Mis on VideoPokker?

Nagu nimigi ütleb, on video pokkeri idee ja teostus inspiratsiooni saanud tavapokkerist, mille puhul grupp mängijaid kasutavad oma teadmisi, oskusi ja raha, et vastased üle kavaldada. Videopokkeri puhul on olukord lihtsam- panuseid teed arvuti vastu ja võidu saad olenevalt õnnest ja sellest, kui hästi oma kaarte valid.

video poker main

Mis kasiinodes saab video pokkeri mängida

Lühidalt öeldes jagatakse mängijale videopokkeris viis kaarti, seejärel peab mängija otsustama, kas jääda saadud kaartide juurde või vahetada mõni neist või kõik kaardid uute vastu. Kõige olulisem detail videopokkeri puhul on võidutabel, mis võib iga video pokkeri tüübi puhul erineda, kuid mis määrab selle, millal võidu saad. Kui moodustad viie kaardiga võidutabelis välja toodud pokkerikäe, ongi mänguvoor läbi ja saad võidusumma vastavalt tabelile. Enamasti on võidutabel sarnane tavapokkeri kätele, kuid mõnes videopokkeri variandis saad võite ainult eriliste kaardikombinatsioonide eest.

Tasuta videopokker – boonused ja kampaaniad

Pane oma õnn proovile videopokkeri eripreemiatega ja võidad igal juhul olenemata, kas sul just täna õnne on. Kombineeri nõutud võidukombinatsioon ja saad mängida kasiino kulul ilma oma raha sisse panemata.

Video pokkeri tüübid

Kui oled otsustanud videopokkerit järele proovida ja sisened online kasiino mängutuppa, võid märgata, et valida saad erinevate videopokkeri tüüpide vahel. Levinumad neist on “Jacks or Better”, “Jacks or Better Double Up” ja “Deuces Wild”, kuid võid tähele panna ka “Tens or Better”, “Aces and Faces”, “Joker Poker” ja muid variante. Mille poolest need erinevad, on võidutabeli ja vahel ka kaardipaki suuruse poolest. Näiteks “Tens or Better” mängul saad võidu paari kümnete või nendest kõrgemate kaartidega. “Deuces Wildil” on aga number kahed Wildid ja asendavad võidukombinatsiooni moodustamisel kõiki teisi kaarte. “Joker Poker” mängul asendab teisi kaarte jokker, mis teistes videopokkeri mängudes puudub.

Soovitame alustada “Jacks or Better” mänguga, mis on kõige levinum ja lihtsasti äraõpitav. “Jacks or Better” mängul on kõige madalam võidukombinatsioon soldatite paar.

Kuidas videopokkeri online mängida?

Videopokkeri mäng algab sellega, et saad omale viis kaarti ja pead otsustama, millised jätta ja milliste asemele soovid uued kaardid saada. Selle otsuse pead tegema vastavalt võidutabelile, mis on välja toodud iga videopokkeri variandi juures. Näiteks, kui mängid “Tens or Better” mängu ja saad kohe alguses kätte paari kümneid või paari pildiga kaarte, siis neid välja vahetada kindlasti ei tasu.

Soovitame kohe alguses ära otsustada, milliseid võidukombinatsioone võidutabelis jahtima asud ning sellest lähtuvalt valida oma panuse suurus ja taktika. Kui teed suure panuse, ei ole mõtet riskida väikese tasuvusega võidukombinatsiooni saamise nimel. Kuigi tegemist on õnnemänguga, siis ometigi on videopokkeris mängija oskustel märksa suurem roll kui näiteks mänguautomaatidel rullikuid keerutades, kus teadmiste ja oskuste roll on minimaalne.


Kokkuvõte:

Videopokker on lihtne mäng, mille mehaanika sarnaneb pisut slotimängudele, kuid mis tegelikult järgib tavapokkeri reegleid. Tehes mistahes videopokkeriga algust alusta alati võidutabeli tutvumisega, et olla kursis, mis kombinatsioon kui suuri võite pakub. Sellest olenevalt saad paika panna oma panustamise strateegia ja vajadusel võtta kaalutletud riske.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.