Microgaming on oma ala gigant - slotid ja mängulooja ülevaade!

Microgaming on üks maailma suuremaid online kasiino tarkvara loojaid üldse ning jätnud slotimängude arengusse oma suure jälje. Aastate jooksul on loodud sadu mänge, mis mängijate poolt väga hästi vastu võetud.

Microgamingu enda andmetel arendati välja esimene kasiinotarkvara välja juba 1994. aastal. See on peaaegu kaks kümnendit varem kui nende konkurendid! 90.- aastatel tekkis Microgamingu asutajal Martin Moshalil revolutsiooniline idee tuua hasartmängud veebi. Jäigi üle ainult kohaldada oma mängud sobivaks erinevatel platvormidel mängimiseks ning ehitada üles mänguvalik, mis rahuldaks ka kõige nõudlikuma mängija soovid.

Microgaming on tuntud hiiglaslike jackpottide poolest. Läbi aegade kõige suurem kasvava jackpotiga võit ongi saadud just Microgamingu slotil, kui üks õnnelik võitja sai kõigest 25 inglise penni suuruse spinniga lausa 20 miljoni dollari suuruse võidu! Vähesed teised suudavad pakkuda nii pirakaid võite! Tänaseks on Microgaming jackpottidena välja maksnud üle miljardi dollari ja see number aina kasvab!

Ettevõtte peakontor asub Mani saarel ja selle tegevust reguleerib Suurbritannia Hasartmängu Nõukogu. Microgaming annab oma panuse ka online kasiino tööstuste turvalisusesse toetades tööstuse regulatoorsete organisatsioonide nagu eCOGRA ja Veebimängude Nõukogu(Internet Gaming Council) tegevust. Tänu nende organisatsioonide tegevusele on ka mängijatel lihtsam eemale hoida ebaseaduslikult tegutsevatest kasiinodest ja vältida pettust.

Microgaming on oma kvaliteetsete mängude, innovatiivsuse ja inspiratsiooni eest, mida kasiinomängude maailma on toodud, võitnud hulgaliselt auhindu. 2017. aastal saadi näiteks Rahvusvahelisel Hasartmängude galaõhtul “Aasta Mobiilne Toode” auhind ja 2016. aastal BEXEpo auhinnagalal tunnustus pakutava kõige suurema online-mängude valiku eest!

Gold Coin Studios Microgaming Slotid 94.09% 22. Dec 2021
dr wildshock mad loot lab slot

Dr Wildshock Mad Loot Lab

Gong Gaming Microgaming Slotid 94.06% 13. Sep 2021
lucky omega slot

Lucky O’Mega

mega moolah the witchs moon slot

Mega Moolah The Witch’s Moon

Old Skool Studios Microgaming Slotid 96.24% 25. Aug 2021
ascension rise of riches slot

Ascension: Rise to Riches

SpinPlay Games Microgaming Slotid 96.33% 2. Sep 2021
alice in wildland slot

Alice in WildLand

4 diamond blues megaways slot

4 Diamond Blues Megaways

Foxium Microgaming Slotid 94.19% 17. Aug 2021
cossacks the wild hunt slot

Cossacks: The Wild Hunt

SpinPlay Games Microgaming Slotid 94.20% 26. Jul 2021
amazing link apollo slot

Amazing Link Apollo

Näita rohkem slotte

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

unibet kasiino veebileht
100% kuni €200 + 20 tasuta spinni

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee

paf kasiino website screen 2022
Tervitusboonus 100 tasuta keerutust mängus Book of Dead

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino eesti veebileht
Kasiino ja Spordiennustus

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

Milles on Microgaming parim

Olles kasiinotööstuses üks kogenumaid tegijaid on Microgamingul omal alal suur kogemustepagas. Microgaming on alati suutnud luua kõrgkvaliteedilisi ja haaravaid mänge, mis köidavad erinevat tüüpi inimesi. Väga suur valik erinevaid mänge on Microgamingu üks suurimaid eeliseid ning selle eest on võidetud ka mitu auhinda. Samuti ei puudu neil nii-öelda star-slotid, mis jäävad inimeste südametesse pikaks ajaks.

Microgaming paneb suurt rõhku ka mängude sobivusele mobiilsetes seadmetes mängimiseks luues mobiilis mängimiseks mängudele eraldi kujunduse, disaini ja muud omadused.

Kui otsid mänguloojat, mis käib kaasas uusimate trendidega, tasustab oma mängijaid heldelt ning annab suure panuse online mängude maailma arengusse, siis Microgaming on sinu valik.

Mis mänge Microgaming pakub?

Microgaming pakub nii lauamänge, mänguautomaate, ruletti kui ka palju muud. Nagu enamikel mängutootjatel kulub põhiaur slotimängude loomisele, mida on nende valikus lausa sadu.

Mõned Microgamingu vanemad mängud näevad välja pisut algelised kuna need tehti juba peaaegu kümme aastat tagasi, samas kui uued mängud pakuvad vapustavat graafikat ja mänguelamust. Näiteks üks nende uusimaid mänge - “Lucky Little Gods” on lihtsalt puhas rõõm rullikutel. Ulakad tegelased ja lõbusad boonused teevad sellest tõelise menuki. Samuti tasub ära proovida nende interaktiivset “Poke the Guy” slotti- me ei reeda, mis see endast kujutab, kuid lubame, et asi on seda väärt!

Erinevalt konkurentidest on Microgaming suutnud omale välja kaubelda kasulikud partnerluslepingud mitme suure nimega filmi-ja televisioonimaailmas. Nii saab Microgaming luua tuntud filmide teemalisi mänge ja kasutada nende armsaks saanud tegelaskujusid! Nende jaoks, kes tahavad ühendada filmi-ja kasiinomängud on Microgamingul palju pakkuda. Kui viskad pilgu peale nende populaarsetele mängudele, torkavad kohe silma “Games of Thrones”, “The Terminator”, “Jurassic World” ja paljud teised. Pane tähele, et kõiki nende mänge saab Microgamingu kodulehel proovida ka ilma rahata, seega saad enne raha peale panustama hakkamist ka natuke harjutada!

Kus saab Microgamingu mänge mängida?

Microgaming töötab tõenäoliselt rohkemate kasiinodega kui ükski nende konkurent, seega leiab nende mängud igast suuremast ja ka paljudest väiksematest kasiinodest.