Maksed online-kasiinodes: Kuidas teha sisse- ja väljamakseid?

Ükski kasiino kogemus pole täiuslik, kui see ei taga sujuvaid sisse- ja väljamakseid. Olgem ausad, kes meist ei sooviks kiiret ligipääsu oma võitudele? Seega iga mängija peaks olema tuttav online-kasiinode makseviisidega. Online-kasiinode makseviisid on oma olemuselt lihtsalt rahavahendajad, mille kaudu saad oma mängukontot laadida või teha sealt hoopis väljamakseid. Kättesaadavad makseviisid hasartmängulehel võib rikkuda või hoopis rikastada teie mängukogemust.

Kuid samal ajal teevad online hasartmängude maksevahendajad ka mängimise tänapäeval palju põnevamaks. Vahendajate mitmekesisus, kiirus ja kasutusmugavus tagavad maksete efektiivsuse. Järgnev juhend tutvustab teile parimad online-kasiino makseviisid, mis tänapäeval kättesaadavad on.

bank transfer logo
Pangamaksed
Kasiinode arv 32
 • Sissemaksete kiirus
 • “Kontovaba” kasiino kasutamine
 • Kõrgemad maksete limiidid
Loe veel
visa logo
Visa
Kasiinode arv 23
 • Ülemaailmselt aktsepteeritav
 • Kiired sissemaksed
 • Boonusteks sobiv
Loe veel
mastercard logo
MasterCard
Kasiinode arv 23
 • Kohesed sissemaksed
 • Mobiilimaksed
 • Boonusteks sobiv
Loe veel
skrill logo
Skrill
Kasiinode arv 21
 • Laialt aktsepteeritav
 • Krüptovaluuta tugi
 • Mängijate seas populaarne
Loe veel
neteller logo
Neteller
Kasiinode arv 17
 • Toetab mitmeid valuutasid
 • Krüpteerimine ja pettusevastased tööriistad
 • Kohesed maksed
Loe veel
Paysafecard logo
PaySafe Card
Kasiinode arv 9
 • Tasuta ülekanded
 • Kõrge privaatsus
 • Saadaval 26+ valuutas
Loe veel
bitcoin logo
Bitcoin
Kasiinode arv 3
 • Maksete läbipaistvus
 • Puudub tsentraliseeritud regulatsioon
 • Täielik anonüümsus
Loe veel
paypal logo
PayPal
Kasiinode arv 1
 • Laialt aktsepteeritav
 • Palju toetatud valuutasid
 • Kohesed sissemaksed
Loe veel

Sissemakse sooritamine online-kasiinos

Et mängida pärisrahaga hasartmängulehel, peab esmalt kontol olema vabu vahendeid. Hasartmängulehel olevast pikast makseviiside nimistust leiad hõlpsalt ka endale sobivaima lahenduse. Sissemakse sooritamiseks järgi neid samme:

 1. Loo kasiinos konto või logi sisse (konto olemasolul)
 2. Vali menüüst “Kassa/Rahakott”
 3. Vali nimistust sobiv makseviis
 4. Sisesta sissemaksu summa
 5. Täida väljad oma makseinfoga
 6. Kinnita sissemakse

Krediit- ja Deebetkaardid

Maksete sooritamine krediit- ja deebetkaartidega on üks enamlevinuid viise täita oma mängukontot online-kasiinos. See on niivõrd populaarne lahendus, et tänapäeval on raske leida mõnda online-kasiinot, kus ei saaks teha sissemakseid kaartidega. Lisaks on see võimalus kättesaadav peaaegu kõigis riikides.

Turvaliselt makse sooritamine kaardiga on ülimalt lihtne. Selleks on vaja lihtsalt sisestada oma makseinfo: kaardi number, CVV/CVC kood ja kaardi aegumise tähtaeg. Enne makse alustamist vaadake kindlasti üle, et veebileht on litsenseeritud ja kasutab SSL krüpteerimistehnoloogiat. Kõige suuremaks puuduseks saab maksekaartide puhul pidada asjaolu, et teie kaardiandmed võivad sattuda pahatahtlike isikute kätte, juhul kui veebileht kompromiteeritakse. Selle tõttu on ka oluline valida hea kasiinoleht. Samuti tasub teada, et väljamaksed on kaartide puhul piiratud.

Järgnevad on kõige populaarsemad maksekaardid:

 • Visa: Visa maksekaart on enim kasutatav kaart üle maailma, mida väljastavad nii pangad kui ka paljud muud finantsasutused.
 • MasterCard: Nii nagu ka Visa, on MasterCard kättesaadav nii krediit- kui deebetkaardina ning laialt aktsepteeritav hasartmängude lehtedel.

E-rahakott

E-rahakott on vaieldamatult eelistatuim makseviis asjatundlikumate mängijate seas. Üks peamisi põhjuseid selle lahenduse armastamiseks mängijate keskis on maksete kiirus. Raha laekub teie mängijakontole peaaegu silmapilkselt peale “Maksa” nupu vajutamist.

Veel üks märgiline põhjus e-rahakoti eelistamiseks on selle kasutamine justkui sinu isikliku kasiinopangana. Selle asemel, et hoida oma mängimiseks mõeldud raha kodusel pangakontol, saad seda teha e-rahakoti abil. Sellisel viisil saad panustada kus hing ihaldab, ilma et peaks oma erakontot ja hasartmängulehte seostamata.

E-rahakottide puuduseks võib tihti olla fakt, et nende abil ei pruugi olla kättesaadav sissemaksega kaasnev boonus. Sissemakse sooritamisel kasiinosse ei kaasne küll ühtegi tasu, kuid tihti peab seda loovutama e-rahakoti enda täitmisel.

Järgnevad on enim levinud e-rahakotid:

 • Skrill: Srill on kõige tavalisem e-rahakoti lahendus hasartmängu lehtedel. Teda on kerge kasutada, on turvaline ja kindlustab kiired maksed.
 • Neteller: Antud elektrooniline rahakott pakub samuti tipptasemel turvalisust ja maksete kiirust. Kuigi Neteller on samuti üldlevinud, ei pruugi see olla kättesaadav nii mitmes riigis, kui seda on Skrill.

Pangaülekanded

Sissemakse kasiinosse on samuti võimalik teha kasutades selleks oma pangakontot. Tänapäeval ei pea sa sammuma pangakontorisse ülekande sooritamiseks, vaid saad seda teha oma läbi interneti, asukohast olenemata. Paljud internetipangad annavad sulle võimaluse teha koheseid makseid oma kasiino mängukontole.

Antud makselahendus võib riigiti olla piiratud, seoses maksete sooritamisega hasartmängu lehtedele. Ning mõnes riigis võib olla kättesaadav ainult mõni üksik.

Järgnevad on populaarseimad lahendused:

 • Trustly: Olles kättesaadav enam kui 30-s riigis, on Trustly suurepärane viis sooritada ülekandeid oma kasiino kontole, ilma et peaks avaldama oma pangakonto rekvisiite. Toetatud on kõik Euroopa valuutad ning kasiinosse sissemakse sooritamisel tasu ei kohaldata.
 • Zimpler: See on samuti väga hea vahendaja sinu pangakonto ja kasiino vahel. Zimpleriga saabuvad teie vahendid mängijakontole sekundite vältel.

Ettemakstud kaart

Veel üks üha enam populaarsust koguv hasartmängudega arveldamise viis on ettemakstud kaardid (vautšerid). Selleks, et sooritada nendega sissemakseid, tuleb lihtsalt sisestada kaardi peal olev info ja su kasiinokontole laetakse vahendid koheselt. Kõige suuremaks miinuseks selle makseviisi puhul on asjaolu, et väljamakseid ei ole võimalik seda kasutades teostada.

Järgnevad on laialt levinud ettemakstud kaardid, mida kasutatakse hasartmängu lehtedel:

 • Paysafecard: Paysafe on kõige populaarsem ettemakstud kaartide vahendaja, mis töötavad ka kasiinodes. Kättesaadav on ta paljudes Euroopa riikides, Põhja-Ameerikas ja mujal.
 • Neosurf: See on samuti populaarne ettemakstud vautšer, mis sisaldab endas unikaalset 10-kohalist koodi. Tegemist on väga kergelt ja mugavalt kasutatava lahendusega sissemakse sooritamiseks.

Krüptovaluutad

Kui eelnevalt kirjeldatud makseviiside kasutamisega kaasnevad omad piirangud, siis krüptovaluutad on täiesti piiritlemata. Peaaegu kõik riigid lubavad krüptovaluutade kasutamist, mis teeb sellest suurepärase lahenduse ülekannete sooritamiseks kasiinodes rahvusvaheliselt.

