Millised on parimad kasiinod ja kasiinode pokkeritoad?

Tuleb tunnistada, et see võib olla väga subjektiivne ja sõltub täielikult mängija eelistustest. Osade mängijate jaoks on tähtis esteetika ehk väline ilu, veebisait peab välja nägema hea ning, et seal viibides tekiks hea tunne. Teiste mängijate jaoks on jällegi tähtis kasutajamugavus ja tehnoloogilised lahendus, samuti kiirus ja lai mobiilsete mängude olemasolu. Mõned tähtsaimad aspektid, millega nõustuvad ilmselt enamik mängijatest on head boonused ja kampaaniad. Lisaks on kindlasti tähtis turvalisus ja usaldusväärsus, mis õnneks Eestis litsentseeritud kasiinode puhul polegi kaheldav. Veel lisanduvad hea mängudevalik ja korralik klienditugi. Alljärgnevalt oleme kokku kogunud online kasiinod, mis meie arvates on ühed parimad kasiinod internetis.

Valikuid on palju ja meie lehelt peaks leidma enda jaoks parima kasiino ka kõige nõudlikum mängija. Mis teeb meie arvates ühest kasiinost parima online kasiino? Toome sinuni väikese ülevaate sellest, mis muudab meie arvates ühe kasiino teisest silmapaistvamaks ja millised on aspektid, mida vaatleme.

Parim kasiino pakub tavaliselt ka parimaid boonuseid

Enesestmõistetavalt on enamik mängijate jaoks Eesti kasiinodes tähtsaim vaatluspunkt tervitusboonus/ed ja muud lisahüved. Kasiino boonused ütlevad tihti kasiino kohta päris palju, sest see kujundab ka nende maine. Parimad kasiinod pole boonustega kitsid ja nende jaoks pole probleemi, kui nad peaksid kaotama raha pakkudes mängijatele korralikke boonuspakette.

Tulles tervituspakettide ehk kasiino tervitusboonuste juurde on tegu tavaliselt kõige suuremate ja heldemate boonustega, mida kasiinod üldse mängijatele pakuvad. Enamikel juhtudel saab mängija sissemakse ehk deposiidi boonuse esimesel sissemaksel. Paljud kasiinod jagavad tervituspaketi mitmeks osaks, pakkudes näiteks 100% – 200% sissemakse boonust esimesel kahel või kolmel sissemaksel. Tihti lisanduvad paketile ka tasuta spinnid, mida pakutakse tuntud ja populaarsetel mänguautomaatidel. Tasuta spinnide arv jääb vahemmikku 10-200 tasuta spinni iga sissemakse kohta. Aeg-ajalt teevad Eesti kasiinod ka promode raames erilisi tervituspakette, mis võivad sisaldada lisaboonuseid ja veelgi rohkem tasuta spinne. Leides kasiino, mis pakub tervituspaketis lisaks boonusele 200 või enam tasuta spinni, on tegu pakkumisega, mis on väga helde ja seda tasub kindlasti kasutada.

Astudes korraks tervitusboonuste juurest kõrvale, on palju teisi boonuseid, mida parimad online kasiinod pakuvad. Näiteks pakuvad kasiinod fikseeritud boonuseid, mis on saadaval kindlastel kellaaegadel või nädalapäevadel (lõunamängud, nädalavahetuse boonused, kolmapäeva- ja reede boonused, happy hour ja paljud teised analoogsed pakkumised). Paljud kasiinod annavad uutele liitujatele tasuta spinne isegi ilma sissemakset tegemata. Ainukeseks nõudeks ongi kont registreerimine ja sul on võimalik kasiinomänge ja mänguautomaate tasuta proovida. Kui sul on õnnelik käsi, siis võid tasuta spinnidega võita tõeliselt suure summa, ilma oma rahaga riskimata.

Parimate kasiinode mänguvalik: midagi iga mängija maitsele

Parimad online kasiinod pakuvad eranditult väga head ja laia mängude valikut. Parimate kasiinode mängude portfoolios on kasiinomängud, mänguautomaadid, bingo, kraapekaardid, lauamängud, spordiennustus. Igas mängukategoorias on suur ja lai valik mänge. Suurel mängude valikul on palju eeliseid. Esiteks leiab iga mänguhuviline omale sobivad mängud. Teiseks, suur mängudevalim ei lase mängudest tüdineda. Kui mänguautomaatidel mängimisest tekib tüdimus, saab vahelduseks proovida live-kasiinot , online bingot või miks mitte teha hoopis spordiennustus oma lemmik spordialale või spordisündmusele. Mängud peavad olema vaheldusrikkad ja võimalused mitmekesised, siis tunneb mängija, et tegu ongi parima kasiinoga.

Parimad kasiinod pakuvad kindlasti mänguarendajate NetEnt, Microgaming, Play N’ GO, Quickspin ja Yggdrasil poolt loodud mänge. Need on kindlasti mängutootjad, kelle mängud peaks olema igas parimas online kasiinos. Eelpool nimetatud mänguarendajad ja tootjad pakuvad kõrgekvaliteedilisi kasiinomänge paljudes erinevates mängukategooriates.

Eestis litsentseeritud kasiinod on parimate online kasiinode seas

Eesti kasiinod on ka rahvusvaheliselt parimate online kasiinode seas, selles pole midagi imelikku, sest Eesti kaughasartmängude korralduslitsentsi saavad vaid usaldusväärsed kasiinod, mis tagavad eelkõige mängijate heaolu. Parim asi Eesti kasiinode juures on see, et mängijad saavad klienditoega suhelda eesti keeles ja samuti on kõik kasiino veebisaidil leiduv info, mängureeglid ja muu vajalik info olemas eesti keeles. Eesti kasiinode tervitusboonused on loodud spetsiaalselt Eesti mängijatele, mille läbimängimise tingimused on enamasti palju lihtsamad kui rahvusvahelistes netikasiinodes. Paljudel juhtudel ei kehtestata näiteks tervituspaketis olevatele tasuta spinnidele üldse läbimängimise tingimusi ja kõik võidud saab kätte ilma raskeid tingimusi täitmata.

Mitmed Eesti kasiinod on paljuski suunanud oma tegevuse Põhjamaadesse (nt. Soome, Rootsi, Norra), mis võimaldab kiiremat ja suuremat arengut nii kasiinole kui ka seeläbi paremaid hüvesid Eesti mängijatele. Mõned suuremad kasiinod, mis on loodud väljaspool Eestit, kuid on omandanud Eesti hasartmängude litsentsi, pakuvad samuti Eesti mängijatele kohandatud boonuseid ja kampaaniaid, mis võivad olla väga helded just tänu nende suurele rahvusvaheliselt haaratud turuosale. Mida paremini läheb online kasiinol, seda rohkem pakub kasiino boonuseid, tasuta spinne ja muid kolossaalsete rahaliste ja esemeliste auhinnafondidega kampaaniaid. Litsentseeritud kasiinodes on turvalisus ja usaldusväärsus täielikult garanteeritud ja mängijatel pole põhjust võidetud raha pärast muretseda. Kõik kasiinovõidud kantakse pangakontole kiirelt ja on seadusest tulenevalt maksuvabad.

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.