NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.42%
Loodud: 02/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €75
  • Võimalik võit: kuni 450,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Rise of Maya videot

Mängi Rise of Maya demo versiooni tasuta

Rise of Maya ülevaade

rise of maya slot netent

Rise of Maya on Net Entertainment nimelise mängutootja slotikas 5×3 mänguvälja ja kümne võiduliiniga. Mängul räägitakse lugu iidsetel aegadel domineerinud maiade impeeriumist, keda peetakse ühtedeks kaasaegse tsivilisatsiooni alusepanijateks. Hea õnne korral võid tabada nelja wild asendussümbolit, millest kaks on sama rulliku kõigile väljadele laienevad.

Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 150 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võit ka kuni 2500 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Rise of Maya tegevus toimub iidse maiade templi müüride vahel ning sellel on pisut süngem atmosfäär.

Positsioonidel näed maiade kultuurile omaselt kujundatud vähemväärtuslikke A, K, Q, J ja 10 ikoone pluss viite erinevat maiade püha maski sümbolit. Maskidest väärtuslikem maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 0,5, 5, 50 ja 250 kordselt kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5.

rise of maya slot screen main

Rise of Maya mängul saad kasu lõigata nelja erinevat tüüpi wild ikoonidest, millest kaks võivad laieneda sama rulliku kõigile väljadele.


– BOONUSED

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vaja vähemalt kolme wild või scatter boonussümbolit. Alustad 15 mänguvooruga kasiino kulul nii, et kõigist rullikutest, millel wildid pidama jäid, saavad “kuumad rullikud” ja kui neil jäävad pidama mao pildiga wildid, saad täies ulatuses wildidega kaetud rulliku.

rise of maya slot screen

Scatter Nudge funktsioon võib käima minna mistahes ajal, kui keerutus võitu ei too. Wild ja scatter boonussümbolid lisanduvad mänguväljale käivitades tasuta spinnide vooru või pakkudes lisa tasuta keerutusi.


– KOKKUVÕTE

Rise of Maya on lihtsa kujundusega tehtud NetEnti slotikas, mis räägib loo mõjuvõimsate asteegi kuningate tegemistest. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel põnevust kruvivad “kuumad rullikud” tasuta spinnide voorus. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2500 kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem