Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.10%
Loodud: 28/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 256,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Volatile videot

Volatile ülevaade

volatile slot screen microgaming

Volatile on nagu nimigi ütleb mäng tõusude ja mõõnadega ning selle loojaks Golden Rock stuudio koostöös Microgaminguga. Ehk tuleb sulle üllatusena, et hiigelsuure Microgamingu mängude valikus ei olegi nii palju volatiilsust, kuid kui oled valmis väikest riski võtma, tähendab see ka märksa suuremat võidupotentsiaali!

“Volatile” mänguväli pakub äktšionit viiel rullikul ning hea õnne korral võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 25 600-kordselt! Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta ning kasu lõigata mitut tüüpi wildidest koos kuni 64-kordse võidukordajaga.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Volatile” võib olla keskmisest äkilisem slott, kuid väljanägemiselt on see väga lihtne. Vulkaanide teemaline kujundus on muidugi dramaatiline, kuid asja teeb veel eksootilisemaks troopilise saare atmosfäär.

volatile slot review

Näed nii tavapäraseid kaardimängust tuttavaid ikoone, saare põliselanikust naisterahvast, hõimu trumme kui ka muud teemasse puutuvat. Ainuke boonussümbol on vulkaan.

Kuigi tegemist ei ole ehk kõige vapustavama graafikaga, loob kogu kupatus sobiva meeleolu suurvõitude napsamiseks.


– BOONUSED

Wild sümboleid võid kohata kõigil kolmel keskmisel rullikul, kuid hoopis ägedamad on plahvatavad “Vulkaanilised” wildid, mis pakuvad ka kuni neljakordset võidukordajat. Tasuta keerutused lähevad käima samuti wildidega- püüa neid korraga kinni kolm ja saad kümme mänguvooru kasiino kulul.

volatile slot screen


– KOKKUVÕTE

“Volatile” on kahtlemata asjalik lisandus Microgaming mängulooja slotivalikusse. Plahvatusohtlikul mängul võid tavasümbolitega tehtud panuse tagasi võita kuni 400-kordselt, samal ajal kui boonussümbol Vulkaan võib sisse tuua ka 25 600-korda suurema jackpoti!

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem