Tervitusboonused

Kellele ei meeldiks raha võita ning põnevus kui rullikud keerlevad või areenile astub sinu lemmiksportlane? Kasiino-ja spordiennustuse peale panustajad on kirglikud inimesed, kes armastavad kvaliteetselt aega veeta ning tahavad selle eest ka väärilist tasu saada.

Lisaks erinevatele kampaaniatele ja pakkumistele kuulub iga kasiino-ja spordiennustuse portaali boonuste hulka ka tervitusboonus või isegi mitu. Üldjuhul on tervitusboonus, uue mängija tasuta panus/riskivaba panus, uue mängija tasuta spinnid või ka tervitusboonuste pakett kõige suurem boonus, mida kasiino pakub. Uue mängija tervitusboonuse eesmärk on tähelepanu tõmmata ning meelitada potentsiaalne klient mängima just tervitusboonust pakkuvas kasiinos. Vahel võib aga hoopis juhtuda, et oodatud efekti asemel kipuvad mängijad hoopis avama kontosid paljudes erinevates kasiinodes eesmärgiga ära kasutada just need väärtuslikud uue mängija tervitusboonused.

PARIMAD TERVITUSDIILID EESTIS

Eestis pakub kõige suuremat kasiinoboonust Optibet kasiino, kes paneb välja koguni 1000€ väärtuses tervitusboonuste paketi, Kingswin kasiinos saad esimese 5 sissemaksega 555€ boonuseid ja 155 tasuta spinni ning näiteks Unibeti alla kuuluvas Maria kasiinos saad mängimist alustada 300€ väärtuses VIP-boonusega.

Spordiennustuse tervitusboonustest torkavad eriliselt silma Betsafe’i 100€ väärtuses tasuta panuste diil ja Coolbeti 100% kuni 150€ spordiboonus. Optibetis saab uus mängija alustada mängimist 100% kuni 100€ boonusega.

KOKKUVÕTE

Tervitusboonused on suurepärane võimalus alustada uues kasiinos mängimist rohkemate vahenditega kui sa kasiinosse ise sisse kannad. Kõige levinum tervitusboonus on sissemakseboonus, millele kehtivad läbimängimise nõuded, mis tuleb täita enne väljamakse tegemist. Lisaks sissemakse boonustele on laialt levinud ka tasuta spinnid, cashback-kampaaniad ning spordiennustuses tasuta panused ning riskivabad panused.

Enne tervitusboonuse jaoks sissemakse tegemist soovitame tutvuda vastava kasiino boonuse reeglitega.