Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 91.49%
Loodud: 10/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Rainforest Magic videot

Mängi Rainforest Magic demo versiooni tasuta

Rainforest Magic ülevaade

rainforest magic slot playngo

Rainforest Magic on Play ‘N Go nimelise mängulooja slotikas, kus võite saad püüda viiel rullikul 25 võiduliiniga. Vali oma panuse suurus vahemikus 25 sendist 100 euroni ja oledki valmis sellel vihmametsadest inspireeritud mängul koore riisuma. Abiks on alati Müstilised Sümbolid, tasuta keerutused ja Müstilised Rullikud wildidega.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Rainforest Magic” mängul peetakse rahajaht maha paksus džunglis. Slotil on kerge asteekide impeeriumi aura, kõik on värviline ja pulbitseb elust. Sümboliteks rullikutel on kaardimasti ikoonid, maod, tuukanid, papagoid, ahvid ja konnad. Kõige väärtuslikum on aga ahv, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 50-, 100- ja 500- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.

rainforest magic slot screen

Wildiks on sellel korral majesteetlik jaaguar, mis aitab võiduliinides puuduolevaid sümboleid asendada. Sealjuures saad viie wildi eest võiduliinis tehtud panuse väärtuse tagasi tuhande kordselt.


– BOONUSED

“Rainforest Magic” mängule lisavad vürtsi juba eelmainitud Müstilised Sümbolid. Need võivad rullikutel pidama jääda mistahes ajal muutudes samadeks sümboliteks sealhulgas wildideks. Kui saad kolm või enam wildi, käivitub tasuta spinnide voor, kus priikeerutuste arv oleneb sellest, mitu wildi boonusvooru käivitas.

Enne kui tasuta spinnide voor algab, saad veel valida nelja lille vahel, mis määrab selle, kui mitu Müstilist Rullikut boonusvoorus mängu tuleb. Need erilised rullikud suudavad iga spinni ajal oma positsioone muuta ja neilt leiad hulga Müstilisi Sümboleid, mis muutuvad just nendeks samadeks sümboliteks, mida võiduliini moodustamisel kõige rohkem vajad.


– KOKKUVÕTE

Nagu võid juba arvata, on “Rainforest Magic” üpriski volatiilne mäng. Olulisim boonusfunktsioon on kahtlemata Mystery Reels, kus neli rullikud võivad kõik täituda samade sümbolitega. Mängul võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita maksimaalselt 5000-kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem