NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.00%
Loodud: 30/06/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Codex of Fortune ülevaade

codex of fortune slot netent

Codex of Fortune on mäng NetEnt nimeliselt mängutoojalt, mille kujundus tehtud suursuguses Prantsuse Nouveau stiilis. Tegemist on viie rulliku ja neljakümne võiduliiniga mänguga, mis paistab silma pigem ebaharilike boonuste poolest.

Selleks, et ligi pääseda parematele preemiatele vajad Fortune Wins lisa. Nii võid panuse tagasi võita kuni kahesaja kordselt ning tasuta keerutustega ka koguni 10,000-kordselt.

codex of fortune slot screen


Panustamine

Codex of Fortune mängul tuleb võidu saavutamiseks teenida vähemalt kolm sama sümbolit vasakult paremale. Wild asendab võiduliinis puuduolevaid ikoone. Panuse väärtuseks saad valida 20 sendist 100 euroni keerutuse kohta.


Kujundus

Codex of Fortune pakub pigem ebatavalist välimust. Pole kuigi palju slotte, mis eeskuju võtnud Prantsusmaa Art Nouveau stiilist. Codex of Fortune on tegelikult järg Turn Your Fortune nimelisele mänguautomaadile, mis ilmus avalikkuse ette juba 2019. aastal.

Mängu väärtuslikem sümbol on punane lõvi, mille kaasabil võid panuse tagasi võita kuni viie kordselt. Wild asendussümboli tunned ära paabulinnu pildi järgi.


Boonused

Codex of Fortune ei üllata mitte ainult teema ja kujundusega vaid ka boonused on omamoodi. Nelja lisafunktsiooni seast olulisem on sealjuures Fortune Wins.

Kogu erilisi sümboleid ja saa selle eest lihtsalt pappi! Jõudes aina kõrgematele tasanditele võid lõpuks boonusvoorus panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 10,000-kordselt!

Muude olulisemate lisafunktsioonide hulgast leiab Fortune Re-Spins, Save The Keys ja tasuta spinnid.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem