Uus Wisho kasiino kingib 350 spinni uutele mängijatele

wisho kasiino tervitusboonus kampaania

Uskumatu, aga tõsi – Wisho kasiino kingib enda uustulnukatele tervet 350 tasuta spinni .

See kampaania koosneb kahest etapist. Peale registreerumist ja esimese sissemakse tegemist saab mängija kohe enda kontole 200 tasuta spinni ning kohe peale teise sissemakse tegemist on saadaval veel 150 spinni. Kas pole tore?

Esimeses etapis jõuavad sinuni tasuta spinnid, mida saad kasutada Wixx mängus Nolimit City ning iga tasuta keerutuse väärtus on 0.10€. Teises etapis saad tasuta spinnid Hackshaw mängus Warrior Ways ja seal iga tasuta keerutuse väärtus on samuti 0.10€.

Kampaania on saadaval kõikidele Wisho uutele mängijatele ning saate mängida 2500 erinevat mängu Wisho kasiinos. Wisho lehel on kirjas, et boonuse läbimängimisnõue on võrdne vähemalt 25-kordse boonus ja pärisraha summaga. Pead siiski meeles pidama, et minimaalne sissemakse sel juhul on 20€.

Lisaks meeldivale tervituspakketile pakub Wisho enda klientidele igapäevast cashbacki.
Seda boonust saavad taotleda kõik mängijad, kes on kaotanud sissemakse summas rohkem kui 20 eurot, kelle kontot ei ole peatatud, kelle aktiivne saldo on alla 20€ ja kelle kontol pole ülejääki.

Saate selle kampaania jooksul võita hüvesid, näiteks raha tagasi või tasuta keerutusi.
Kui kaotad esimese stsenaariumi korral 20–500€, saad järgmisel päeval boonuskeerutused või superkeerutused.
Teise stsenaariumi korral, kui teie kahjum ületab 500€, võite saada 10% raha tagasi .


Mine kampaania lehele: https://www.wisho.com/ee/info/promotions/welcome-offer/

See koduleht kasutab küpsiseid, et muuta paremaks teie külastuskogemust. Veebilehe edasisel kasutamisel või selle sõnumi sulgemisel, nõustute te küpsiste kasutusega.