Revolver Gaming Logo
Pakkuja: Revolver Gaming
RTP: 96.01%
Loodud: 14/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kui 300 mündid
Kus saad mängida Revolver Gaming slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni €1000

Vaata Dragon Spins videot

Dragon Spins ülevaade

dragon spins slot revolver

Dragon Spins on Revolver Gaming nimelise kasiinomängude looja slotikas, mis räägib loo Aasia kõige ikoonilisematest juhtumistest. Tegemist on volatiilse mänguga, millel on kõrge võidupotentsiaal ja suurepärane graafika. Dragon Spins pakub sobivat mänguelamust kaasaegsele slotihundile, kes ei pelga ka pisut suuremaid riske võtta. Aasia teema ei ole millegi poolest küll originaalne, kuid hulk erinevaid boonuseid teeb Dragon Spinsist põneva elamuse igal juhul.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Dragon Spins pakub standardset 5×3 positsioonide ja 25 võiduliiniga mänguvälja, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 9290-kordselt.

dragon spins slot screen

Saad pisut rohkem teada Hiina rikkalikust kultuurist, mille lahutamatuks osaks tasakaal mees- ja naisenergiate vahel. Näed rullikutel nii Yin ja Yan logosid, draakoni münte, draakoneid, kilpkonni, kalu kui ka muud temaatilist. Väiksemaid võite pakuvad kaardimängust tuttavad ikoonid.


– BOONUSED

Yin Yang logo on mängu wild asendussümbol ja pidama võib see jääda kolmel keskmisel rullikul. Scatteriks on kuldne münt draakoniga ning see võib pidama jääda mistahes rullikutest. Püüa saada korraga vähemalt kolm scatterit ja teenid tehtud panuse väärtuse tagasi kahekümne kordselt pluss viis mänguvooru kasiino kulul.

Boonusvoorus lähevadki asjad huvitavaks, sest mängu tuleb kasvava väärtusega võidukordaja ja järjestikkused võidud boonusvoorus.


– KOKKUVÕTE

Dragon Spins on Hiinateemaline mäng, millel panuse suuruseks saad valida 25 sendist 250 euroni keerutuse kohta. Mängu tavarežiimil saad tehtud panuse tagasi kuni 20 kordselt ja boonusvoorus ka kuni 9290 kordselt. Nagu juba öeldud, on tegemist volatiilse mänguga, mis sobilik suuremat riski taluvate slotisõprade jaoks.

Meeldiks mängida Revolver Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Revolver Gaming 95.62% 21. Aug 2019
squish slot

Squish

Näita rohkem