Krüptovaluuta maksetega saad nautida kiirust, turvalisust ja täiendatud privaatsust. Paljud hasartmängude veebilehed, kes võtavad vastu krüptomakseid, pakuvad ka tihtilugu anonüümset mängukogemust.

Siin on mõned näited panustamiseks sobilikest krüptovaluutadest:

 • Bitcoin: Olles kõige populaarsem krüptovaluuta, on Bitcoin loomulikult ka enim kasutatav moodus online kasiinos mängimiseks. Paljud kasiinomängud lubavad teha otseseid panuseid Bitcoin-i kasutades.
 • Ethereum: Ethereum on suuruselt teine krüptovaluuta, mida samuti kasutatakse laialt maksete sooritamiseks online kasiinodes.


Väljamaksete sooritamine online-kasiinost

Olles isegi kirglikud kasiinomängude harrastajad, saame me aru su elevusest mis kaasneb suurema võidu puhul väljamakset sooritades. Sellepärast ongi kasiinodes väga tähtsal kohal sujuv väljamaksete sooritamise korraldus, mida ei tohiks kunagi alahinnata.

Parimates online kasiinodes töödeldakse teie väljamakseid koheselt või mõne tunni jooksul. Tavaliselt on maksimaalne töötlemiseks kuluv aeg 24h. Kuid aeg mis kulub raha jõudmiseks sinu kontole oleneb väljamakse sooritamiseks valitud makseviisist.

Enamus hasartmängu veebilehtedest väljamaksete sooritamisel tasu ei kohalda. Lisakulud võivad aga samas ajal tekkida maksevahendaja poolt, nii et seda tasub kindlasti jälgida oma kasiino valiku otsuse langetamisel.

Järgige neid samme, et sooritada väljamakse online-kasiinos:

 1. Logige oma kontosse kus asuvad vahendid
 2. Külastage väljamaksete sektsiooni oma konto alt või minge otse “Kassasse/Rahakotti” ja valige “Väljamaksed”.
 3. Valige eelistatud makseviis loetletud kasiino nimistust.
 4. Sisestage summa mida soovite välja võtta.
 5. Sisestage väljamakseks vajalik info.
 6. Kinnitage oma väljamakse soov.

E-rahakotid

Traditsioonilistes online-kasiinodes on e-rahakotid parim väljamakse sooritamise lahendus. Nii kui kasiino kinnitab omalt pool teie väljamakse, võtab ainult mõni sekund või minut aega, kuni raha jõuab teie kontole. Väljamakseteks on tihti kättesaadavad mitmeid erinevad e-rahakotid.

Mis veel, e-rahakottide pakkujad ei kohalda eraldi tasu kui su kontole laekub raha kasiinodest. Oma e-rahakotil olevat raha saad aga kasutada ka hoopis teistes online platvormides. Märkimist väärib aga asjaolu, et väljamakse sooritamisel e-rahakotist sinu (panga)kontole võib kaasneda teatud tasu. Skrill, Neteller ja MuchBetter on head näited e-rahakottides kuhu on võimalik vahendeid kasiinodest välja kanda.

Pangaülekanded

Teil on võimalus saada oma võidud kätte otse pangakontole, loovutama oma konto rekvisiite kasiinole. Selliste vahendajatega nagu Trustly, Zimpler ja Interac laekuvad vahendid su kontole koheselt. Nende lahenduste kasutamisel, jõuavad väljamaksed sinuni tavaliselt paari tunni jooksul peale kasiinopoolset kinnitust.

Kui võrrelda seda klassikalise pangaülekandega, siis sel juhul võib rahvusvaheliselt tegutsevalt online-kasiinolt raha su kontole laekuda kogunisti 3-7 päeva jooksul. Samuti kaasnevad tavaliselt traditsiooniliste maksemeetodite kasutamisega ka teatud tasud.

(Panga-)Tšekid

Pangatšekid on arusaadavalt kasutusel ainult traditsioonilistes hasartmänguasutustes ning Eesti mängijale võib see lahendus näida kontvõõras. Suuremaks puuduseks tšekkide kasutamisel võib pidada väljamakseid, mis tavaliselt võtavad kaua aega.

Krüptovaluutad

Parim lahendus mängijatele, kes soovivad oma väljamakseid kätte saada silmapilkselt on krüptovaluuta. Teie võidud laekuvad kontole loetud sekundite vältel peale kasiinopoolset kinnitust. Samuti vaadatakse krüptomaksed kasiinosiseselt kiiresti üle, nii et võid kindel olla, et saad oma võidud kätte mõne minutiga.

Enamus krüpto-kasiinosid ei kohalda nende maksete töötlemisel lisatasusid. Kuid siiski lisanduvad krüpto ülekannete puhul väiksed võrgutasud, seoses plokiahela kasutamisega.

Kuidas optimeerida väljamakse protsessi

Hasartmängude lehtedel puudub üldiselt kindel ajavahemik, mis kulub väljamaksete töötlemiseks. Ajaline kulu oma võitude kättesaamiseks oleneb suuresti kasiinole ja ka su enda asukohale.

Parimates kasiinodes, ning eriti veel krüptoga arveldatavates, toimub väljamaksete kontroll automaatselt ja raha liigub koheselt su poole, kui oled täitnud kohaldatud tingimused. Vastasel juhul võib teie väljamakse viibida või hoopis lükatakse tagasi.

Mõnes teatud kasiinos võib halduril võtta 24h või isegi enam, et üle vaadata su kontoseis ja ajalugu. See lahendus on tihti rakendatud Inglismaa kasiinodes, kus seda lubavad kohalikud eeskirjad. Tasub arvestada, et ka mõne teise riigi hasartmängude pakkujal võivad esineda sarnased eeskirjad.

Siin on mõned näpunäited mida saad kasutada, et vältida oma väljamakse viivitust või tagasi lükkamist:

 • Täida boonustega kaasnevad panustamistingimused: Kui sul on aktiivne boonus, mida sa pole jõudnud läbi mängida, siis sellisel juhul lükkab kasiino väljamakse edasi. Mõnel juhul antakse sul ka võimalus loobuda boonusest.
 • Täitke kõik teised boonustega kaasnevad reeglid ja tingimused: Lugege kindlasti läbi kõik boonuste tingimused, enne nende vastuvõtmist. Mängige ainult lubatuid mänge ning ärge panustage üle maksimaalse ühekordse panuse piiri. Antud eeskirjade rikkumine võib raskendada teie väljamakseid.
 • Edastage oma dokumendid varakult: Enamus suuri kasiinosid eeldab oma mängijate isikukontrolli ja sellega seoses paluvad edastada isiku kinnitamiseks oma dokumendid. Veenduge, et olete seda ka teinud, enne kui hakkate väljamakset sooritama. Vastasel juhul ei saa te väljamakset teha ning isikukontroll võib võtta aeg 24h või olenevalt asukohast enamgi.


Millega peaks arvestama makseviisi valikul

Kuigi kasiinod pakuvad palju erinevaid lahendusi ülekannete sooritamiseks, siis ei pruugi need kõik just teile sobilikud olema. Peaksite arvestama teatud teguritega, mis töötavad enim teie kasuks ning me koostasime selleks ka nimekirja:

 • Ülekannete Kiirus: Enamustel hasartmängulehtedel toimuvad sisemaksed mõne sekundiga, seega peaks sind hoopis huvitama väljamaksete kiirus. Otsuse langetamisel kaaluge neid makseviise mis lubavad teil oma võidud kätta saada võimalikult kiiresti. E-rahakotid on tavaliselt kõige kiirem lahendus traditsioonilistes kasiinodes, mida on kindlasti ka krüptomaksed.
 • Turvalisus ja Privaatsus: Te peaksite samuti arvestama oma isiklike andmete ja makserekvisiitide kaitstuse. Kõige tähtis samm selleks on valiku osutamine turvalise ja litsenseeritud kasiino kasuks, kuna nad pakuvad tavaliselt ainult turvaliseks peetud lahendusi. Kui eelistate hoida oma pangakonto rekvisiite enda teada, mõelge niisugustele lahendustele nagu krüptovaluuta ja e-rahakotid.
 • Kättesaadavus Piirkonniti: Olenemata sellest kui hea üks makseviis olla võiks, poleks sellest eriti suurt kasu, kui see pole kättesaadav sinu asukohas. Vali oma asukoha järgi kõige parim lahendus, mis loomulikult toetab ka kohalikku valuutat.
 • Maksete Tasud: Mõned maksevahendajad rakendavad teatud ülekanne puhul oma teenuse kasutamise eest vahendustasusid. Otsige lahendusi kus ülekanded on tasuta või nõuavad väga madalat tasu.
 • Sobilikkus Boonusteks: Erinevatel põhjustel, võivad mõned kasiinod piirata boonuste kättesaadavust, kui sooritad sissemakset teatud makseviisiga. Enne kui valid sissemaksuks endale sobiva viisi, vaata korralikult üle ka boonuste reeglid ja tingimused, et vältida ebameeldivusi.

Mobiilimaksed

Tänapäeva mobiilisõbralikus online-kasiinode maailmas oleks igati loogiline, et makselahendused töötavad ka nutitelefonis. Õnneks töötab enamus kasiinosid mobiilis laitmatult. Kaardid, e-rahakotid, pangaülekanded või krüptovaluutad - kõiki neid saab kasutada mobiil-kasiinodes. Mobiil on koguni mõne makseviisi puhul ka kõige kiirem lahendus, sest sel on oma app.

Mobiilides on olemas ka täitsa eraldiseisvad lahendused maksete sooritamiseks. Erinevalt tavalistest võimalustest, mis töötavad mobiilis ja arvutis, on need kättesaadavad ainult nutitelefoni kaudu. Mõned näited: Apple Pay, Google Pay, Boku ja paljud teised.

Nende lahenduste kättesaadavus on seotud teie asukohaga ja mõnel juhul ka seadmest endast. Puuduseks nende lahenduste puhul võib pidada asjaolu, et tavaliselt puudub võimalus väljamakse sooritamiseks.

Kokkuvõte

Sujuva makseprotsessita ei pruugi ükski kasiino pakkuda piisavalt rahuldust. Selleks on mõistlik võtta aega ja kaaluda erinevaid lahendusi oma asukohast lähtuvalt. Õnneks aitasime selles ülevaates teile selgitada parimad makseviisid ning te saate sobivaima lahenduse endale ise välja valida.

Kui te eelistate makseteks kasuta Fiat-valuutasid, siis võib parimaks valikuks osutuda teile e-rahakott. Lihtsalt langetage valik oma asukohast sõltuvalt ning täheldage, et sel oleks madalad ülekandetasud.

Krüptovaluuta on aga samuti väga hea alternatiiv, eriti nendele mängijatele kes ei saa teha ülekandeid oma kohalikus valuutas. Krüptomaksed on kiiremad ja pakuvad veelgi enam privaatsust. Lisaks annavad nad võimaluse saada kasiinodes ka suuremaid boonuseid.

Kokkuvõtteks soovitame tähelepanelikult üle vaadata kõik kirjeldatud võimalused, enne kui langetate oma otsuse. Soovitame proovida kasiinot, kelle valikus on rohkem makseviise, sellisel juhul saate kasutada just sellist lahendust nagu soovite, millal soovite. Soovime teile edu edaspidistel kasiinoseiklustel!

Mis on kiireim võimalus väljamakse sooritamiseks kasiinos?

Kiireim võimalus online-kasiinost väljamakse sooritamiseks on krüptovaluuta. Traditsioonilistes kasiinodes on selleks võrdväärsed e-rahakotid.

Kas ma saan kasutada sama lahendust nii sisse- kui väljamakseks?

Jah, teil on võimalus kasutada sama makselahendust sooritades nii sissemakseid kui ka väljamakseid. Enamustes kasiinodes on kogunisti kohustuslik eelnevalt teha sissemakse, peale mida tekib võimalus teha maksemeetodiga ka väljamakseid.

Kuidas sooritada makseid online-kasiinos ohutult?

Esmalt peate valima kasiino millel on kehtiv tegevuslitsents ja veebileht ise kasutaks SSL sertifikaate. Järgmise sammuna valige endale nimistust mainekas maksevahendaja. Enne oma makserekvisiitide sisestamist, veenduge et asute õigel lehel.

Mis dokumendid ma pean edastama isikutuvastamiseks?

Enamustes kasiinodes on isikutuvastuseks vajalik kehtiv ID dokument või juhiluba. Võib tekkida ka vajadus edastada hiljutine kodune arve (kommunaalid või muud arved) või pangakonto väljavõte. Vaadake üle kasiino reeglid ja tingimused, et teada saada missuguseid dokumente võib vaja minna.

Kas ma saan tühistada aktiivse väljamakse taotluse?

ah, mõned kasiinod lubavad teil tühistada oma töötlemisel olevat väljamakset. Kuid selleks peate te jõudma edastada oma palve, enne kui väljamakse on kasiinosiseselt üle kontrollitud ja teie kontole saadetud.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.