Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 95.94%
Loodud: 07/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €200
  • Võimalik võit: kuni 60,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Star Gods ülevaade

star gods slot microgaming

Microgaming ja Golden Rock Studio kasiinomängu loojate koostöös valminud Star Gods on madala volatiilsusega Aasiateemaline mäng. Võid peale sattuda päris vahvatele boonusfunktsioonidele, kuid üldine võidupotentsiaal on pigem madal.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Star Gods on äratuntavalt Aasia teemaline mäng, mille väärtuslikemad sümbolid on Hiina jumalad, kuid võid sattuda ka muude temaatiliste ikoonide peale nagu kassid, ümbrikud ja nelja tüüpi mündi sümbolid. Multika stiilis kujundusega tehtud slotil on kahtlemata hea graafika ning pakub kindlasti palju lõbu kõigile Aasta kultuuri austajatele.

star gods slot screen

5×3 positsioonidega Star Gods mängul on kümme võiduliini, panuse suuruseks saad valida 10 sendist 200 euroni spinni kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kuuesaja kordselt.


– BOONUSED

Star Gods mängul võid kasulike wild sümbolite peale sattuda kolmel keskmisel rullikul ning wildid on võimelised laienema ka sama rulliku kõigile väljadele. Kui nii läheb, muutuvad kõik wildid juhuslikult üheks Hiina jumalatest ja saad korra veel keerutada nii, et vähemalt üks võit on igal juhul tagatud. Kui välja ilmub veel wilde, saad selle võrra ka rohkem respinne.

star gods slot review

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad kullakangi esimesel rullikul, samal ajal kui wild asendussümbol peatub mistahes teisel rullikul. Kõik boonusvooru käivitamisel osalenud wildid jäävad oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni.


– KOKKUVÕTE

Star Gods on üsna levinud Aasiateemalise kujundusega tehtud mäng, mis pakub siiski ka pisut vähempopulaarseid Hiina jumalaid. Mängu võidupotentsiaal ei ole ehk kõige suurem, kuid paigalejäävate wildidega võid siiski võita üpriski korraliku rahasumma.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem