Snowborn Games Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: Snowborn Games + Microgaming
RTP: 94.07%
Loodud: 13/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 12,500 mündid

Vaata Coin Bash videot

Coin Bash ülevaade

Coin Bash on Snowborn Games ja Microgaming nimeliste mängutootja koostöös valminud online mänguautomaat, mille keskmes jackpot preemiad. Teemaks on kuld ja põrsakesed ning see, kuidas pangast raha kätte saada.

5×3 positsioonidega mänguväljal on 20 võiduliini, mis iseloomulik paljudele teistelegi moodsatele mängudele. Olemas on wildid, hajasümbolid ja tasuta spinnid võidukordajatega.

coin bash slot screen

Coin Bash on keskmise volatiilsusega pakkudes tehtud panusest viis tuhat korda suuremaid võite. Panuse väärtuseks saad valida 20 sendist 50 euroni mänguvooru kohta.


Boonused

Coin Bash mängu üks olulisemaid lisasid on wild asendussümbol, mille tunneb ära W-logo järgi. Lisaks asendusfunktsioonile võib see moodustada ka täiesti iseseisva võiduliini.

Kohe, kui mängu avad, näed mänguväljast vasakul jackpot redelit. Sellel edenedes võid panuse väärtuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt. Kõik oleneb sellest, kui palju hoiupõrsaid sama ajal positsioonidel pidama jäävad.

Tasuta spinnid on osa boonusvoorust, mille nimeks Lucky Star. Alustamiseks vajad boonussümboleid rullikutel 2-4 vähemalt kolmel korral. Lisaks on õnneratas kuni 20 tasuta spinni ja kuni viiekordse võidukordajaga.

Meeldiks mängida Snowborn Games slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem