Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.80%
Loodud: 25/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €30
  • Võimalik võit: kuni 72,188 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Vaata PopRocks videot

PopRocks ülevaade

poprocks slot yggdrasil

Pop Rocks on Yggdrasil Gaming ja Avatar UX mängustuudiote koostöös valminud slotikas, mis on osa PopWins mängude seeriast. Tegemist on tõeliselt lõbusa mänguga, millel müstilised juveelid vabastavad energiat ja plahvatavad. Nii võib mängu võiduliinide arv kasvada kuni 72 188 peale. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 30 euroni keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

PopRocks mäng pakub müstilist teemat ja eepilist taustamuusikat. Lisaks Aasia stiilis kujundatud A, K, Q ja J sümbolitele võid pihta saada ka vähe väärtuslikematele juveelidele, mis maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi juba ka kuni sajakordselt.

poprocks slot screen

PopRocks on loodud HTML5 tehnoloogiat kasutades, mis tähendab, et see on mängitav mistahes mobiilses seadmes. Alustad 5×3 positsioonidega mänguväljal 486 võiduliiniga, kuid ridade arv võib kasvada ka kuni seitsme peale ja võiduliinide arv koguni 33 614 peale. Võite saada järjestikkuste sümbolite pidama jäämisel alates esimesest rullikust.


– BOONUSED

PopRocks mängul on fookuses äge ja plahvatuslik PopWins funktsioon. Proovi panna lõbusad kalliskivid plahvatama vähemalt seitsmel korral ja saad mängul juurde nii ridu kui ka võiduliine koos võidukordajaga järgnevateks spinnideks.

PopWins voorus võid väärtuslike juveelidega võita tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni 2500 kordselt, kui saad neid korraga vähemalt viis. Iga plahvatuse ajal kasvab võiduliinide arv võides teoreetiliselt kerkida ka kuni 33 614 peale.


– KOKKUVÕTE

PopRocks on unikaalne mäng, millel kohtad sätendavaid juveele ja saad iga võidu eest sümboleid ja võiduliine juurde. Ei tasu unustada, et tegu on volatiilse mänguga, millel suurelt võitmiseks saad abi ka võidukordajatest.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem