NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.10%
Loodud: 21/06/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €200
  • Võimalik võit: kuni 1,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Double Bang Crackers ülevaade

Double Bang Crackers mängul külastatakse Hiina ühe kõige suuremat linna Shanghaid, mille linnapilt on sätitud ka mängu taustaks. Tegemist on NetEnt nimelise mängulooja slotikaga, mis on kujundatud atraktiivseks just Aasia teemaliste mängude austajate jaoks. Ka hulk boonusfunktsioone teevad keerutamise märksa põnevamaks.

Double Bang Crackers mängul läheb äktšion lahti kolme rulliku ja kümne võiduliiniga mängul, samal ajal kui tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita maksimaalselt kuni tuhandekordselt. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millele lisavad põnevust tasuta keerutused, paarissümbolid ja wild asendussümbolid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Double Bang Crackers on tõeline Hiinateemaline mäng, millel teevad lärmi vali gong, suurejooneline valgusshow ja trummid. Lisaks näed vahvaid punaseid ümbrike ja kaardimängust tuttavaid sümboleid. Mängu kvaliteet on tasemel, kuid originaalsuse ja graafika poolest ei ole tegemist ehk kõige parema mänguga. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 200 euroni keerutuse kohta.

double bang crackers slot screen


– BOONUSED

Double Bang Crackers mängu teevad eriliseks paarissümbolid, mis võivad olla näiteks wildid ja temaatilised ikoonid. Vähemväärtuslikud ikoonid ilmuvad ainult üksiksümbolitena. Sellegipoolest võid üksiksümbolitega kombineerida isegi üheksast samast sümbolist koosnevaid võiduliine.

Kõik väärtuslikumad sümbolid võivad esineda ka teineteisega külgnevalt, kuid wildid võivad seda teha ainult tasuta spinnidega boonusvoorus. Selleks, et kuni kolmekümne priikeerutusega tasuta spinnide vooru pääseda, vajad vähemalt kolme scatter sümbolit. Seajuures wild täidab oma tavapärast võiduliinides tavasümbolite asendamise funktsiooni.

Kui boonusvoorus jäävad wildid pidama teineteisega külgnevalt, võid saada vabalt priikeerutusi ka juurde.


– KOKKUVÕTE

Double Bang Crackers on atraktiivne mäng, millel tormi teevad kahekaupa ilmuvad sümbolid. Hea õnne korral võid võita tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni tuhandekordselt, kuid selleks pead saama samad sümbolid kõigis võiduliinides nii, et vähemalt viis neist oleks gongi pildiga.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem