SG Digital (Scientific Games) Logo
Pakkuja: SG Digital (Scientific Games)
RTP: 96.18%
Loodud: 25/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Raging Rhino Megaways ülevaade

raging rhino megaways slot sg digital

“Raging Rhino Megaways” on Scientific Games-nimelise mängulooja slotikas, mis on järg “Raging Rhino”-nimelisele originaalile. Nüüd on aga käigus uudne Megaways-tehnologia, mille kasutamiseks saadi vastav litsents Big Time Gamingult. Tegemist on volatiilse mänguga ja sarnaneb kujunduse poolest igas mõttes Raging Rhinole.

“Raging Rhino Megaways” mängul on kuus rullikut ja kuni 117 649 võiduliini. Panuseid saad teha alates 20 sendit 20 euroni spinni kohta ja maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt.

raging rhino megaways slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Aafrika safariasukad ei jäta külmaks ühtegi põnevust otsivat slotisõpra. Võrreldes WMS mängulooja Raging Rhino slotiga ei ole disaini väga palju muudetud. Sümboliteks on endiselt kaardipakist tuttavad ikoonid, teemantid ja temaatilised leopard, gorilla, ninasarvik ja teised eksootilised loomad.


– BOONUSED

Peale igat võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja nende asemele langevad uued. Nii võib moodustuda uus võiduliin ja funktsioon jätkub seni kuni uusi võidukombinatsioone enam ei moodustu.

Nagu peaaegu alati, on ka “Raging Rhino Megaways” mängul kõige rohkem raha võimalik võita tasuta spinnide voorus. Saa mänguväljal korraga vähemalt neli scatteri boonussümbolit ja saad õnne proovida kaheksa tasuta mängukorraga kasiino kulul. Sealjuures kasvab võidukordaja peale igat moodustunud võitu.


– KOKKUVÕTE

“Raging Rhino Megaways” pakub võimalust võita tõeliselt suurelt. Mänguvälja suurus võib muutuda iga mänguvooruga ja boonustest on olulisemad tasuta spinnide voor ja võidukordajad.

Teised populaarsed slotid pakkujalt SG Digital (Scientific Games)

monopoly millionaire slot

Monopoly Millionaire

jin ji bao xi endless treasure slot

Jin Ji Bao Xi: Endless Treasure

battleship direct hit slot

BattleShip – Direct Hit

Näita rohkem