Squish ülevaade

squish slot revolver gaming

Squish on suurepärase graafikaga värskuse ja puuviljade teemaline mäng uuelt Revolver Gaming mänguloojalt. Slott pakub mänguvälja 6×6 positsioonidega ja unikaalset boonuste kokteili. Võite saad ikka vasakult paremale kolme või enama sama sümboli reastamisel.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kuigi tegemist on puuviljade teemalise slotiga, ei ole sellel midagi ühist nostalgiat pakkuvate vanakooli mänguautomaatidega. Slott paistab silma värske kujunduse ja erksate värvidega ning tegevus toimub paksus vihmametsa džunglis.

squish slot screen

Sümbolite hulgast leiad kõik mahlased puuviljad ja aiasaadused nagu arbuusid, maasikad, kiivi, mustikad, sidrunid jne.


– BOONUSED

Nagu juba öeldud, saad võite igal korral, kui suudad vasakult paremale saada järjestikkustel rullikutel kolm sama sümbolit. Peale iga võidu moodustumist haihtuvad selles osalenud ikoonid ja asenduvad uutega. Nii võid võita mitu korda järjest ilma, et peaksid uue spinni jaoks raha mängu panema.

Kui mõtled tasuta spinnide vooru pääsemise peale, siis selleks peab moodustuma võiduliin kuuest samast sümbolist. Nüüd saad kümme mängukorda kasiino kulul võimalusega boonusvoor taaskäivitada nüüd juba kõigest nelja sama sümboliga.

Kui saad korraga viis omavahel ühenduses olevat sama sümbolit, muudab mäng need ”kolossaalseteks” sümboliteks, mille abil uute võidukombinatsioonide moodustamine on juba imelihtne.


– KOKKUVÕTE

“Squish” on kasiinomängude maailma komeedi “Revolver Gaming” mänguautomaat, mis pakub moodsat äktšionit populaarseid puuvilja sümboleid kasutades. Boonustest võid sattuda paigalejäävate wildide, tasuta spinnide vooru ja muude tulusate boonusvoorude peale. Samuti on käigus kosena langevad sümbolid, mis teevad võimalikuks järjestikkuste võitude saavutamise.

revolver logo black
  • Mängutootja: Revolver Gaming
  • RTP: 95,62%
  • Asutatud: 21/08/2019
  • Mänguliik: Slots

Teised mängud tootjalt Revolver Gaming

dragon spins slot
revolver logo black
Dragon Spins
Välja antud: 14.02.2020 RTP: 96,01%

Nendes kasiinodes saad sa mängida Squish pärisrahaga

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.