Epic Industries Logo
Pakkuja: Epic Industries + Gamevy
RTP: 95.35%
Loodud: 06/08/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €80
  • Võimalik võit: kuni 1,250 mündid

Retropia ülevaade

retropia slot gamevy

Seitsmekümnendatel kujutati maailma ette hoopis teistsugusena kui me tänasel päeval sellest mõtleme. Epic Industries nimelise vähetuntud mängustuudio Retropia annab vahva tagasivaate tollasele ajastule.


Mängu ülesehitus

Retropia mängul lõbutsemiseks säti panuse väärtuseks alates 25 sendist spinni kohta. Huvitavamad lisad on “Transmutation Device” ja priikeerutused. Retropia on üles ehitatud viiele rullikule kolme reaga. Võiduliine on siin viis.

retropia slot screen


Kujundus ja sümbolid

Retropia taustale on sätitud munakujulised ehitised, palmipuud ja troopilised taimed, mis tuttavad vanadest telesarjadest. Väärtuslikemate sümbolite hulka kuuluvad mees- naistegelane, nende abivalmis robot ja veel mõned temaatilised sümbolid.


Boonused

Transmutation Device tähendab, et rullikute kohale on paigutatud kaks kõlarit. Need võivad mängu mistahes ajal aktiivseks muutuda ja valida välja sümboli, mis muudab enda ja naaberikoonid wildideks. Kui sama keerutuse ajal valitakse sama positsioon mitmel korral, saabub ka võidukordaja.

Priispinnide ligi pääsemiseks vajad minimaalselt viite tasuta keerutuse sümbolit.


Kokkuvõte

Retropia on üsna omapärane mäng, mida millegi muuga võrrelda on pea võimatu. See pakub lahedat tagasivaadet seitsmekümnendate ajastule.

Tänu Transmutation Device kõlaritele lisandub aeg-ajalt asendussümboleid ja võidukordajaid. Suuremad võidud tulevad priispinnide ajal.