SG Digital Logo
Pakkuja: SG Digital
RTP: 96.18%
Loodud: 25/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida SG Digital slotikaid
Optibet Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni €1000

Raging Rhino Megaways ülevaade

raging rhino megaways slot sg digital

“Raging Rhino Megaways” on Scientific Games-nimelise mängulooja slotikas, mis on järg “Raging Rhino”-nimelisele originaalile. Nüüd on aga käigus uudne Megaways-tehnologia, mille kasutamiseks saadi vastav litsents Big Time Gamingult. Tegemist on volatiilse mänguga ja sarnaneb kujunduse poolest igas mõttes Raging Rhinole.

“Raging Rhino Megaways” mängul on kuus rullikut ja kuni 117 649 võiduliini. Panuseid saad teha alates 20 sendit 20 euroni spinni kohta ja maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 10 000 kordselt.

raging rhino megaways slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Aafrika safariasukad ei jäta külmaks ühtegi põnevust otsivat slotisõpra. Võrreldes WMS mängulooja Raging Rhino slotiga ei ole disaini väga palju muudetud. Sümboliteks on endiselt kaardipakist tuttavad ikoonid, teemantid ja temaatilised leopard, gorilla, ninasarvik ja teised eksootilised loomad.


– BOONUSED

Peale igat võidukombinatsiooni haihtuvad selles osalenud sümbolid ja nende asemele langevad uued. Nii võib moodustuda uus võiduliin ja funktsioon jätkub seni kuni uusi võidukombinatsioone enam ei moodustu.

Nagu peaaegu alati, on ka “Raging Rhino Megaways” mängul kõige rohkem raha võimalik võita tasuta spinnide voorus. Saa mänguväljal korraga vähemalt neli scatteri boonussümbolit ja saad õnne proovida kaheksa tasuta mängukorraga kasiino kulul. Sealjuures kasvab võidukordaja peale igat moodustunud võitu.


– KOKKUVÕTE

“Raging Rhino Megaways” pakub võimalust võita tõeliselt suurelt. Mänguvälja suurus võib muutuda iga mänguvooruga ja boonustest on olulisemad tasuta spinnide voor ja võidukordajad.

Meeldiks mängida SG Digital slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

SG Digital Core Gaming 96.00% 28. Jun 2019
cashzuma and the tomb of wonga slot

Cashzuma and the Tomb of Wonga

SG Digital Red7 96.47% 18. Mar 2020

Gremlins

SG Digital 97.00% 12. Dec 2019
1 left alive slot

1 Left Alive

SG Digital ?% 24. Oct 2018
monopoly millionaire slot

Monopoly Millionaire

Näita rohkem