iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.94%
Loodud: 07/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 4,832 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Prosperity Ox videot

Prosperity Ox ülevaade

prosperity ox slot isoftbet

Prosperity Ox on kuue rulliku ja 4096 võiduliiniga Hiina teemaline mäng iSoftBet nimeliselt slotimängude loojalt. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 20 euroni spinni kohta ja tasuta spinnidega boonusvoorus napsata omale koguni 100 mänguvooru kasiino kulul. Pane tähele ka kasulikke kuni kolmekordseid võidukordajaid, mis kasvatavad võidupotentsiaali veelgi.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Prosperity Ox räägib loo edunäljas piisonipoisist ning mängu ehk vingeim omadus on hüpnootiline taustamuusika. Tunned ennast nagu iidses Hiina mägikülas, kus tsivilisatsioonist poldud veel midagi kuuldud.

prosperity ox slot screen

Mängu kujundus on tehtud aga rohkete värvidega ja näed nii standardseid A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoone kui ka apelsine, kuldseid kilpkonni ja mängu peategelase rollis olevat hõbedast piisonit. Viimane neist on ka kõige tulusam pakkudes võiduliinis tehtud panusest kuni 7,5 korda suuremaid võite.


– BOONUSED

Kellele ei meeldiks sagedamini võita? Wild asendussümbol ongi loodud just selleks, et teisi ikoone võiduliinides asendada ning ära tunned selle punaste uste pildi järgi.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme kuldse piisoni pea ikooni. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust võid saada kuni 50 mänguvooru kasiino kulul ja nüüd on wildidel veelgi suurem roll täita.

Mistahes tasuta spinnide voorus võiduliinis osalenud wildid toovad endaga kaasa kuni kolmekordse võidukordaja ning piison ja wild maksavad võite isegi siis, kui need ei paigutu järjestikkustele positsioonidele.


– KOKKUVÕTE

Prosperity Ox on Bluepring Gaming mängulooja volatiilne mäng, mis jääb meelde kena välimuse ja tulusa tasuta spinnide vooru poolest. Sellel Hiina teemalisel mängul mängivad põhirolli wild võidukordajad.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet Slotid 96.00% 20. Jan 2022
colossus holdwin slot

Colossus: Hold & Win

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

Näita rohkem