Golden Rock Studios Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: Golden Rock Studios + Microgaming
RTP: 96.06%
Loodud: 15/09/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €40
  • Võimalik võit: kuni 5,640 mündid

Book of Heroes ülevaade

Kuskil aegade hämaruses oli müstiline ausammas, mida kutsuti kangelaste raamatuks ning just see andis nime ka slotimängule Book of Heroes.

book of heroes slot screen

Golden Rock Studios ja Microgaming nimeliste mängustuudiote koostööd valminud mänguautomaat räägib lugusid sellest, kuidas võita tasuta spinne paljunevate sümbolitega. Sealjuures panuse suuruseks saad valida alates 10 sendist mänguvooru kohta.

Book of Heroes pakub elamusi viiel rullikul kolme reaga. Võiduliine on 10. Taustal paistab lõputu rohetav mets, mis loob suurepärase meeleolu rahajahiks.

Väärtuslikemate sümbolite hulka kuuluvad kaks kangelast, kilp ja amb. Lisaks saad võite 10, J, Q, K ja A sümboleid kasutades. Helendav raamat täidab nii wild- kui hajasümboli ülesandeid.


Boonused

Selleks, et saada tasuta keerutusi, vajad minimaalselt kolme raamatu pildiga sümbolit. Alustad kaheksa mänguvooruga kasiino kulul nii, et boonusvoor on ka taaskäivitatav.


Kokkuvõte

Book of Heroes on fantaasia teemaline mäng Golden Rock Studios nimeliselt mängude loojalt. Atraktiivne kujundus ja boonusvoor tasuta spinnidega teevad sellest mängijate lemmiku.

Meeldiks mängida Golden Rock Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem