NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.10%
Loodud: 04/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.1 – €500
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Finn’s Golden Tavern videot

Mängi Finn’s Golden Tavern demo versiooni tasuta

Finn’s Golden Tavern ülevaade

finns golden tavern slot netent

Finns Golden Tavern on Net Entertainment nimelise mängulooja iiriteemaline mäng, mis kasutab 5×5 mänguvälja. Sloti peategelaseks on kaval pisihaldjas, kes lubab mängijad juhatada peidetud varanduseni. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 500 euroni spinni kohta ja võite koguda samadest sümbolitest moodustunud klastrite eest. Tegemist on NetEnt iiriteemaliste mängude sarja järjega populaarsele “Finn and the Swirly Spin” slotile.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Finn’s Golden Tavern” tegevus toimub hilisõhtul Iirimaa küla kohalikus kõrtsis. Ka rullikud asetuvad baarilaua taha nii, et mänguväljal näed nii kompassi, küünlaid, õllematte, täringuid ja õllevaate. Sümbolite hulgas märkad ka nelja kuldmünti, millest igaühel on kindel väärtus- 5, 10, 20 ja 50. Kombineeri kolme või enam kuldmünti ja saad preemiana nende väärtuste summa.

finns golden tavern slot bonus screen

Kogu mängul on kergelt pahaendeline atmosfäär, mis viitab, et tõsisem möll on alles ees.


– BOONUSED

“Finn’s Golden Tavern” mängul on käigus Avalanche Reels tehnoloogia, mis tähendab, et võiduliinis osalenud sümbolid haihtuvad ning nende asemele asetuvad uued – nii võid ühe spinniga võita mitu korda järjest.

“Fist Slam” funktsioon võib mängu tulla peale mistahes võiduta spinni. Finn virutab rusikaga vastu mänguvälja liigutades mündi sümbolit ja aidates võiduliini moodustada.

Tasuta spinnide vooru viie priikeerutusega pääsed, kui aardekirstu sümbol jääb pidama keskmisel rullikul.


– KOKKUVÕTE

“Finn’s Golden Tavern” on mitmes mõttes ägedam, kui sama seeria esimene pisut veidravõitu “Finn and the Swirly Spin”. Baarimöllust võid väljuda tehtud panuse väärtuses 500-korda suuremate võitudega samal ajal kui boonusvoorus kergitavad võidukordajad võimalikku võidusummat ka kuni 1000-korda suuremaks.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem