Net Entertainment – mängulooja ülevaade, suurim ja parim valik slotte!

Kui kasutada miliaartermineid, siis online kasiino maailmas võib Net Entertainmenti (NetEnt) mängutootjat võrrelda soomustankiga. Ei ole liialdus kui väita, et ollakse kasiinotarkvara tööstuse absoluutses tipus ning mida peetakse üheks kõige enimtunnustatud mängutootjaks üldse. Põhjus selleks on lihtne- nende mängudes on esindatud kõige uuenduslikemad võtted boonuste jagamiseks, täiuslik graafika ja mitmekesine sisu, millega võistelda suudavad vähesed teised.

NetEntil on pikk ajalugu ja konkurentidega võrreldes suurem kogemustepagas kui firma asutati Rootsis juba 22 aastat tagasi. Alustati vaikselt, kuid nüüdseks on sellest saanud globaalne ettevõte kontoritega Maltal, Poolas, Gibraltaril ja USAs, kus ollakse tööandja rohkem kui 500 töötajale. Erinevalt paljudest konkurentidest on NetEnt omandanud ka hulgaliselt litsentse, mis tagab äritegevuse seaduslikkuse. Muuhulgas omatakse Alderney(AGCC), Gibraltari(GGC), Suurbritannia (GC) ja Malta (MGA) hasartmängu järelvalveüksuste poolt väljastatud litsentse. NetEnti püsivus ja järjekindlus annab neile suurepärase positsiooni, et laieneda uutele turgudele ja pakkuda oma suurepärast mänguvalikut aina rohkematele inimestele.

Meisterlikult loodud mängude sisu ja kasutajakogemus on see, mis eristab NetEnti teistest ja on toonud neile aastate jooksul hulgaliselt kõige kõrgemaid auhindu ja tunnustust. Viimati saadi “EGR Awards 2018” auhinnagalal parima mobiilse mängukogemuse pakkumise eest “EGR Innovation in Mobile” auhind. Viimasel viiel aastal on NetEnt võitnud EGR galal vähemalt ühes kategoorias alati auhinna! Muuhulgas on võidetud “Aasta mängutootja”, “Turvalisimate mängude pakkuja” ja palju muid kategooriaid. Nii paljude auhindade võitmise puhul peavad nad ju ometi midagi õigesti tegema, on nii?

Näita rohkem slotte

Kus saad mängida NetEnt slotikaid

unibet kasiino veebileht
100% kuni €200 + 20 tasuta spinni

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee

paf kasiino website screen 2022
Tervitusboonus 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino eesti veebileht
100% sissemakseboonus kuni Є400

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

Mille poolest on NetEnt eriline?

Maailma tunnustatuima mängutootja tiitli saamine ei ole kerge ülesanne, kuid kui mängid NetEnt slottidel, saad aru, mis selle taga on. Vallatud karakterid, uusim tehnoloogia ja lõbusus teevad kokku ideaalse mängukogemuse. Enim panustatakse just innovatiivsusele, mis tähendab, et mängijatele pakutakse alati uusi lahendusi, üllatuslikke boonuseid ja trikke, mis hoiavad tähelepanu erksana ja mõjuvad värskendavalt.

Peale uuenduslikkuse paistab NetEnt silma ka kristallselge graafika, maagiliselt armsate mängutegelaste ja hämmastavalt suure mängude valiku poolest. See tähendab, et isegi kui oled keerutanud paljusid erinevaid rullikuid, siis NetEntil on alati midagi põnevat, millega sind üllatada. Nende mängude lihtsus ja mitmekesis on midagi mis kütkestab igat mängijat ning seetõttu ollaksegi oma ala parimad.

NetEnti üks suurimaid prioriteete on suurepärase kasutajakogemuse võimaldamine ka mobiilimängudes, mis tähendab, et kõik mängu osad toimivad tõrgeteta ja sujuvalt. Tänu sellele saavad mängijad nende laia mängude valikut nautida lisaks arvutile ka mobiilis ja tahvelarvutis! Tänapäeva liikuva elustiili puhul on mobiilis mängimine väga levinud ning NetEnt mänge saad mängida ka otse brauseris ilma mingit lisatarkvara alla laadimata. Ka live-kasiino mängud on tehtud mugavalt mobiils mängitavaks, seega ruleti või blackjacki eelistajad saavad unustamatu kogemuse kasvõi ilma tugitoolist lahkumata!

Mis tüüpi mänge NetEnt pakub?

Oleks sobilikum küsida, et mida neil ei oleks? Tõele au andes on NetEnt esindatud kõigis mängukategooriates ja veel lisaks...Kõige suurema osa nende mängudest moodustavad mänguautomaadid ja ilma kahtluseta on nad nende loomises maailma parimad. Tuhanded eriteemalised slotikad alates fantaasiast, maagia- ja ulmeteemadest kuni sinu lemmikfilmitegelasteni välja! Kõigil nende slottidel on fantastiline visuaalne kujundus ja heliefektid ning laitmatu kasutajakogemus tagamaks mängu sujuv toimimine. Kui sa peaksid nende laiast valikust alguses olema pahviks löödud ja ei tea kust alustada, siis soovitame õnne proovida “Hall of Gods”, “Planet of the Apes” ja “Finn and the Swirly Spin” slotikatel!

NetEnt pakub ka erinevaid lauamänge, milliseid mujalt ei leia- sellel lihtsal põhjusel, et NetEnt leiutas need ise välja! Jah, nende valikust ei puudu klassikalised lauamängud, mida teavad ja mängivad kõik, kuid leiad ka tõeliselt originaalseid mänge, mis tõepoolest nihutavad loovuse piire. Üks neist mängudest on Berryburst MAX- võrdlemisi uus NetEnti lauamäng uskumatult terava ja stiilse graafikaga. Berryburst Max mängus on võimalik oma panuse summa tagasi võita koguni 6000-kordselt, lisaks muid ägedaid omadusi nagu “plahvatavad Wildid”, “kobar-maksab”(cluster pays) ja “Wildid kõigil rullikutel”. Proovi järele ja saad varsti teada, miks see nii paljudele meeldib!

NetEnt on üks väheseid mängutootjaid, mis laseb oma kodulehel oma mänge tasuta proovida pakkudes mänguraha ja võimalust saada mängust aimu enne kui pärisraha peale mängimist proovida.

Kus saab NetEnt mänge mängida?

Olles üks populaarsemaid mängutootjaid maailmas võib NetEnti mänge leida peaaegu igas vähegi suuremas kasiinokeskonnas. Siiski ei lase NetEnt oma mänge pakkuda igaühel kuna neid seovad litsentsilepingud autoriteetsete järelvalveorganisatsionidega.

Viska pilk peale meie kasiinode välimäärajale ja oledki valmis teele asuma!