ja nädalavahetusel. Ninja kasiino “Ninja Aarded” toimib samal põhimõttel.

Mängijate lemmikkampaaniate hulka kuuluvad ka cashback kampaaniad, mille puhul saad kindla ajaperioodi vältel panuseid teha väiksema riskiga- kui kaotad rohkem kui võidad, saad osa rahast tagasi.

Kampaaniad live-kasiinos ja lauamängudel

Igaühel meist on oma lemmikmängud. Kui mängid slotte, tahad saada kasiinoboonust või tasuta spinne. Kui mängid live kasiinos või lauamänge, siis huvitab sind live kasiino boonus või universaalne boonus, mida saaks kasutada kõigil mängudel mitte ainult slottidel.

Live-kasiino boonused ei ole nii levinud kui slottidele keskenduvad kampaanaid, kuid paljud boonused on siiski kasutatavad ka live kasiino mängudel nagu rulett, blackjack ja bakaraa. Rohkem infot live kasiino boonuste kohtal leiad vastava kasiinoportaali “live-kasiino” alajaotusest. Betsafe’is näiteks ootab uusi mängijaid kombineeritud boonusdiil, mille osaks on 20€ live kasiino mängudel panustamiseks.

Kampaaniad mänguautomaatidel

Slotid on kõige populaarsemad mängud, mis pakuvad uskumatuna tunduvaid jackpotte ja atraktiivseid lisafunktsioone. Sellest tulenevalt on kõige populaarsemad kasiino kampaaniad pühendatud just slotisõprade mängukire rahuldamisele. Tasuta spinnid uutele mängijatele, jooksvad kampaaniad ja VIP-preemiad on ainult mõned rohketest slotidiilidest.

Teeni tasuta spinne oma lemmikmängudele ja võid teenida kaotuste pealt ka cashbacki kui kipub viltu vedama. Eesti kasiinodes leiab häid slotikampaaniaid iga päev. Meie ülesanne on aidata sul üles leida hetke kõige atraktiivsem ja sobilikum pakkumine.

Tasuta raha kampaaniad

Eelnevalt juba mainisime, et uued mängijad võivad saada konto registreerimise eest tasuta spinne või tasuta boonusraha. Sama kehtib ka boonuste kohta. Lojaalsed mängijad võivad vabalt välja teenida auhindu lihtsalt aktiivse mänguajaloo eest ilma, et selle eest peaks lisaks sissemakse tegema.

Kampaaniad mobiilis kasutamiseks

Mobiilis mängimine on väga populaarne ja statistiliselt kasutab tahvelarvutit või mobiili mängude nautimiseks juba märksa rohkem mängijaid kui laua- või sülearvutit. Mobiilis või tahvelarvutis mängimise kasuks räägib fakt, et saad mängudele ligipääsu igal ajal igas kohas. Peleta igavust või võta aeg maha ja vabane argipäeva rutiinist siis, kui see just sulle kõige mugavam on.

Kasiinode operaatorid ei ole rumalad ja on sellest juba ammu aru saanud, seega enamik kampaaniaid on saadaval nii arvuti- kui ka mobiilse seadme kasutajatele. Veelgi enam- aeg-ajalt korraldatakse eksklusiivseid boonuspakkumisi, mille auhinnad ongi saadaval ainult mobiilis kasiino mängimiseks.

Hooajalised ja pühade boonused

Online kasiinod on lõbus meelelahutuse vorm, mis täidavad päevad lõbusa ajaviitega. Mitmekesise meele lahutamise osaks on ka hooajalised ja eksklusiivsed pühade boonused. Jõulud, jaanipäev, uusaasta, sõbrapäev ja teised tähtsamad pühad on aeg, mil tasub eriti tähelepanelikult silm peal hoida kasiinokampaaniatel.

Tähista suuri tähtpäevi kasiinopoolsete kingitustega, sest elamused on ikka paremad, kui saad samal ajal ka väikese preemia ja lisaraha mängudel panustamiseks. Jõulude ajal on Eesti kasiinod pakkunud juba aastaid jõulukalendri tüüpi kampaaniate struktuuri, mille ajal saad preemiad lausa kõigil detsembri päevadel. Jaanipäeva või Halloweeni ajal võid samuti arvestada keskmisest kraadi võrra mahlakama preemiaga, mis paneb tähtsate pühade ajal naeratuse näole.

Boonused online kasiinodes- millele tuleks tähelepanu pöörata?

Nagu nüüdseks oled tõenäoliselt juba aru saanud, on kasiinoboonuseid ja kampaaniaid väga erinevaid. Olenevalt kampaania struktuurist kujuneb see kui palju väärtust see mängijale pakkuda suudab. See, kui palju võid boonustega võita, sõltub muidugi peamiselt õnnest, aga on siiski teatud kriteeriumid, mille alusel välja filtreerida eriti väärtuslikud diilid vähem atraktiivsetest.

Igal mängijal on omad eelistused, kuid on hea teada, millele kampaania valimisel tasub kindlasti tähelepanu pöörata, et teha enda jaoks sobiv valik.

Boonuste saadavus ja kasutuspiirangud

Enne, kui lood konto või teed esimese sissemakse, veendu, et saad huvipakkuvas kampaanias osaleda. Eesti kasiinodes välja reklaamitud boonuspakkumised on tavaliselt saadaval kõigile Eesti kodakonduse või elamisloaga mängijate jaoks, kuid erinevus võib tekkida uute mängijate ja püsiklientide vahel.

Pane tähele ka täpseid tingimusi boonuse saamiseks nagu näiteks seda, kas lisapreemia lisatakse sissemakse eest või ei ole sissemakse ilmtingimata nõutud. Võib vabalt olla, et osad boonused, mis on välja reklaamitud kasiinode partnerite veebilehtedel, on saadaval ainult nende mängijate jaoks, kes loovad konto klikkides just selle veebilehe registreerimislinkidele. Eksklusiivses pakkumises osalemiseks pead vajutama vastava lingi peale kasiino reklaami tegeva veebilehe kampaaniate kuulutustes.

Võib olla, et mõne kampaania puhul ei pea tegema sissemakset selles osalemiseks, kuid pead olema sissemakse teinud mingi eelneva ajaperioodi jooksul. See reegel kehtib enamike Chanz kasiino kampaaniate puhul.

Läbimängimine ja kasutusaja piirangud

Mis aja jooksul saan boonust kasutada? Loomulikult, kui saad boonuse, tahad sellega kohe mängima hakata. Siiski tasub teada, et enamikele boonustele laienevad läbimängimise tingimused ja need tuleb täita kindla ajaperioodi jooksul. Vastaselt juhul boonus aegub ja võimalikud võidud boonusega eemaldatakse kontolt. Sama kehtib võitudele tasuta spinnidest. Tüüpiliselt on tasuta spinnid kasutatavad ainult paari päeva jooksul, mis tähendab, et kui sa seda ei tee, jääd auhinnast lihtsalt ilma. Võidud tasuta spinnidega saad kontole kas pärisrahas või boonuse kujul. Viimase puhul rakendub jällegi ajavahemik, mille jooksul pead boonuse ära kasutama või jääd sellest lihtsalt ilma.

Tingimused boonuse läbimängimise ja kasutusaja kohta on alati välja toodud vastava kampaania lehel “Reeglite ja tingimuste” jaotises. Läbimängimine tähendab lihtsamalt öeldes seda, et mitu korda tuleb boonusraha kasiinos läbi mängida enne kui saad taotleda väljamakset.


Kokkuvõtte - Kasiino tasuta ja sissemakse kampaaniad on parim valik igale mängijatele!

Peale kasiino kampaania reeglitega tutvumist on oluline, et sulle meeldiks ka huvipakkuva kasiinokeskkonna mängude valik. Paljudel meist on oma lemmikslotid, mille poole ikka ja jälle tagasi pöördume. Kui kasiinos sinu lemmikuid ei ole, siis võib juhtuda, et mänguelamus ei vasta päris sinu esialgsetele ootustele.

Kui tead, mida tahad, on lihtne valida paljude kasiinoboonuste hulgast. Enamik mängijaid hindab madalaid läbimängimise tingimusi ja boonuseid, mida saab kasutada paljudel erinevatel mängudel.

Slotiturniirid ja slotirallid pakuvad võimalust võistelda teiste mängijate vastu samal ajal kui sissemakseboonuste puhul saad oma preemia kohe kätte ilma palju vaeva nägemata. Võta pisut aega erinevate kasiinoboonustega tutvumiseks ja sinu mängukogemus muutub igal juhul märksa huvitavamaks!

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.