Jäähoki peale panustamine

jaahoki panustamine

Jäähoki on väga populaarne spordiala jahedama kliimaga riikides nagu Soome, Rootsi, Kanada, Ameerika Ühendriigid, Tšehhi ja Venemaa. Need riigid jagavad omavahel ka medaleid kõigil suurematel tiitlivõistlustel. Viimasel ajal on väga tugevaks tegijaks tõusnud ka meie lõunanaabrite lätlaste hokimeeskond ning see on andnud tugeva tõuke ka Läti päritolu spordiportaalide aktiveerumisele. Eesti hokimeeskonnal ei ole rahvusvahelisel tasemel häid tulemusi ette näidata, kuid mõned mängijad on siiski välisklubidesse jõudnud.

Kuna tegemist on suhteliselt kiire mängutempoga spordialaga, siis toimub jääl alati midagi huvitavat ning pealtvaataja jaoks on tegu vaatemängulise alaga. Väravaid lüüakse hokis samuti märgatavalt rohkem ning tihti tuleb ette ka tõsisemat rüselust ning vägivalda mängijate vahel. Palju on arutatud maailma populaarseimas hokiliigas NHL aset leidva vägivalla ja mängijate omavahelise rüseluse teemal. Kohtunikele on antud täpsed juhised, kuidas nendes olukordades käituda, kuid osalt pealtvaatajate lõbustamiseks ja osalt lihtsalt mängu iseloomule viidates ei suhtuta taolistesse intsidentidesse suurema tõsidusega.

Panusta hoki peale

Nagu juba nimetatud, on maailma populaarseim ja tugevaim hokiliiga Ameerika Ühendriikide ja Kanada meeskondi ühendav NHL. Läti päritolu internetikasiino ja spordiennustuse portaal Optibet pakub NHL’i ja ka teiste hokivõistluste, näiteks MM või olümpiamängud peale panustamiseks väga tasuvaid ja huvitavaid kampaaniaid. Ka Betsafe’i ja Coolbetis on jäähoki populaarne.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.